Tarayıcı

Toplam 2 sonuç

Tarayıcılar

Resim ya da yazılı dokümanları analiz ederek sayısal ortama aktaran tarayıcılar, iş yaşamında sıklıkla kullanılan makinelerin başında gelir. Ofis ortamında resmi belgelerden kartvizite kadar pek çok belgeyi taramanıza ve bilgisayarı ortamına aktarmanıza yarayan aletler, Word ya da PDF gibi farklı türlerde belgeleri oluşturmanıza imkan verir. Scanner ismi ile de bilinen tarayıcı çeşitlerine Irıs, Xerox gibi markalardan ulaşabilirsiniz.

Ofis ortamında en fazla kullanılan doküman tarayıcı modelleri arasında kopyalama hızı yüksek ürünler yoğun şartlar altında çalışanlar için iyi bir tercih olacaktır. Dakikada 28 sayfa tarama özelliği ile zaman almadan çoklu evrakları tarayabileceğiniz makineler, 600x600 dpi çözünürlüğü ile yüksek performans sunar. Renkli tarama gibi çok fonksiyonlu yapısı ile aynı zamana taradığı dokümanları PDF dosyaya dönüştüren cihazlar ile işlerinizi daha seri ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Ön panel düğmesi ile oldukça kolay bir kullanıma sahip olan ürünler küçük ebatları ile ofis içine kolayca yerleştirilebilir.

El tarayıcı çeşitlerinde ise kablosuz ve pil ile çalışan kitap tarayıcılar yer alıyor. Küçük ebatları ve hafif tasarımı ile cepte kolayca taşınır ve kitap veya dergi gibi basılı dokümanların sayfalarını yırtmadan kolayca taramanıza izin verir. Sayfalar üzerinde gezdirerek kolayca taranan veriler Micro SD karta kaydedilerek kolayca bilgisayara aktarılabildiği için pratik bir kullanım sunar. Renkli sayfaları da taramanıza imkan veren cihazlar bir sayfayı 2 saniye gibi kısa bir sürede taradığı için tarama işlemlerinizi kısa sürede bitirmenize imkan tanır ve LCD ekranı ile ön izleme yapmanıza olanak sağlar.

Kablosuz çalışan kartvizit tarayıcı cihazları da kategoride bulabilir, ürün özelliklerini inceleyerek tarayıcı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Her türlü ofis malzemesini temin edeceğiniz online ofis marketi Avansas.com’dan uygun ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz.