Toplam 25 sonuç

Fosforlu Kalem Setleri

Fosforlu mürekkepten üretilen ve keçeli kalem olarak da adlandırılan fosforlu kalemler, ofiste ve okulda kullanılan temel kırtasiye malzemeleri arasında yer alır. Genellikle önemli görülen bölümlerin altını çizmek için kullanılan ürünlere kategorimizden ulaşabilirsiniz. Sarı, yeşil, turuncu, pembe ve mavi gibi farklı renk ürünlere tek başına ya da fosforlu kalem seti halinde ulaşabilir, 5’li ya da 10’lu paket seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Yazının daha belirgin görünmesini sağlayan, işaretleme yapmayı kolaylaştıran ve yüksek renk parlaklığına sahip sarı ya da turuncu fosforlu kalem çeşitleri, ofis ortamında kullanışlı yapısı ile öne çıkar. Kaliteli keçe kısmı ile yumuşak bir yazım sunan ürünler arasında hızlı kuruyan kalıcı mürekkebe sahip kalemleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca fosforlu kalem mürekkebi satın alarak kaleminizin mürekkebi bittiğinde tekrar doldurarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Toksin madde içermeyen su bazlı mürekkepten üretilen bu kalemler ele veya kıyafete bulaştığında kolayca temizlenir ve leke bırakmaz.

Aynı zamanda etrafa dağılmayan mürekkebi ile size kolay ve temiz bir kullanım sunan kalemleri farklı uç kalınlıkları ile bulabilirsiniz. İnce uçlu ya da kalın uçlu kalemler arasında kullanım alanınıza uygun ürünleri seçebilir, küçük yazıların üzerini çizmek için ince uçlu kalemleri tercih edebilirsiniz. 2.5 mm uç kalınlığına sahip ürünlerle de büyük yazıların üzerini kolayca işaretleyebilirsiniz. Uç kalınlığı birbirinden farklı olan kalem çeşitleri arasında dar gövdeli ürünleri cebinizde daha kolay taşıyabilirsiniz.

Ağırlıklı olarak tercih edilen sarı renk kalemler dışında farklı renklerin set halinde birlikte satıldığı renkli fosforlu kalemler de uygun fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır. Faber Castell fosforlu kalemler kullanıcıların daha fazla tercih ettiği markalar arasındadır. Fiyatı ve kalitesiyle kendini ispatlamış Avansas ve Edding kalemleri de mutlaka denemelisiniz. Karışık renklerin birlikte satıldığı bu setler farklı çalışmaların yapıldığı yoğun iş ortamlarında daha kullanışlı olacaktır. Fosforlu kalemler kategorisindeki bu ürünleri Avansas, Edding, Amos ve Faber Castell gibi fosforlu kalem markaları arasından temin edebilir, ürün sayfasından kalemlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan kalem çeşitlerini online ofis ve kırtasiye malzemeleri marketi Avansas aracılığıyla temin edebilir, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ofis malzemesini sipariş edebilirsiniz.