Faber Castell Fosforlu Kalem

Toplam 8 sonuç

Dayanıklı Kalemler

Sağlam plastik gövdelerinin yani sıra pamuklaşma yapmayan kaliteli keçe uçlara sahip fosforlu kalemler son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdürler.

 

Yüksek Performans

Özel hızlı kuruyan kalıcı mürekkepleri ve kaliteli keçe uçları ile kağıdı ıslatma, akma, bulaşma gibi sorunlar yaşatmaz, yüksek performans sağlarlar.

 

Keçe ve Mürekkep

1-5 ile 5mm aralığında keçe uçlara sahip kalemler, canlı renklerdeki su bazlı mürekkepleri ile 200 ile 500 metre arasında kullanım performansı sağlar.

 

Arabica Kahve Çekirdekleri

Kahve Çekirdeği Yumuşak içim sunar

Kahve Çekirdeği Baharatlı ve aromalı
tatlar sunar

Kahve Çekirdeği Asiditesi yüksektir

Çekirdek

Robusta Kahve Çekirdekleri

Kahve Çekirdeği Sert içim sunar

Kahve Çekirdeği Topraksı tat sunar

Kahve Çekirdeği 2 katı daha fazla kafein içerir

Kaliteli Ürünler

Dünyaca ünlü markalarının fosforlu kalemleri, ergonomik gövdeleri, tıkanmaya geçit vermeyen keçe uçları ile kalitelerini pekiştirirler.

 

 

Ofis çalışanlarının ve öğrencilerin kalemliklerinde kendine her daim yer bulan Faber Castell fosforlu kalemler; notlar, metinler ve belgeler üzerinde ilginizi çeken veya dikkat edilmesi gereken alanları işaretlemeniz ve vurgulayabilmeniz için tasarlanmış parlak renklere sahip bir kalemdir.

Özellikle eğitim ve ofis hayatının vazgeçilmezi olan bu kalemler, kolaylık ve işlevselliği bir araya getirerek kullanıcıların gözlerini yormadan üstünü çizdikleri kelimelere veya metinlere odaklanmasına olanak tanır.

Fosforlu Kalem Dünyasının Lideri: Faber Castell

Kesik bir uca, çabuk kuruyan su bazlı bir mürekkebe ve doygun parlak renklere sahip olan Faber Castell fosforlu kalemler, piyasada yaygın olarak kullanılan ikonik fosforlu kalem markalarından biridir.

Bastırmanıza gerek kalmadan sadece ufak bir dokunuşla vurgulamak istediğiniz alanları işaretlemenize olanak tanır ve kesik uçları ile 3 değişik genişlikte çizme ve işaretleme olanağı (5, 2, 1 mm) sağlar.

Daha hafif veya nötr tonlar yerine parlak ve floresan renklerle birlikte gelen Faber Castell fosforlu kalemler, renk skalası ile kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına hitap eder.

Faber Castell Fosforlu Kalem Çeşitleri Arasından Favori Rengini Bul

Fosforlu kalemle işaretlenen ya da üstü çizilen metinlerin ihtiyaç duyduğunuz anda hemen göze çarpması gerekir. Bu da ihtiyaçlarınıza uygun renkte bir fosforlu kalem seçmeniz gerektiği anlamına gelir.

Örneğin, sarı gibi daha açık renkler, metin okumak için en iyi sonucu verirken; altını çizmeniz gereken önemli konularda kırmızı gibi keskin bir renk kullanabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun Faber Castell fosforlu kalem rengini belirlemek için aşağıdaki temel renk çeşitlerini inceleyebilirsiniz:

  • Sarı
  • Pembe
  • Mavi
  • Yeşil
  • Kırmızı
  • Turuncu

Faber Castell Fosforlu Kalem Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öğrenciler veya ofis çalışanları için olmazsa olmazlardan olan Faber Castell fosforlu kalemlerden satın almadan önce size en uygun olanı bulmak için aşağıdaki listede bulunan ipuçlarını inceleyebilirsiniz:

Renk: Faber Castell fosforlu kalemler; sarı, pembe, mavi, yeşil, turuncu ve kırmızı gibi çeşitli renklerde sunulur. Daha açık renkler, metinlerinizde yapacağınız vurgu için en iyi sonucu verirken; sadece altını çizeceğiniz ya da yuvarlak içine alacağınız metinlerde, daha koyu renkleri tercih edebilirsiniz

Ürün Boyutları: Daha ince uçlu Faber Castell fosforlu kalemlerin ürün boyutları daha küçük olduğu için kontrolü daha kolaydır, ancak daha kalın uçluların tutulması daha rahattır.

Uç Kalınlığı: Faber Castell fosforlu kalemler; 5, 2, 1 mm genişlikte çizme ve işaretleme olanağı sunar. 5 mm ile vurgulamak istediğiniz kelimelerin üzerini çizerken, 2mm ile istediğiniz cümlelerin altını çizebilir ve 1mm ile bazı ipuçlarını çerçeve içine alabilirsiniz.

Faber Castell Fosforlu Kalemin Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Çoğu üründe 500 metreye kadar yazım kapasitesine sahip olan Faber Castell fosforlu kaleminizin kullanım ömrü büyük ölçüde kaleminizi ne kadar kullandığınıza bağlıdır, fakat daha kalın uçlu ve tam boyutlu fosforlu kalemlerin kullanım ömrü daha uzundur.

Bununla birlikte Faber Castell fosforlu kalemler yeniden doldurulabilir özelliktedir. Bu da, Faber Castell fosforlu kalemleri uzun süreli kullanım için ideal bir ürün haline getirir.

Ayrıca fosforlu kaleminizin kapağını kullanmadığınız süreler içinde kapalı tutmak, mürekkebin kurumasını önlemeye ve kullanım süresini uzatmaya yardımcı olur.

Faber Castell Fosforlu Kalemler Nerelerde Kullanılır?

Faber Castell fosforlu kalemleri aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok görev için kullanabilirsiniz:

  • Okuduğunuz bir metnin, belgenin veya notun önemli kısımlarını vurgulama
  • Notları düzenleme ve renk kodlaması
  • Sanat, el sanatları ve hobiler

Ofiste, okulda veya evde kullanmak için uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bir fosforlu kalem arıyorsanız, Faber Castell sizin için harika bir seçenektir.