Şekerler

Toplam 18 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Avansas’ta Bulunan Şeker Çeşitleri Nelerdir?

Günlük yaşam içerisinde sıklıkla çay ve kahve tüketiriz. Özellikle ülkemizde, bu iki içeceğin de kullanımı son derece yaygındır. Güne başlarken, gün ortasında ve yemeklerden sonra muhakkak en az bir veya iki bardak çay ve kahve içeriz.

Çay ve kahve, içeriğinde yüksek derecede kafein barındırdığı için sabahları uyanmakta en büyük yardımcılarımız onlardır. Bu ürünlerin tadını yumuşatmak için ise birçok farklı şeker ve tatlandırıcı kullanırız.

Şekerler, her ne kadar zararlı olarak algılanıyor olsa da vücudumuz için son derece gerekli bileşenlerdir. Bu madde, vücuda alındıktan sonra glikoza dönüşür; glikoz, kısa bir süre içerisinde beyne uyarılar göndermeye başlar. Onun gönderdiği bu uyarılardan sonra, glikoz belirli bir süre içerisinde enerji kaynağına dönüşür. Kısacası, zinde ve enerjik olmak istediğiniz zamanlarda bu ürünü kullanmak sizler için son derecede faydalı olacaktır.

Hayatınızın her alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşmanızı sağlayan Avansas, şeker çeşitleri ürün skalasıyla da sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir platform üzerinden satın almak için tek yapmanız gereken avansas.com’u ziyaret etmek!

Birçok şeker ve tatlandırıcı ürününü sizlere sunan Avansas sayesinde, ihtiyacınız olan her ürüne hızlıca sahip olabilirsiniz. Toz şekerden tutun da bayram şekerine kadar tüm ürünler, şimdi Avansas farkı ile ev ve iş yerlerinizde!

Toz Şeker Çeşitleri Nelerdir?

Şeker hem yediğimiz hem de içtiğimiz çoğu ürünün içeriğinde bulunmaktadır. Şeker dendiğinde aklımıza ilk olarak toz şeker gelmektedir. Hayatımızın neredeyse her alanında olan bu ürün, birçok çeşide sahiptir.

Klasik beyaz formdaki toz şekerler; kek, pasta ve sütlü tatlı gibi ürünlerin de tatlandırılmasında kullanılır. Özellikle, pastane ve tatlıcılarda kullanılan toz şeker miktarı oldukça fazladır.

Pudra şekeri, toz beyaz ürünün çekilmesi ile elde edilir. Tatlıların hem içerisinde hem de süslenmesinde sıklıkla kullanılır. Bu nedenle ürün, ev ve iş yerlerinde muhakkak bulundurulmalıdır. Özellikle bu ürünlerin pastanelerde bol miktarda bulunması hayati derecede önem arz etmektedir.

Ev ve iş yerlerinde de daima ihtiyacımız olan bu ürünler, Avansas sayesinde kısa sürede sizlerle buluşmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerin adresi olan Avansas üzerinden tüm toz şeker çeşitlerine hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Esmer Şeker

Esmer şeker, toz beyaz ürünler gibi üretiliyor olsa da içeriği bakımından daha sağlıklıdır. Beyaz toz şekerin içerisine pekmez ilave edilerek üretilen ürünler, klasik şekere nazaran daha az zararlıdır.

Pekmez, meyvelerin uzun süre bekletilerek elde edilmiş bir formudur. İçeriğinde bu nedenle çok sayıda vitamin ve mineral bulundurur. Pekmez, bu ürünlerin hem daha sağlıklı olmasını hem de daha fazla tat vermesini sağlar.

Şeker kullanımından vazgeçemeyen fakat daha sağlıklı bir ürün arayan kişiler, tam da bu nedenlerden dolayı esmer şeker kullanımına yönelirler. Avansas üzerinden kolaylıkla temin edebileceğiniz bu ürünler, uygun fiyatlarıyla da sizleri memnun etmeyi başaracaktır.

Stick Şeker

Stick şeker genellikle kafe, restoran ve yeme-içme hizmeti sunan yerlerde karşılaştığımız bir üründür.

Şekerin, içilecek olan ürünlerin içerisine daha hijyenik bir biçimde ilave edilebilmesi adına, uzun bir kağıt içine belli miktarda ürün konularak üretilir.

Gün içerisinde, insan kalabalığının yoğun olduğu alanlarda bu ürünlerin kullanılması hayat kurtarıcı olacaktır. Toz ve küp şekerleri alırken, kasedeki kaşığa sizden önce kaç kişinin dokunduğunu ve bu kişilerin bir hastalığa sahip olup olmadığını bilemezsiniz. Stick formunda paketlenen ürünler tam da bu endişeleri gidermek amacıyla üretilmiştir.

Müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını düşünen herkes, bu ürünleri Avansas üzerinden uygun fiyatlarla kolayca satın alabilir.

Küp Şeker Çeşitleri Nelerdir?

Ülkemizde sıklıkla kullanılan küp şeker, özellikle çay tiryakilerinin vazgeçemediği bir üründür. Halk arasında kesme şeker ve kıtlama şeker olarak da adlandırılan ürünlere Avansas farkı ile sahip olabilirsiniz.

Tek Sargılı Küp Şeker

Hijyen sağlamak amacıyla tekli kağıt paketler içerisinde piyasaya sürülen bu ürünler, hayatımızın birçok alanında kullanılmaktadır. Ziyaret ettiğiniz kafe ve restoranlarda karşılaşabileceğiniz bu ürünleri, isterseniz iş yerinize isterseniz evinize hemen Avansas üzerinden sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Esmer Küp Şeker

Klasik toz beyaz şekerin daha sağlıklı bir formu olan esmer şekerler, küp şeklinde sıkıştırılarak da piyasaya sürülmektedir. İçeriğinde pekmez de bulunduran bu ürün, birçok kişinin favorisidir.

Tatlandırıcı Çeşitleri Nelerdir?

Metabolizma rahatsızlıklarına sahip olan kişilerin şeker kullanması önerilmemektedir. Tatlandırıcılar bu noktada devreye girerek, birçok kişinin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Kimyasal içeriği olan bu ürünler, yenilip içilen birçok şeyin içinde bulunmaktadır. Glikozu yoğun ürünlere nazaran vücuda daha az zarar vermektedir.

Piyasada birçok tatlandırıcı bulunmaktadır; ancak çoğu hekim, kişilerin doğal olan tatlandırıcılara yönelmesini tavsiye etmektedir.

Doğal Tatlandırıcı Çeşitleri Nelerdir?

Doğal tatlandırıcıların birçok formu bulunmaktadır. Bunlardan ilki, doğal malzemelerle üretilen toz halindeki tatlandırıcılardır. Güvenilir markalar, bu ürünlerin içeriğinde sağlığa zararlı maddelerin bulunmamasına önem göstermektedir.

Doğal tatlandırıcıların bir diğer formu da bal içerikli ürünlerdir. Doğal bir glikoz kaynağı olan balın içerisine farklı maddeler eklenerek üretilen bu ürünler, günümüzde pek çok insanın favorisi halindedir.

Avansas’ta Hangi Marka Şekerler Bulunur?

Ev ve iş yerlerinizde ihtiyacınız olan her ürünü sizlere sunan Avansas’ın marka çatısı altında, güvenilir gıda markaları bulunmaktadır.

Bal Küpü

Ülkemizde sıklıkla satın alınan markanın hem toz hem de küp formundaki ürünlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Irmak Şeker

Yıllardır şeker üretimi yapan markanın; toz, küp ve stick formunda üretimleri mevcuttur.

Yayla Şeker

Bakliyat dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Yayla’nın toz ve küp formundaki ürünlerini Avansas üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Avansas Küp Şeker

Müşterilerini daima kaliteli hizmet ve ürünlerle buluşturan Avansas, tek sargılı küp şekerlerini de sizlere sunmaktadır.

Avansas’tan Güvenilir Bir Şekilde Şeker Alışverişi Yapılır mı?

Online ticaret, herkesin kafasında soru işaretleri oluşmasına neden olur. Satın alınan ürünün sağlıklı olup olmadığı, uygun fiyatlarla mı alındığı ve düzgün bir paketleme ile eline ulaşıp ulaşmayacağı temel endişe kaynaklarıdır.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerini kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle buluşturan Avansas, internet alışverişlerine dair kafanızdaki tüm soru işaretlerinin kolayca cevaplanmasını sağlar. Marka çatısı altında kaliteli ve sağlıklı ürünlere yer veren Avansas, hayatınızı tek bir platform üzerinden kolaylaştırır.

Gıda alışverişleri, kişilerin en fazla dikkatli olması gereken alandır. Temel ihtiyacımız olan gıda malzemelerini satın alırken, içeriğini dikkatlice incelemeli ve sağlığa zararlı hiçbir madde barındırmadığına emin olmalıyız. Birçok marka, şeker üretirken içeriğine çok sayıda kimyasal katar; oysaki bu ürün, doğal yollarla kolayca üretilebilecek olan bir gıdadır. İçeriğinde, sağlığa zararlı maddeleri bulundurmayan markaların ürünlerini ise Avansas üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Şeker Fiyatları Ne Kadar?

Farklı markalar tarafından üretilen ürünlerin fiyatları birçok etkene bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir.

  • Ürünün markası
  • İçeriğindeki bileşenler
  • Doğal üretim olup olması
  • Paketlemesi
  • Toz veya küp şeklinde olması

Şeker fiyatlarını doğrudan etkiler. Ev veya iş yerlerine toplu bir şekilde alınan bu ürünlerin fiyatlarının da uygun olması gerekir. Toz şeker fiyatı ve küp şeker fiyatını sitemiz üzerinden inceleyerek bütçenize en uygun ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Pastane ve restoran gibi işletmelerin sahibiyseniz, bu ürünlerin alımlarını toptan bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekir. Bu ürünlerin her formu işletmelerde sıkça tüketilir. Toplu alımlarda, uygun fiyat daha da önemlidir. Avansas üzerinden hem kaliteli hem sağlıklı hem de uygun fiyatlı ürünleri hızlıca satın alabilirsiniz.