Metre ve Ölçüm Aletleri

Toplam 4 sonuç
Stokta Yok

Şerit Metre ve Ölçüm Aletleri

Gerek evde ve gündelik hayatta gerekse mimarlık, dekorasyon, inşaat ve terzilik sektörlerinde metre ve ölçüm aletlerine büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Uzunluk ölçmeye, ağırlık tartmaya, yüzeylerin terazide olup olmadığını anlamaya ve küçük cisimleri görebilmeye yarayan metre ve ölçüm aletleri, çeşitli boy ve uzunluklarda tercih edilebilir.

Metre ve ölçüm aletleri kategorimizde Ugr, AL, Sinbo, Metresan, Masis markalarına ait şerit metre, dijital bagaj tartısı, su terazisi, büyüteç ürünleri beğeninize sunuluyor. 2 mt x 13 mm, 3 mt x 13 mm, 3 mt x 16 mm, 5 mt x 19 mm, 5 mt x 25 mm, 10 mt x 25 mm şerit metreler farklı uzunluk ve genişliklere adapte olma imkanı sağlıyor, özel askı yapısı sayesinde bileğe takılabiliyor. Gündelik hayatta sıkça kullanılan metreler, şerit biçimindeki yapısıyla uzun mesafeleri kolaylıkla ölçmeye yardımcı oluyor. Şerit biçiminde sarılma prensibiyle tasarlanan metrelerin pratik kullanımları ve kolay taşınabilir olma özellikleri dikkat çekiyor. Mimarlıktan dekorasyona, terzilikten imalata, inşaat sektöründen ev içi kullanıma kadar geniş kullanım alanlarına sahip olan ölçü aletleri, dayanıklı yapılarıyla arazi koşullarına da tam uyum sağlıyor. Azami uzunlukta dik durarak kullanım kolaylığı sağlama ve yumuşak geri çekme özelliğiyle güvenli kullanım sunan ürünler, avuç içine uyum sağlıyor ve durdurma düğmesi sayesinde istenilen uzunlukta kilitlemeyi mümkün kılıyor.

Kategorimizde bulunan bagaj tartıları, su terazileri ve büyüteçler de kullanıcı için büyük kolaylık sağlıyor. Yüzeylerin düz olup olmadığını anlamaya yarayan su terazisi, küçük yazı ve cisimleri görmeye yarayan büyüteç ve ağırlık ölçmeye yarayan bagaj tartısı gerek ev içi kullanımınızda gerekse sektörel kullanımlarda işinizi kolaylaştırıyor.

İhtiyacınız olan tüm ilgili ürünleri Avansas güvencesiyle sizlerle buluşuyor. İhtiyacınıza yönelik metre ve ölçüm aleti çeşitlerini Avansas.com'un uygun fiyatlı seçenekleriyle satın alabilir, online alışveriş ayrıcalığıyla dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme koşulları, kolay iade, ücretsiz kargo ve sadece 1 iş günü içerisinde teslimat avantajlarından faydalanabilirsiniz.