Toplam 11 sonuç

Tanıtım Klasörleri

Bugün bilgisayarlarda her şeyi sakladığımızı düşünüyoruz belki ama bilgisayarların da hata yapabileceklerini unutuyoruz. Elektrik kesildiğinde veya bilgisayara virüs bulaştığında sakladığımız bilgilere istediğimiz zaman erişmek veya kurtarmak mümkün olamayabiliyor.

Bilginin kaybolmasını engellemek için yapmanız gereken, sizin için önemli evrakları, yazışmaları, kayıtları ve dokümanları printer yardımıyla basarak arşivlemek. Bunun için de hayatımızın her alanında klasörlere ihtiyaç duyuyoruz.

Kullanım Alanları

Özellikle bankalarda, resmi dairelerde, şirketlerin muhasebe departmanlarında klasörler hala yoğun olarak kullanılıyor. Eskiden çok ucuz olmaları sebebiyle ve bilgisayar olmadığı için her evrakın saklanması gerektiği düşünülerek karton klasörler kullanılırken, günümüzde çok daha dayanıklı ve estetik olmaları sebebiyle modern ofislerde, sert plastikten imal edilen ve iç mekanizmaları sağlam çelikten yapılan markalı klasörler firmalar tarafından tercih ediliyor.

İçlerindeki çelik mekanizma, taşıyacağı ağırlığa göre 2 veya daha fazla delikli olabiliyor. Piyasada bugün ihtiyacınıza göre A3 kağıtlar için üretilen, çok delikli, büyük klasörler de bulmanız mümkün. Kalınlıkları ise 30 mm. den başlıyor, 70 mm. ye kadar çıkabiliyor. 70 mm. olanlar daha fazla yük taşımaya yönelik tasarlandığından daha sağlam yapılılar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofisinize tanıtım klasörü satın alırken dikkat etmeniz gereken tek şey kalitesi. Klasörlerinizi arşiv amaçlı olarak yılda sadece bir kez kullanılabileceğiniz gibi, arkanızdaki dolapta günde belki onlarca kez alıp bıraktığınız evrakları muhafaza etmek için de kullanabilirsiniz. Dolayısıyla kullanım amacınız burada önem kazanıyor. Eğer plastik olan kısmı, taşıyacağı ağırlıkla uyumlu değilse, kırılıp bükülebiliyor ve kısa sürede işe yaramaz hale geliyor. Bu yüzden arşivlemede ve günlük kullanımda mutlaka kaliteli olanlarına yönelmeniz gerekmekte.

Tanıtım klasörü fiyatları klasörün modeline ve markasına göre değişse de genel makul fiyatlardır.

Tanıtım klasörleri modellerine ve fiyatlarına bu kategoriden Avansas.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. 1 iş gününde teslimat ve kargo bedava avantajıyla siparişiniz kapınızda. En popüler ürünleri uygun fiyatlarla satın alın!