Küçük Ev Aletleri

Mutfak Aletleri

Bir mutfakta sürekli hazır sıcak çay, anında yapılabilen mis gibi kahve ve buz gibi su varsa hem kullananlar hem de misafirler için hayat kolaylaşır. Birçok elektrikli mutfak aleti gibi çay ve kahve makinaları da hem lezzet hem de zaman açısından açık ara önde hizmet veriyor.

Çay Makinesi

Demleme çayın değerini bilen çay makineleri gün boyu sıcacık çayınızı hazır eder. Dökme çay keyfi uzun iş saatlerinde veya misafir sohbetlerinde her zaman yanınızda. İhityacınıza göre semaver, çay kazanı veya çift demlikli çay makinelerini tercih ederek lezzeti ve tazeliğin keyfini uzatabilirsiniz.

Elektrikli çay kazanları haznesi 4 litreden 22 litreye kadar çıkabiliyor. Ev tipi çay makinalarında ise su haznesi 1,7 litre, demlik haznesi ise 0,7 litre hacminde. Çay makinesi fiyatları 50 liradan 200 liraya kadar değişiyor. Arzum, Sinbo, Simton ve Silver gibi birçok farklı markayı çay makinesi kategorisinde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Elektrikli Mutfak Aletleri

Kolay ve pratik yemekler için hayatımızı kolaylaştıran elektrikli aletler çeşitli ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. Mikrodalga fırın, çok amaçlı tost makinası, ocak ve narenciye sıkacağı gibi farklı fonksiyonlarda alet bulunabilir. Alanınızın büyüklüğüne göre tek veya çift gözlü elektrikli ocak alabilirsiniz. Özellikle iş yerlerinde hızlı ara öğün ve öğlen yemekleri için kullanışlı olan mutfak aletleri ile tanışmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kahve Makinesi

Türk kahvesinden filtre kahveye, kahve öğütme makinasından kapsülle çalışanına kadar birçok farklı çeşitte kahve makinası bulunuyor. Uzun soluklu filtre kahve keyfine uygun olan makineler ısıtan tabanı sayesinde kahveyi sıcak tutma özelliğine sahip. Türk kahvesi makineleri ise amacına uygun olarak hızlı ısınıp kahve keyfinizi lezzetle sunuyor.

Kahve makinasının özellik ve kapasitesine göre fiyatları 37 liradan 1,000 liraya kadar değişebiliyor. Ofiste veya misafirlikte kahve sohbetini sevenlerin vazgeçilmezi olan ve her kahve türüne göre özel makineler Arzum, Braun, Delonghi, Konchero ve Sinbo markalarıyla işleve kalite katıyor.

Su Isıtıcıları

Fazla zamana gerek duymadan sıcak suyunuzu hazır edebilirsiniz. Baymak, Arzum, Premier ve Sinbo markalarından su ısıtıcıları fiyatları 87 lira ile 153 lira aralığında değişiyor. Vakit kaybetmeden hazırlanacak olan sallama çay, hazır kahve veya hazır çorbalar için sıklıkla kullanılmaktadır.

Su Sebili

Mutfağınızda her zaman sıcak ve soğuk suya ulaşabilmek için tasarlanmış olan su sebilleri özellikle ofis ve çalışma alanlarında en çok tercih edilen ürünler arasında. Sıcak ve soğuk suyu tutan hazneleri 2,5 litre ile 3 litre arasında değişiyor. Ergonomik tasarımı sayesinde yerleştirildiği ortama uyum sağlar ve hijyenik bir şekilde damacanadan suyu istenilen sıcaklıkta verebilir.

Termos

İçindeki içeceğin sıcaklığını korumayı amaçlayan termoslar çok amaçlı kullanılabilir. Çay termosu veya su termosu olarak piknikte yanınıza alabilirsiniz. Toplantı için ayarlanan çayın sürekli sıcak kalmasını sağlayarak hem iş gücü hem de zamandan tasarruf sağlar. İhtiyacınıza göre 1,2 litre kapasitesi olan Sinbo termosu veya 2 litre kapasitesi olan Arzum termosunu satın alabilirsiniz.