Küçük Ev Aletleri

Toplam 71 sonuç
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Küçük Ev Aletleri Nelerdir?

Küçük ev aletleri, mutfaklarda pratiklik sağlamak amacıyla teknik donanımlarına ve işlev bakımından özelliklerine göre farklı çeşitlerde kullanılan ev aletleridir. Çay makinesinden tost makinesine, katı meyve sıkacağından saç kurutma makinesine kadar pratik kullanımlar için üretilen elektronik ürünlerin tümüdür. Peki küçük ev aletleri nelerdir? Her zaman elimizin altında bulunması gereken ihtiyaçlar dahilinde olan bu elektronik aletler günümüzü kurtaran mutfak yardımcılarımızdır.

Sadece mutfak için değil evin geneli için de geçerli olan bu elektronik ürünlere hep ihtiyaç duyulmaktadır. Bu küçük ev aletleri içerisinde olan kahve makinelerinin çeşitli kategorileri de mevcuttur. Kahve makineleri; Türk kahvesi makinesi, Cappuccino makinesi, espresso makinesi, filtre kahve makinesi gibi kendi içerisinde bölünebilir. Farklı kullanım ve amaçlarla üretilen küçük ev aletleri her evin olmazsa olmazı parçalarındandır. Kullanımları pratik ve kapladıkları alan adından da anlaşılacağı gibi küçüktür. Çekmece ve dolaplara sığabilen küçük ev aletlerini ihtiyaç doğrultusunda her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Küçük Ev Aletleri Listesinde Neler Olmalıdır?

Evlenirken, yeni ev sahibi olurken ya da küçük ev aletleri bozulduğunda eşyalarımızı yenilemek isteriz. Özellikle evlenirken iğneden ipliğe kadar her şeyin tam olmasını, eksik bir şeyin kalmamasını isteriz. A’dan Z’ye kadar tüm ihtiyaçların tamamlanması için öncesinden listeler yaparız. Küçük ev aletleri listesi içerisinde birden fazla ürün mevcuttur. Çeyiz eşyaları seçerken insanlar genellikle çeyiz kampanyalarından yararlanıp küçük ev aletlerinin de dahil olduğu set şeklinde satılan ürünleri tercih etmektedir. Temel ihtiyaçlar dahilinde bu listede yer alan elektronik eşyaları seçerken biraz da dikkatli olmalıyız. Bu eşyaların mutfağınızın alanına göre belirlenmesi yer konusunda sıkıntı yaşamanızı en baştan önleyebilir. Mutfak küçük ev aletleri listelendiğinde şunları sıralayabiliriz;

 • Elektrik süpürgesi
 • Katı meyve sıkacağı
 • Çay makinesi
 • Halı yıkama makinesi
 • Isıtıcı
 • Su sebili
 • Tost makinesi
 • Mikser
 • Fritöz
 • Saç kurutma makinesi
 • Ütü
 • Şarjlı el süpürgesi
 • Kahve makinesi
 • Mikrodalga fırın
 • Blender
 • Mutfak tartısı
 • Ekmek yapma makinesi
 • Mısır patlatma makinesi
 • Yumurta haşlama makinesi
 • Ekmek kızartma makinesi
 • Izgara makinesi
 • Dikiş makinesi
 • Ütü
 • Epilasyon aletleri

Küçük Ev Aletleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Farklı kullanım imkanları ile evinizde konfor sağlayan küçük ev aletleri marka, model ve ürün özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Ürünler alınırken genel olarak marka ve teknik özellikleri göz önünde bulundurulur. Fiyat opsiyonları ve garanti süreleri haricinde işlevsel özellikleri de bu değerlendirmenin içine katılmaktadır. Küçük ev aletlerinin güvenilirliği konusunda ya başkalarına danışırız ya da en ince ayrıntısına kadar özelliklerini araştırırız. Herkes evinde en iyi ve en uygun küçük ev aletini kullanmak ister. Ürün özellikleri baz alındığında ise tüm küçük ev aletlerinin özellikleri kafamızda sorgulanmaya başlar.

Isıtıcı olan küçük ev aletlerinin sıcak tutma özellikleri, tost makinelerinin sıcaklık ayarları, mikrodalga fırınların da buz çözme özelliğinin olup olmaması gibi fonksiyonları değerlendirilmektedir. Beyaz eşyalar alınırken tasarruf yapmasından panellerine kadar ne kadar çok araştırma yapılıyorsa bu araştırma küçük ev aletleri içinde geçerlidir. Dijital panellerinden enerji sınıfına, tuş takım özelliklerinden kaç litre kapasitesi olduğuna kadar değerlendirmeler yapılmaktadır. Özellikle, aldığınız küçük ev aletleri içerisinde bulunan elektronik ürünlerin yedek parçalarının olup olmadığı da oldukça önemli bir etkendir.

Mutfak İçin Kullanılan Küçük Ev Aletleri Çeşitleri Nelerdir?

Yemek pişirmek, içecek hazırlamak ve farklı yiyecek türlerini hazırlamak için kullanılan küçük ev aletleri bizlere bu konularda donanımlı avantaj sağlayan ürünlerdir. Çok fazla çeşit ve donanım özelliklerine sahip küçük ev aletleri mutfakta her zaman en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır. Mutfak yardımcılarımız olan bu aletler hayatımızda önemli yer kaplamaktadır.

Mutfak Aletleri

Elektrikli mutfak aletleri, daha hızlı ve pratik şekilde işlerinize yardımcı olan ürünlerdir. Tost makinesi ve kettle mutfaktaki en büyük görevleri üstlenen küçük ev aletleridir. Bunların başında çay ve kahve makineleri gelmektedir. Farklı marka ve modellerin çıkmasıyla birlikte seçim yapma zorluğu da yaşanmaktadır. İkili ve tekli kahve makinelerini alırken seçenekleri ihtiyaç dahilinde elemek en doğru seçim olacaktır. Blender ve rondolar da yemek yaparken ve içecek hazırlarken en büyük yardımcılarımızdır.

Elektrikli Ev Aletleri

Elektrikli ev aletleri, genel olarak her gün ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Kullanım açısından bize rahatlık ve kolaylık sağlayan bu aletler, evlerin olmazsa olmaz birer parçalarıdır. Elektronik ev aletleri de kendi içerisinde bölünmektedir. Fonksiyonel özelliklerine göre farklı görevleri olan bu ürünler ısıtma, pişirme, soğutma, yiyecek ve içecek hazırlama gibi görevleri üstlenirler. Elektrikli ev aletleri süpürgeden ütüye kadar her an ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır.

Su Isıtıcıları

Su ısıtıcıları, suyu çok hızlı bir biçimde ısıtan, suyun ocak yakmadan ısınmasını sağlayan elektrikli küçük ev aletidir. İçerisinde ısıtma cihazı entegre edilmiş su ısıtıcı mutfaktaki en büyük yardımcılarımızdandır.

Su Sebilleri

Su pınarı olarak da bilinen su sebili, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez bir ürünüdür. Damacanadan şişelere su doldurup buzdolabına koymaktan daha pratik bir yapıya sahip olan su sebili mutfakta en çok kolaylık sağlayan elektrikli ev aletidir. Yaz kış devamlı olarak tükettiğimiz suyu içinde barındıran bu su dağıtıcı ürün, evlerin olmazsa olmazıdır.

Çay Makinesi

Çay makinesi diğer adıyla çaycı size en az zahmet veren küçük ev aletidir. Altında büyük su haznesi ile günlük yaşamda da size kolaylık sağlayan elektronik ev aleti hem kettle hem de çaycı olarak kullanılmaktadır.

En İyi Küçük Ev Aletleri Markaları Hangileridir?

En iyi küçük ev aletleri markaları sıralandığında aşağıdaki markalar göze çarpmaktadır.

Philips Küçük Ev Aletleri

Philips küçük ev aletleri, mutfak robotlarından tost makinelerine, ekmek kızartma makinelerinden elektrikli süpürgelere kadar hemen hemen evin ihtiyacı olan ürünleri barındıran bir markadır.

Vestel Küçük Ev Aletleri

Vestel küçük ev aletleri, her türlü küçük elektronik eşyaları barındıran ve özenle müşterilerine sunan bir markadır. Hemen hemen tüm elektronik aletler markanın bünyesinde bulunmaktadır.

Arzum Küçük Ev Aletleri

Arzum küçük ev aletleri kategorisinde en çok göze çarpan ürünler çaycı ve kahve makineleridir. Elektrikli ev aletlerinden kişisel elektronik aletlere kadar evin ihtiyacına yönelik satışlar gerçekleştiren bir markadır.

Arçelik Küçük Ev Aletleri

Arçelik küçük ev aletleri, zamanı daha iyi kullanmanızı sağlayan ve mutfakta kolaylık sağlayan geniş ürün yelpazesi ile hemen hemen tüm elektronik ürünleri sunan bir markadır.

Avansas’ta Bulunan Küçük Ev Aletleri Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Avansas’ta bulunan elektrikli küçük ev aletleri oldukça sağlam ve kalitelidir. Müşterilerine her zaman uzman personeli ile daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışan Avansas garantili ürünleri ile güven sağlamaktadır. Hem dayanıklı hem de kolaylık sağlayan küçük ev aletleri için ilgili kategorimize göz atabilirsiniz.

Avansas’ta Satılan Küçük Ev Aletleri Fiyatları Uygun mudur?

Avansas’ta satılan küçük ev aletleri fiyatları oldukça uygundur. Kaliteli hizmet ve farklı markaları da içinde barındıran Avansas en uygun fiyatları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, aldığınız ürünler 1 iş gününde adresinize teslim edilmektedir.