Toplam 3 sonuç

Barkod Okuyucu

Ofis ihtiyaçlarınıza ek olarak depo ve mağaza ihtiyaçlarınızda da Avansas yanınızda. İşinizi kolaylaştırmak, düzeni sürekli hale getirmek, stok takibi, ürün giriş ve çıkışlarını daha sağlıklı şekilde yapabilmek için ihtiyacınız olan barkod okuyucu çeşitleri kategorimizde yerini almakta ve beğeninize sunulmaktadır. Kurumsal alışverişlerinizin vazgeçilmez adresi Avansas.com'da yer alan bu ürünler tüm bilgisayarlar ve barkod dilleri ile uyumludur. Tek yapmanız gereken bilgisayarınıza ürününüzün markası ve modeli ile tanıtım yapmak ve kolaylığın keyfini sürmektir.

Mağaza, market, eczane ve depolarda sıklıkla kullanılan ve stok takibi, ürün sayımı, ürün girişi ve çıkışı gibi zahmetli işlerinizi kolaylaştıran barkod okuyucular, işletmenizi daha ileri bir çizgiye taşıyacak ürünlerdir.

Kategorimizde Zebex ve Argox gibi çok bilinen, alanında kendini ispatlamış markaların ürünleri bulunmakta ve bu kaliteli ürünler en uygun fiyatlarla müşterilerine sunulmaktadır. Barkod okuyucu driver ve kullanma kılavuzu, kutu içeriğinde yer almaktadır. Bu kılavuz, satın aldığınız ürünün kullanımı, ürün hakkında bilgi ve kurulumu hakkında ayrıntılı bilgiler içermekte olup kurulumdan kullanıma kadar rahatça faydalanmanız için hazırlanmıştır.

Avansas.com’da satışı yapılan barkod okuyucu markaları, en çok kullanılan barkod tiplerini destekler. USB bağlantılı barkod okuyucular ile kurulum sırasında da vakit kazanabilirsiniz. Tak çalıştır mantığı ile uyumlu yazılımlar ile tercih ettiğiniz ürünü kolaylıkla kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Hemen barkod okuyucunuzu sipariş verebilir ve dilediğiniz ürüne Avansas'ın benzersiz fiyatlarıyla sahip olup online alışverişinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Uygun fiyatların yanında, uygun ödeme koşulları, ücretsiz kargo, kolay iade ve sadece 1 iş gününde teslim gibi avantajlardan da yararlanmak için ürününüzü hemen sepete ekleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tüm ofis alışverişlerinizde olduğu gibi barkod okuyucu satın alma deneyiminizde de Avansas'ın ayrıcalık ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz.