Toplam 37 sonuç
Stokta Yok

Zımbalar

Bir masaüstü kırtasiye malzemesi olan zımba ofisteki masanızın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Özellikle günlük iş temposunun insanı yorduğu ve telaşlandırdığı anlarda, çoğu çalışanın masası adeta bir savaş alanına benzer. Üst üste yığılmış belgeler, gruplandırılmayı bekleyen dosyalar ve daha pek çok ayrıntı ile uğraşmak gerekir. Ancak kağıtları bir tel aracılığı ile bir arada tutmaya yarayan bu alet sayesinde birbiri ile alakalı olan evrakları birleştirerek kaybolmalarının önüne geçebilirsiniz ve böylece daha düzenli bir masaya sahip olabilirsiniz.

Peki zımbalar nasıl çalışıyor dersiniz? Hemen açıklayalım: birden fazla kağıt parçası üst üste konularak zımbanın arasına yerleştirilir ve sonra mekanik basınç uygulanarak mekanizmasında bulunan ve zımba teli adı verilen metal parçanın kağıtları delerek onları bir arada tutması işlemine dayanan bir çalışma prensibine sahip olan zımbalar, 18. yüzyıldan bu yana hayatımızdalar. 1866 yılında patenti alınan bu ofis kırtasiye malzemesi, günümüzde özellikle iş yerlerinin vazgeçilmezi konumundadır.

Ergonomik ve tutuş kolaylığı gibi özelliklere sahip olan günümüz zımbalarına Avansas.com farkı ile sahip olmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise, ofis hayatına hızlı ve pratik çözümler sunan Avansas.com’u tercih ederek online alışverişte güvenilir bir markanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Çünkü Avansas.com, kalitenin tek adresi olarak sizleri de kendi dünyasına davet ediyor! Max, Delta, Rapid, Mas, Std, Noki, Leitz ve Umix gibi markaların kaliteli ürünlerine ertesi gün teslimat sözü güvencesi ile sahip olabileceğiniz bu kaliteli internet sitesi sayesinde siz de ofis eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir marka olan Avansas, online alışverişin yaygınlaştığı çağımızda iş yerleri için adeta bir kurtarıcı konumundadır. İnternetten alışveriş yapmanın en kazançlı yolu olan Avansas.com dünyasında birbirinden kaliteli ürün çeşitlerine ve ürün gruplarına sahip olarak iş yaşamınızdaki performansınızı artırabilirsiniz.

Son olarak ufak bir hatırlatma: Zımba fiyatları bakımından rakipleri ile rekabetçi bir yol izleyen Avansas.com'da en kaliteli zımbalara rekabetçi fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Bunun için yapmanız gereken tek şey, kategoriler arasında beğendiğiniz ürünleri sepetinize atmak ve siparişinizi oluşturmaktır! Geriye kalan tüm işlemleri uzman ekibimiz sizin adınıza gerçekleştirecektir!