Kahve Bardakları

Toplam 6 sonuç

İlgili Aramalar
çay bardağı - su bardağı - karton bardak - kahve makinesi - filtre kahve - çekirdek kahve - kapsül kahve

İş hayatının yoğun temposunda bazen çalışırken, ufak bir mola arasında, bazen de bir toplantı esnasında kahve çeşitleri severek tüketilir. Verdiği keyfin yanı sıra dikkati artırma özelliği bulunan kahve bitkisi, ilk olarak Etiyopya'da yetiştirilmeye başlanmıştır. Kavrulma, demlenme ve hatta sunum şekilleriyle diğer sıcak içeceklerden farklılaşan kahve, su dışında süt ile karıştırılarak elde edilen birçok türe ayrılır. Kahvenin yapım aşamaları kadar tüketim miktarlarıyla ün salan türleri de vardır. Bu türler içinde filtre kahve ve espresso gibi çeşitler uzun süreli içim sunarken Türk kahvesi gibi bazı çeşitler de kısa süreli ama daha yoğun bir lezzet sunar.

Kahve miktarlarına göre boyutu değişen bardakların yer aldığı kahve bardakları kategorisinde Güral, Paşabahçe, Lav gibi bilindik ve kaliteli markaların ürünleri yer alır. Şık olduğu kadar dayanıklı olan ürünler, ev veya ofis ortamında kullanım için uygundur. Cam ve porselen malzemelerden üretilen kahve bardakları, son derece zarif ve modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca Türk kahvesi için özel olarak dekoratif tasarıma sahip kahve fincanları kahve keyfini bir adım öteye taşıyacaktır. Kahve fincanı ile kahve içmenin keyfi bir başkadır. Tüm içecekler için uygun olan kulplu kupa bardaklar da çok yönlü bir kullanım sunar.

Uygun fiyatlı ve kaliteli kahve bardakları, tekli veya set halinde satılır. Ofis veya evde birçok kişinin içecek tüketeceği durumlar için altılı ve on ikili setler halinde satışa sunulan kahve bardağı çeşitleri tercih edilebilir. Cam ve porselen malzemeden üretilen kahve bardakları, temizlik sırasında da işinizi kolaylaştırır. Sıcak su ve bulaşık deterjanıyla zahmetsiz bir şekilde temizlenebilir. Ayrıca dayanıklı malzemesi sayesinde bulaşık makinesinde temizliğe de uygundur.

Türk kahvesi, filtre kahve ve çay keyfini ikiye katlayan ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgilere ürün sayfalarından ulaşabilir, ürün özelliklerini ve ürün hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Zarif ve şık tasarımlı ürünleri ve daha fazlasına Avansas.com aracılığı ile uygun fiyata güvenli bir şekilde satın almak için seçtiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.