El Aletleri

Toplam 26 sonuç

El Aletleri

Ev ve ofis ortamlarında ihtiyaç duyulabilecek el aletleri ile basit onarım, dekorasyon işleri kolaylıkla halledilebiliyor. Öte yandan profesyonel çalışanlar, ustalar için kendi işyerlerinde veya hizmet verdikleri alanlarda söz konusu aletler, ellerinin altındaki en önemli yardımcıları oluyor. Farklı işlevlere sahip ürünlerden oluşan el aletleri seti ile ofiste veya evde tamirat, montaj vs. işlemlerini kendiniz de yerine getirebilir, profesyonel olarak hizmet verdiğiniz işler için aradığınız aletlere kavuşabilirsiniz.

Elektrikli, şarjlı veya kol gücüyle kullanılabilen el aleti seçenekleri arasında çekiç, tornavida, kontrol kalemi, anahtar, matkap, silikon tabancası, vidalama makinesi gibi değişik uygulamalarda gereksinim duyulan aletler yer alıyor. Kategorimizde bu aletleri tekli veya takım halinde bulabilirsiniz. El aletleri takımı kapsamında tornavida setleri, matkap ucu setleri, çekiç, tornavida, fener ve penselerden oluşan alet setleri sayılabilir. Vip-Tec, AL, Bosch, Wert gibi markalara ait el aletleri ve setleri ile irili ufaklı tüm tesisat, onarım, yenileme işlemlerinizin kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz.

İster evde ister ofis, iş yeri, atölye ortamında yapılması gereken işler için özel fonksiyonları bulunan aletleri kullanmak birer zorunluluktur. Mekanınızda duvar, tavan veya zemin için yapmayı düşündüğünüz montaj işlemlerinde, dekorasyon yenilemelerinde, elektrik tesisatınızdaki bakım-onarım işlerinde, banyo-tuvalet veya mutfaktaki su tesisatı arızalarında, ofisinizde bilgisayar, iletişim ağı ve donanımı kurulumu veya onarımında, aydınlatma işlemlerinizde ve buna benzer çok sayıda uygulamada geniş bir kullanım alanı bulunan el aletlerinden yararlanabilirsiniz.

Hırdavat ürünleri satan marketlerden aldığınız el aletleri ve setlerini kategorimizde bir arada bulabilir, inceleyebilir, karşılaştırabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünler için kolayca ve yorulmadan sipariş verebilirsiniz. Kazandıran ofis marketiniz Avansas.com, el aletleri fiyatları konusunda bütçenize uygun, taksitli ödeme olanakları sunarken, ofis veya evinizde ihtiyaç duyduğunuz kullanışlı el aletlerini adresinize getiriyor. Ayrıca Avansas.com'dan yapacağınız alışverişlerde belli miktarın üzerindeki siparişleriniz için ücretsiz kargo avantajı kazanabilir, 1 iş günü içerisinde teslimat, 30 gün içerisinde kolay iade olanaklarından da yararlanabilirsiniz.