Toplam 4 sonuç

Etiketleme Makinası

Etiketleri tek tek yapıştırma zahmetini ortadan kaldıran etiketleme makinaları, iş yükünü azaltmaları açısından işletmelerin en önemli yardımcısıdır. Makinelerin performans ve kolay kullanım özellikleri sayesinde hızla ve seri bir şekilde baskı yapabilirsiniz. Etiket baskı makinası yüksek performansla çalışarak iş verimliliğine katkıda bulunur.

Baskı hızı, baskı çözünürlüğü, hafızası, bant boyutu, karakter sayısı, font stili, çerçeveleme ve dolgu deseni gibi teknik özellikleri farklılık gösterebilir. Geniş ekrana sahip makineler ön izleme yapmanıza imkan vererek etiket tasarımını baskıdan önce görmenizi sağlar. Çeşitli tasarım ve şablonlara sahip cihazlarda ise arzu ettiğiniz tasarımı yapabilirsiniz.

Etiketleme makinaları nerelerde kullanılır?Etiket yazıcılar ağırlıklı olarak perakende sektöründe kullanılır. Mağazalar, bayi, dükkan ve marketlerdeki ürün etiketleme işlerini yüksek performansla yapar. Son kullanım tarihi, Türk lirası, Dolar veya Euro cinsinden fiyat ve ürün kodu bilgilerini, ürün üzerine kolayca basabilirsiniz. Renk ve yazı kalitesi, ürün bilgilerinizin görünür olmasına imkan verir. Yaka kartı gibi farklı formlarda baskı yapmanızı sağlayan makineler ise kongre, konferans gibi geniş katılımlı etkinliklerde kullanılabilir.

İşletmelerinizin ihtiyacına göre taşınabilir ya da masaüstü modelleri tercih edebilirsiniz. Elde kullanıma uygun olan ve kolayca kavranabilen mobil makineleri işletme içinde istediğiniz yerde kullanabilir, işletme dışına taşıyabilirsiniz. Masaüstü makineler ise masalarınızda kullanım kolaylığı sağlar.

Kazandıran ofis marketiniz Avansas.com’da, Brother, Motex, Etona, Dymo gibi markaların etiketleme makinası ürünlerini bulabilirsiniz. Etiketleme makinesi etiketlerine de sitemizde ulaşabilirsiniz.