Toplam 13 sonuç

Yazar Kasa Rulosu ve Termal Rulo Kağıtlar

İş yerinizde satış işlemlerini kaydetmek için tasarlanmış yazar kasalar, yapılan işlemin hem müşteri hem de satıcı tarafından görülmesini sağlar. Ticaretin; kredili, peşin, vadeli gibi ödeme seçenekleriyle gerçekleşmesi durumunda satış türüne göre makbuz ya da fiş çıkarır.

Yazar kasa, günlük fiş kesimi, günlük z raporu, mali bellek gibi işlemleri gerçekleştirebilirken, aynı zamanda özel sayaçlı yazar kasalar ve sistemler sayesinde alıcı sayısı, stok miktarı gibi dökümleri de sunar. Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken yazar kasaların en temel sarf malzemesi olan ve sürekli ihtiyaç duyulan yazar kasa ruloları kullanılır ve bu rulolar, ölçü ve özelliklerine göre farklı tiplerde üretilir. Kategorimizde bulunan farklı seçenekler arasında seçim yaparken kullandığınız yazar kasa modelini göz önünde bulundurabilir, yazar kasanıza uygun ölçülerdeki ürünü tercih edebilirsiniz. Yazarkasa ve termal rulolar kategorisinde, ihtiyacınıza yönelik farklı hamur tiplerindeki ruloların yanı sıra termal rulo veya otomatik kopya özellikli ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Isı ile çalışan termal yazıcıya sahip yazar kasalarda kullanılan yazar kasa termal rulolar, baskı kalitesini arttırarak daha dayanıklı fiş veya faturaların gerekli olduğu iş yerleri için uygundur. Otomatik kopyalı rulolar ise özellikle kredi kartı işlemleri gibi hem firmaya hem de müşteriye birer nüshasının verilmesi gereken iş yerlerinde kullanılır. Hem termal hem de otomatik kopya özellikli özel ruloların da bulunduğu kategorimizde yazar kasa ve termal rulo fiyatları ve modellerine göz atabilir; seçeceğiniz ürünü daha detaylı incelemek için ise ürün sayfasını açabilir ve hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seçim yaparken tercih edeceğiniz hamur tipi ise ruloların kalitesini belirlemektedir. Rulolarda kullanılan en üst kalite hamur tipi hem mürekkebin dağılmamasını ve silinmemesi hem de yazar kasa rulo değiştirme işlemini güvenle yapabilmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda da yazar kasa rulo kullanımı sırasında yırtılma ve sıkışma gibi sorunların yaşanmamasını sağlayarak iş yeri veriminin düşmesini engelleyecektir. Kategorimizde bulunan Avansas marka kullanışlı ve kaliteli rulolar arasından iş yerinizin ihtiyacına en uygun hamur tipindeki ürünü seçerek kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

İş yerinizin kazandıran ofis malzemeleri marketi Avansas, geniş ürün yelpazesi ile hem ofisiniz ihtiyaç duyduğu tüm malzeme ve gereçleri karşılar hem de maliyetlerinizi düşürür. Ayrıca geniş ürün yelpazesinin yanı sıra bütçenize uygun ödeme seçenekleri, tüketici dostu kolay iade, ücretsiz kargo ve 1 iş günü içerisinde hızlı teslimat avantajlarını sunar. Hızlı, güvenli ve kaliteli sistemi sayesinde tüm işlemlerinizi kolayca tamamlamanızı ve sipariş etmenizi sağlar. Silinmeyen, sıkışma yapmayan, aşınmayan yazar kasa rulo kağıt seçeneklerinden ihtiyacınıza en uygun olanı sepetinize ekleyebilir ve hemen şimdi satın alabilirsiniz.