Mantar Panolar

Toplam 9 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Avansas’ta Hangi Ebatlarda Mantar Pano Bulunabilir?

Üzerinde çalıştığımız ve icra ettiğimiz her uğraş günlük yaşamımızın da düzenini etkiler. Profesyonel bir işte çalışıyor veya öğrenci olabilirsiniz. Sadece ilgi duyulan farklı alanlara odaklanmış da olabilirsiniz. Yoğun geçen gündelik yaşamda düzenli bir alana ihtiyaç duyulur. İş yerleri, okullar ve diğer çalışma alanları için unutulmaması gereken işlerin kaydedildiği en kullanışlı ürünlerden biri de mantar panolardır. Bu şekilde gözümüzün önünde yapacaklarımız için bir hatırlatıcı bulunacaktır.

Mantar pano ürünleri, sağladığı farklı işlevler ile insanlara rahat bir çalışma ortamı yaratır. Özellikle aktif olarak çalışılan profesyonel iş ortamlarında en çok ihtiyaç duyulan ofis malzemeleri arasındadırlar. Temposu yüksek olan ofislerde tüm çalışanlara rahat nefes aldırırlar. Aynı zamanda, okullarda öğrencileri ve öğretmenleri yönlendiren notları asmak için kullanılan özel okul ürünleridir. Üzerlerine, öğrencilerin öğrenme süreçlerini pekiştirmek adına faydalı ders notları ve grafik belgeler asılabilir.

Mantar panolar kişisel olarak ne ile ilgili çalışıyorsak, o konuyu düzenli şekilde öğrenmemize yardımcı olurlar. Evlerde en çok kullanılan odanın duvarına asılabilirler. Göze hitap eden tasarımları ile her odaya uyum sağlarlar. Teleskopik ayaklı modelleri ile kolay farklı yerlere taşınıp kullanılabilirler. Ürün en çok sıklıkla toplantı yapılan çalışma ortamlarında tercih edilirler.

Yapıştırmalı panolar kolayca duvarlara yapıştırılıp çıkarılabilirler. Duvar boyasına zarar vermeden yapıştırılıp çıkarılabilir. Sahip oldukları portatif özellikleri ve farklı modelleri, onları iyi birer çalışma arkadaşı yapar.

Avansas’ta yer alan mantar pano çeşitleri, ihtiyaç duyulan pratik iş ortamını kolaylıkla karşılarlar. Üzerlerine asılan hatırlatıcılar ile yapılması gereken işleri göz önünde bulundururlar. Farklı ölçüleri ile ferah bir alan yaratırlar.

Avansas’da bulunan mantar pano çeşitleri, her ortamın kullanımına uygun, farklı ölçülerdedir. Avansas’ta, sahip olduğunuz alanlara göre küçük ya da büyük mantar pano modellerini bulabilirsiniz.

Aşağıdaki listeden, Avansas’ta yer alan mantar pano çeşitlerini ve boyutlarını görebilirsiniz.

Avansas Ahşap Çerçeve Mantar Panolar:

 • 30 cm x 45 cm
 • 45 cm x 60 cm
 • 60 cm x 90 cm
 • 90 cm x 120 cm

Avansas Alüminyum Çerçeve Mantar Panolar:

 • 45 cm x 60 cm
 • 60 cm x 90 cm

Panda Teleskopik Ayaklı Mantar Pano:

 • 120 cm x 200 cm

Hopax Yapışkanlı Mantar Pano:

 • 58 cm x 46 cm

Farklı ölçülere sahip mantar pano çeşitleri; ev, okul ya da ofislerin büyüklüğüne göre tercih edilebilir. Genellikle tercih edilen mantar pano 60x90 ölçülerinde olmaktadır.

Mantar Panolar Kolay Deforme Olur mu?

Mantar pano yapımında iki önemli aşama vardır. İlk olarak, kullanım için en önemli parça olan mantar ruloları üretilir. Pano çerçevesi üstüne monte edilmek için, dayanıklı yapılarda mantar rulolar kullanılır. Her bir mantar rulosu, Portekiz menşeli, özenle üretilen rulolardır. İnce işçilikle, dikkatlice yapılırlar.

Notları ya da belgeleri asarken kullanılan pek çok mantar pano, raptiyelere rağmen kolayca bozulmazlar. Her çeşit mantar pano iğnesi ile uyumludurlar. Dağılma yaşamadan uzun süre kullanılabilirler. Kullanılan mantar rulolar, sağlam oldukları kadar yumuşaklardır da. Esnek ve hafif olmaları ile pano iğneleri zorluk yaşanmadan geçirilebilir.

İkinci önemli ana parçaları ise çerçevelerdir. Çerçeveler, içine yerleştirilen mantar ruloları ile uyumlu ölçülerde yapılır. Panoların etrafını saran çerçeveler için en ideal ahşaplar ve alüminyum malzemeler tercih edilir. Çerçeve için kullanılan ahşaplar ve alüminyum kalıplar, en dirençli ağaçlardan ve malzemelerden yapılırlar. Meydana gelebilecek düşmelerde ya da darbelerde kırılmaya karşı dayanıklıdırlar. Avansas mantar pano çeşitleri, uzun zaman boyunca kullanılabilecek kaliteli ürünlerdir.

Mantar Panonun Kullanım Alanları Nerelerdir?

Hayatın her alanında, nedeni ne olursa olsun farklı koşuşturmacalar yaşanır. Belki de en yoğun harekete sahip olanlar çalışan insanlardır. Çalışma şekli değişiklik gösterebilir.

Kişisel olarak bir alanda uzmanlaşmak için, hayatın idame ettirilmesi için, kariyer yapmak için ya da eğitim öğretim için sürekli çalışılır.

Gündelik yaşam sürekli hareket halinde hızla akıp geçer. Bu hız içinde, hayatı kolaylaştıracak kullanışlı ürünler her daim tercih edilirler. Basit ve pratik özellikleri, mantar pano çeşitlerini en çok kullanılan ürünler haline getirir.

Mantar pano çeşitleri, kolay kullanımları ve her iş için destekleyici özellikleri ile pek çok farklı alanda kullanılırlar.

Başlıca kullanıldıkları alanlar aşağıda verilen listedeki gibidir:

 • Ofis ortamı
 • Profesyonel iş ortamları
 • Kurumsal toplantılar
 • Okul ortamı
 • Özel eğitim kurumları
 • Ev ortamı

Yoğun düzende çalışılan çoğu ofiste, çok sayıda kişi özenle çalışır. Böyle bir ortamda akıcı ve hızlı olabilmek için düzenli olmak gerekir. Özellikle kurum içi iletişimin sağlıklı bir şekilde sağlanması adına, sürekli düzenli olmak gerekir. Gerekli grafik belgelerinin, önemli iş notlarının ya da kurum içi yazışmaların birbirlerine karışmaması önemlidir.

Aksaklık yaşanmaması için herkesin erişebileceği hatırlatıcılara ihtiyaç duyulur.

Nitelikli özellikleri ve portatif kullanımları sayesinde mantar pano çeşitleri, iş ortamları için vazgeçilmez ofis ürünleri içindedir. Üzerine asılan notlar ve belgeler ile geniş bir çalışma alanı oluştururlar. Ayrıca, hatırlatıcı notlar ile mühim işlerin aksamamasını sağlarlar.

Düzenlenen toplantılarda yapılan sunumu güçlendirirler.

Okullarda hem öğrenciler hem de öğretmenler için bazı yazılı duyurular yapılır. Bunun dışında, her branş için eğitim içerikli notlar ve yönergeler kullanılır. Okul içinde önemli yazılı duyurular, mantar pano aracılığı ile herkes tarafından rahatça erişilir hale gelir.

Büyük ebatları ile üstüne çok sayıda ders notu ve grafik belgeleri asılabilir. Öğrenciler için gereken eğitim sürecine katkı sağlarlar.

Tüm bu kullanım alanlarının yanı sıra, tamamen şahsi amaçlar için de tercih edilirler. Ev ortamında derli toplu bir çalışma düzeni oluşturmak için de kullanışlıdırlar. Farklı modelleri ile ister duvara monte edilerek, ister duvara yapıştırılarak isterse de istenilen yere taşınarak kullanılabilirler. Şık tasarımlarıyla evlerin ve ofislerin atmosferine kolayca uyum sağlarlar.

Avansas’tan Alışveriş Yapmak Güvenli midir?

Stoklu çalışma modelimiz, tüm ürünlerin kontrol edilir bir şekilde depolanmasına olanak tanır. 12000 metrekare alana sahip devasa depomuz, gereken tüm sağlık ve güvenlik standartlarını karşılar. Bu sayede tedarik ettiğimiz ürünlerin hepsi yapıları bozulmadan muhafaza edilir.

Elimize ulaşan her ürün, özen gösterilerek, dikkatli bir şekilde depoya yerleştirilir.

Aynı işlem, kargo işlemi sırasında da uygulanır. Sipariş verilen ürünler, anlaşmalı olduğumuz ulusal kargo şirketine teslim edilir. Kargo şirketi güvenli bir şekilde teslimatı gerçekleştirir. Ürünleriniz özenle paketlenir ve hijyenik bir biçimde elinize ulaştırılır. Ürünleriniz, hızlı teslimat bölgesinden sipariş edildiğinde 1 iş günü içerisinde elinize ulaşır.

Alınan ürünlerde farklı sebeplerden ötürü bir sorun meydana geldiğinde, iade ve değişim işlemleri kolayca yapılabilir. Orjinal olmayan hiçbir ürün bünyemizde bulunmaz. Avansas’ta sadece en kaliteli markalara yer verilir. Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Standartları Enstitüsü tarafından onay almayan hiçbir ürün satışa çıkarılmaz.

Web sitemizde kullanılan Verisign ödeme sistemi ile kredi kartı şifreniz ve şahsi bilgileriniz, şifreli olarak bankanıza gönderilir. Mantar pano gibi ihtiyaç duyulan tüm ofis malzemeleri ve okul ürünlerini Avansas’tan ulaşabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden, piyasanın altında uygun fiyatlar ile ekonominizi rahatlatma imkanını yaratabilirsiniz. Avansas olarak, sizlere en kaliteli ürünleri, en güvenli şekilde ulaştırıyoruz.