Atıştırmalıklar

Yiyecek ve Atıştırmalıklar

Ara öğünlerde genellikle atıştırmalık olarak kullanılan bisküvi ve kekler özellikle iş yaşamında tam bir hayat kurtarıcıdır. Avansas.com farkı ile uygun fiyatlara satın alabileceğiniz ürünlerle açlığınızı bastırmanız kolaylaşır. Ülker, Eti, 7 Days ve Yamak gibi önde gelen firmaların en sevilen ürünleriyle çalışma hayatını daha keyifli hale getirmek mümkün. Formunu korumak isteyen veya diyet yapanlar için de pek çok ürün çeşidi vardır. Eti Form veya Ülker Altınbaşak ürünleri hem tokluk hissi vermesi hem de kalorisi düşük gıdalar içermesi bakımından hareketsiz ofis yaşantısı olanlar için son derece ideal seçeneklerdir.

Tatlı krizlerini gidermek veya kahve yanında tüketmek için gofret ve çikolatalar iyi bir tercihtir. 5’li, 4’lü veya 6’lı paket seçenekleri olan ürünler içinde Ülker ve Kahve Dünyası markalarına ait en güzel lezzetlere erişmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Yemekleri lezzetlendirmek adına kullanılabilecek ketçap, mayonez ve soslar içinde Hellmann’s ve Ege Roman Vakfı ürünleri de en çok tercih edilenlerdendir.

Ara öğünlerde her an el altında bulundurulabilecek Peyman ve List kuruyemişleri veya şeker ihtiyacını karşılayan Kent, Kahve Dünyası ya da Rocco şekerlemeleri de açlık hissedildiğinde yardımcı olacaktır. Bizim mutfak markalı hazır yemekler veya Eti, Ülker, Pringles tuzlu atıştırmalıklar ile çalışma hayatı daha eğlenceli ve enerjik hale gelecektir.