Şekerlemeler

Toplam 3 sonuç

Şekerlemeler

Ülkemizin temel değerlerinden birisi de misafirperverliktir. Evimize ya da iş yerimize gelen bir konuğa verilen önem, değer ya da nazik yaklaşım olarak tanımlayabileceğimiz misafirperverlik olgusu, Türk Milleti için son derece önemli bir meseledir. Çünkü kültürümüzde misafir ağırlamak, onu misafirlik süresi boyunca memnun ve mutlu edebilmek son derece önemlidir.

Misafir ağırlayan kişi her şeyin eksiksiz olmasını ister. Hizmette kusur edilmez. Hatta sadece evlerimizde değil, iş yerlerimizde bile gelebilecek misafirlere karşı hazırlıklı olmaya çalışırız. Nasıl ki evlerde bir misafir odası varsa, iş yerinde de gelebilecek misafirleri en iyi şekilde ağırlamak için çeşitli hazırlıklar yapılır. Misafirlerin oturması için rahat koltuklar ya da sandalyeler alınır, ofis mutfağına şekerlemeler alınarak ikramda kusur edilmemeye çalışılır. Bu hem kültürümüzün, hem de profesyonel iş yaşamının bir iz düşümüdür aslında. Çünkü gelecek misafiri memnun etme derecemiz sadece kültürel bir duruşun değil, aynı zamanda işinde başarılı olan ve ne yaptığının farkında olan bir firmanın profesyonelliğinin göstergesi olacaktır. Bu nedenle ofis mutfağına hem çalışanlarımız için, hem de büroya gelebilecek müşteriler ve misafirler için çay, kahve, bitki çayları, soğuk meşrubatlar ve şekerleme çeşitleri alarak kendimizi kanıtlamaya çalışırız.

Şekerleme denilince akla hemen rengarenk aranjmanlar içerisinde konulan meyveli ya da çikolatalı lezzetler gelir. Fakat kültürümüzde en az şekerlemeler kadar önemli olan bir diğer tatlı da lokum çeşitleridir. Fıstıklı, bademli, cevizli, fındıklı, çikolatalı, çifte kavrulmuş, güllü ve hindistan cevizli olmak üzere birçok farklı lokum çeşidi bulunmaktadır. "Tatlı ye, tatlı konuş" sözüne uygun olarak siz de evlerinizde ve iş yerlerinizde konuklarınıza birbirinden güzel şekerlemeler ve lokumlar ikram edebilirsiniz.

Misafirlerinize ikramda bulunabileceğiniz şekerlemeler sayesinde ağzınızın tadını yerine getirmeyi hedefleyen Avansas.com, piyasada bulabileceğiniz en kaliteli şekerleme çeşitlerini evlerinize ve ofislerinize getirmekten mutluluk duymaktadır. Açıldıktan sonra kapalı bir yerde saklamanız halinde uzunca bir süre bozulmadan kalabilecek şekerlemeler ile Avansas.com farkını yaşamak için sizi online alışveriş sitemize davet ediyoruz! Online alışverişte güven için Avansas.com’u tercih edin, siz de ofis eksiklikleriniz tamamlamanın zevkini yaşayın.