Toplam 15 sonuç

Dispenser Peçete ve Peçetelik

Ofis temizliğinin vazgeçilmez unsurları olan peçete ve dispenserleri kategorisinde, farklı ihtiyaçlara hitap eden temizlik malzemelerini bulabilirsiniz.

Ofislerin temel tüketim ürünleri arasında yer alan peçeteler, yemekhanelerden bürolara kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ürünleri, ofis masanızda kullanabilir ya da kişisel hijyen amacıyla yanınızda taşıyabilirsiniz. Lifli ve yumuşak dokuları, temizliğin kolay yapılmasına yardımcı olur. Yoğun gözenekleri sayesinde sıvıların emilmesi konusunda üstün performans gösterir. Hijyenik özellikleri ve birden fazla katlı yaprakları, temizlikte etkili sonuç verir. Dayanıklı ve kaliteli yapıları sayesinde uzun ömürlü ve ekonomiktir.

Kategorimizde kutu mendil ürünlerini de bulabilirsiniz. Ofis masanızda, evinizde, arabanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz kutu mendiller, kullanışlı, pratik ve kaliteli ürünlerdir. Şık tasarıma sahip kutulardan mendilleri kolayca çekebilirsiniz. Sık kullanıma uygun olan kutu mendillerle, anlık mendil ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Yumuşak özel dokusu her türlü kullanıma uygundur.

Yemekhaneler, ofisler, kafeler ve restoranlar tarafından tercih edilen peçete dispenseri, özel kutu tasarımı sayesinde masaüstünde şık durur. Peçetelik olarak kullanılan dispenserler, içindekilerin dağılmasını ve kirlenmesini engeller. Dispenserleri kullanmak oldukça kolaydır. Her seferinde tek parça çekilmesini sağlayarak tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Plastik ya da metal malzemeden üretilmiş olan dispenserler, dayanıklılıkları sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Dispenser peçete ürünleri ise boyutları ve kaliteleri ile özellikle yemek servislerine uygundur.

Kazandıran ofis marketiniz Avansas’ta, Selpak, Marathon, Only, Focus, Papia ve Palex olmak üzere farklı peçete markaları ve çeşitleri bulunur. Peçete modelleri ve dispenserler arasından ofislerinizin, işyerlerinizin, mutfaklarınızın ve evlerinizin ihtiyacına uygun ürünleri seçebilirsiniz. Alışverişinizi, uygun ödeme koşulları, 1 iş günü içinde teslimat, kolay iade avantajı ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri sepete ekleyerek hızla ve kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.