Küllükler

Toplam 3 sonuç

Küllükler

Ofis, alışveriş merkezi, kurum, ev gibi farklı ortamlarda sıklıkla ihtiyaç duyulan küllükler; cam, kadeh ve kolon çeşitleriyle kullanım alanına hitap eden birçok türde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle izmarit atıklarını bertaraf etmekte büyük kolaylık sunan sigara küllükleri, ortamları daha temiz ve hijyenik tutmak için en çok gereksinim duyulan araçlardan biridir. Kullanım alanlarına göre çeşitlenen bu ürünler ile sigara içilen iş yerlerinde ve evlerde, bekleme salonunda veya bina dışında çevreyi kirletmeden izmaritlerinizden kurtulabilirsiniz.

Kategorimizde; Bistro, Rotaflex ve Ant gibi kaliteli markaların birbirinden kullanışlı küllük modelleri beğeninize sunulmaktadır. Şık ve klasik görünümüyle evlerde ve ofislerde kullanıma uygun cam küllükler, hafif tasarımlarıyla temizleme açısından da son derece elverişlidirler. Pratik bir şekilde hijyen sunan, modern ve estetik görünümlü oval cam küllükler de yine ev ve iş yerlerinde tercih edilebilir. Ayrıca dekoratif tasarımlı kadeh şeklindeki ve kolon şeklindeki paslanmaz çelik ayaklı küllük çeşitleri, uzun yıllar boyunca izmarit ve çöplerinizi atabileceğiniz ürünler olmaları açısından dikkat çekmektedirler. Düz bir zemine koyarak kullanabileceğiniz kadeh görünümlü ayaklı model, sigara artıkları için uygun ve zarif bir kül tablası görevi görür. Kolon tasarımlı model ise paslanmaz çelikten üretilmiş olup çıkarılabilir haznesiyle kolay temizlik imkanı sunmaktadır. İzmarit atma bölümü dışında ikinci bir haznesi daha bulunan ürün, bu sayede hem izmaritlerinizi atabileceğiniz bir küllük hem de çöplerinizi atabileceğiniz bir çöp kovası görevi görmektedir.

Küllükler kategorisindeki ürünler hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için ürün sayfalarına girebilir ve ürünlerin özelliklerini daha detaylı inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri ofis marketiniz Avansas.com’dan güvenli ve hızlı bir şekilde sipariş edebilir; tüm ofis ihtiyaçlarınızı uygun fiyat, kolay ödeme seçenekleri, ücretsiz kargo, bir iş gününde teslimat, kolay iade fırsatlarından faydalanarak hemen temin edebilirsiniz.