Okul Ürünleri

Toplam 264 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Avansas’ta Hangi Okul Eşyaları Satılır?


Avansas, okul alışverişi için dükkân dükkân gezmeye son verir. Kaliteli, dayanıklı, sağlıklı ve uzun ömürlü okul eşyaları Avansas’ta uygun fiyatlarla beğeninize sunulur. Pastel boyadan cetvele, versatil kalemden oyun hamuruna kadar tüm okul malzemeleri alışverişinizi, Avansas’tan güvenle yapabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet politikası ve gelişmiş internet altyapısı sayesinde, ürünün beklediğiniz gibi çıkmaması gibi sorunlar yaşamazsınız.

Avansas’ta Satılan Kız Okul Eşyaları Nelerdir?


Avansas’ta hem okula yeni başlayan hem de uzun tatilden sonra okula dönen kız öğrenciler için gereken tüm okul malzemeleri mevcuttur. Kız okul eşyaları için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Avansas’ı tercih etmeniz mantıklı olacaktır. Rengarenk okul defterleri ve okul çantaları, çeşit çeşit boyalar, el işi malzemeleri, renkli kağıtlar, her türlü kalemler, cetveller ve yapıştırıcılar Avansas’ta tüm öğrencilerin hizmetinde.

Avansas’ta Satılan Erkek Okul Eşyaları Nelerdir?


Erkek öğrenciler için de en kaliteli ve uygun fiyatlı okul eşyaları Avansas’ta mevcut. Firmamız dahilinde el işi malzemeleri, hamur yapıştırıcılar, rengarenk kalemler, silgiler, kartonlar, kesme ve yapıştırma araçları ile rengarenk çanta, defter ve kalemlikler öğrenciler için uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Avansas’ta Satılan Havalı Okul Eşyaları Nelerdir?


Öğrenciler için en havalı ve kaliteli okul eşyaları da Avansas’ın geniş ürün yelpazesi içinde bulunuyor. En güzel Eastpak çantaları, rengarenk Faber-Castell fosforlu kalemleri ve kapak tasarımıyla dikkat çeken kaliteli defterleri Avansas farkıyla edinebilirsiniz.

En Güzel Okul Eşyaları Nereden Alınır?


Her yıl okula biraz daha büyümüş olarak dönen çocukların ihtiyaçları da büyüyor ve değişiyor. Çocukların aşkla ve hırsla derslerine sarılmaları için en güzel, en yeni, en kaliteli ve bazen en havalı okul eşyalarına ihtiyaçları var. En güzel okul eşyalarını edinmek için artık kırtasiyelere, alışveriş merkezlerine gitmek gerekmiyor. Çünkü en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla Avansas’tan sahip olunabiliyor.

Öğrencilerin okul malzemeleri alışverişini Avansas’tan güvenle yapabilirsiniz. Avansas, güvenilir kurumsal yapısı ve güçlü internet altyapısı sayesinde e-ticarette güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Üstelik Avansas’tan yaptığınız alışverişlerde kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Kategorilerimizdeki ayrıntılı fotoğraflar ve bilgiler sayesinde, kararınızı verdikten sonra ürünleri güvenle sepetinize ekliyor ve ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürün ile elinize geçen ürün birebir aynı oluyor. Avansas personeli, ürününüzü titizlikle seçip özenle paketliyor. Böylece elinize asla hasarlı, eski bir ürün geçmiyor.

Okul Malzemeleri Listesinde Mutlaka Bulunması Gereken Okul Eşyaları Nelerdir?


Okul alışverişi yaparken ihtiyaçlardan bazılarını unutmamak için mutlaka bir okul malzemeleri listesi yapmak gerekiyor. Her ders için ayrı ayrı düşünülmesi gereken bu listede, okulda geçirilecek saatlerde neye ihtiyaç duyuluyorsa ona yer verilmesi önemli bir nokta olmaktadır. Okul malzemeleri listesinde farklı çeşitlerde kalemler, silgi, kalem ucu ve farklı boylarda defter bulunması gerekiyor. Resim defteri, not defteri ve farklı türlerde boyalar da en gerekli okul eşyaları listesinde yer alıyor.

Matematik dersi için gönye, pergel ve cetvel büyük önem taşıyor. Ayrıca, eğer eskidiyse yeni bir çanta almak gerekebiliyor. Alınacak çantanın; garantili, uzun ömürlü, dayanıklı, kullanışlı ve çok bölmeli olması kullanım açısından büyük bir kolaylık oluşturuyor.

Okul Çantasında Bulunabilecek Eşyalar Nelerdir?


Öğrenciler, günlerinin önemli bir kısmını okulda geçirecekleri için gün içinde ihtiyaç duyacakları tüm okul eşyalarını okul çantasında bulabilmeleri gerekir. Bunun için okul çantasının çeşitli okul malzemelerini geniş, taşımaya uygun, çok bölmeli ve dayanıklı olması önemlidir.

Okul çantasında bulunabilecek eşyalar arasında, kalemlerin dağılmaması için mutlaka bir kalemlik bulunması gerekir. Tükenmez kalemlerin mürekkebinin ve kurşun kalemlerin açık uçlarının çantayı kirletmemesi için kalemlik kullanılması şart olmaktadır. Daha işlevsel not almak için renkli kalemler de bu kalemliğin içinde olmalı. Yedek silgi, kalem ucu, fosforlu kalem de kalemlikte bulunmalı.

Okul çantasının içinde matematik, geometri ve resim dersleri için yeterli boyda bir cetvel bulunması da gerekir. Eğer tükenmez kalem kullanılacaksa bir daksil de çantada yer almalıdır. Resim dersleri için pastel ya da kuru boya ile küçük bir resim defterinin okul çantasında olması öğrenciler için iyi olacaktır. Tüm bu okul malzemelerine Avansas kalitesiyle ulaşabilirsiniz.

Avansas’tan Toptan Okul Eşyaları Alınır mı?


Her dönemde aileler öğrenciler için okul eşyaları ve fiyatları konusunda bir arayışa giriyor. Öğrencilerin okul ihtiyaçları yıl içinde sürekli olarak yenilense de okula başlamadan hemen önce tüm ihtiyaçları toplu olarak gidermek ekonomik olarak büyük avantaj sağlar. Okul eşyalarını Avansas’tan almak hem cebinize hem de vaktiniza uygun. Çünkü Avansas sizi tek tek kırtasiye gezmekten kurtarıyor. Geniş ürün yelpazesini önünüze seriyor ve güvenli bir alışverişi garanti ediyor.

Okul eşyalarını toptan olarak alan aileler, eğer okul malzemelerini idareli olarak kullanırlarsa çok kârlı bir iş yapmış olurlar. Üstelik Avansas’ın kaliteli ve ekonomik ürünleri tercih edilirse okul masrafları çok uygun bir seviyeye çekilmiş olur.

Avansas Okul Eşyaları Güvenilir ve Sağlıklı mı?


Okul eşyalarının dayanıklı, uzun ömürlü ve kaliteli olması kadar güvenilir ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş olmaları da çok önemli. Özellikle, boya kalemleri ve defterlerin en kaliteli markalardan seçilmiş olması büyük önem taşıyor. Öğrencilerin, insan sağlığına zararlı olmayan boyalardan üretilen kurşun kalemleri, pastel ve sulu boyaları kullanması gerekiyor. Aynı şekilde oyun hamurları, versatil kalem uçları, çanta ve kalemlikler de çocuklar için en doğru malzemelerden üretilmeli.

Avansas, çocukların sağlığına zarar vermeyecek malzemelerden üretilen en kaliteli ve sağlıklı okul eşyalarını sizin için seçiyor ve bu ürünleri en uygun fiyatlarla size ulaştırıyor. Avansas’ta satılan tüm okul eşyalarını gönül rahatlığıyla çocuğunuza alabilirsiniz.

Avansas’tan Alışveriş Yapmak Güvenli Midir?


İnternetten alışveriş yapmak konusunda birçok insanın aklında hâlen çok sayıda soru işareti bulunuyor. Bu alışveriş şeklinin ne kadar güvenli olduğu ve alınan ürünün internette görünen ürünle aynı olup olmadığı sorusu zihinleri kurcalıyor.

Avansas, alanında öncü sayılan birçok büyük şirkete uzun zamandır hizmet vermekte olan kurumsal bir şirkettir. Gelişmiş internet sitesi ve güvenilir ödeme altyapısıyla size en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla ulaştırır. Bu yüzden Avansas’tan alışveriş yapmak size güvenilir bir e-ticaret deneyimi yaşatır.

Avansas, ayrıntılı bilgilerle ve görsellerle size sunulan ürünün birebir aynısını size ulaştırır. Bu yüzden Avansas’ta, aldığınız ürünün beklediğiniz gibi çıkmaması sorununu yaşamazsınız. Okul eşyaları alışverişlerinizde Avansas’ı tercih etmeniz hem ekonomik, hem pratik, hem de güvenli bir tercih olacaktır.

Okul Eşyaları Fiyatları Nelerdir?


Okul malzemeleri fiyatları konusunda her yıl, sayısız aile Avansas’a güveniyor. Çünkü Avansas’ın kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü okul eşyaları öğrenciler için en uygun seçenektir. Çünkü, uzun ömürlü ve kaliteli bir ürün ne kadar hor kullanılırsa kullanılsın eskimeye ve yıpranmaya karşı direnç gösterir. Bu yüzden, kaliteli bir ürünü tercih etmek bir süre sonra o üründen bir tane daha satın alma ihtiyacını ortadan kaldırmakta, bu da oldukça ekonomik bir sonuç doğurmaktadır.

Avansas; sağlıklı, dayanıklı, uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri sizin için seçer ve her cebe uygun fiyatlandırma politikasıyla hizmetinize sunar. Avansas okul eşyaları fiyatları ürüne göre farklılık gösterse de her cebe uygundur. En ucuz okul eşyaları arayışınızda ve özellikle toplu okul eşyası alışverişlerinizde Avansas’ı tercih etmeniz fiyat açısından oldukça uygun olacaktır.