Ürün Kodu: 54030

Marka : Faber Castell

Product State: A0

Faber Castell 2160 HB Mercanlı Kurşun Kalem 12'li Paket

Product State: A0
  • Dirençli özel yapıştırma sistemli uç
  • Kolay açılma
  • Silince iz bırakmaz
  • HB yazım yumuşaklığı
  • Köşeli tasarım

Ürün Hakkında

Faber Castell 2160 HB Mercanlı Kurşun Kalem 12'li Paket Özellikleri Nelerdir?

 

Faber Castell 2160 HB Mercanlı Kurşun Kalem 12'li Paket Özellikleri 
TasarımKöşeli Tasarım
Uç SistemiDirençli Özel Yapıştırmalı
Uç YumuşaklığıHB Yazım Yumuşaklığı
Kolay Açılma ÖzelliğiMevcut
Gövde MateryaliAhşap
Adet12
Silindikten Sonra İz Bırakmama ÖzelliğiMevcut

 

 

Faber Castell 2160 12’li paket kurşun kalem üretiminde kaliteli materyallerin kullanıldığı sıkça tercih edilen bir kalem türüdür. Köşeli tasarıma sahip olan bu ürün kullanım sırasında elinize rahatlıkla oturur ve kayma, acıtma gibi sorunlara yol açmaz. Ucu HB yumuşaklığında olan bir uçturt ve yazım sırasında kullanan kişilere kolaylık sağlar. Kâğıda yazıldıktansan sonra silinebilen bu kurşun kalem silindikten sonrada kâğıt da iz bırakmaz ve silim esnasın kâğıdınızın aşınmasına, yırtılmasına neden olmaz. Yapıştırmalı uç kısmı sayesinde kırılarak sizi yarı yolda bırakmaz. Paketin içerisinde 12 adet bulunan bu ürün fiyat performans ürünü olarak da bilinmektedir. Ahşap gövde tasarımı ile elinizde herhangi bir alerjik reaksiyona ve tahrişe de neden olmaz.

 

Faber Castell 2160 HB Mercanlı Kurşun Kalem 12'li Paket Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

 

Faber Castell 2160 Mercanlı Kurşun kalem üretiminde kullanılan ahşap gövdesi ve ucu ile kullanıcıları açısından oldukça dayanıklı ve kaliteli bir üründür. Faber Castell kırtasiye araç gereçlerinde öncü olan kaliteli markalardan biri olarak bilinmektedir, Faber Castell 2160 mercanlı kurşun kalem serisinde de bu kaliteli duruşunu ve profesyonelliğini yansıtarak dayanıklı ve uzun ömürlü bir kalem tasarlamıştır. Farklı kullanım alanlarında ve farklı meslek çeşitleri tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Faber Castell 2160 HB Mercanlı Kurşun Kalem 12'li Paket Kullanışlı ve Rahat mıdır?

 

Kalem kullanımı sırasında kalemin eli rahatsız etmemesi ve gövde kısmının çok sert olmaması gerekmektedir. Faber Castell 2160 12’li paket kurşun kalem bütün kalite ve kullanım standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. Kullanırken eli acıtmaz, kayma yapmaz ve rahtsızlık vermez. Köşeli ve yumuşak ahşap gövdesi ile kullanım sırasında zorluk çıkartmamaktadır. Eli acıtmaması ve ele rahat oturması gibi özellikleri sayesinde özellikle yeni yazıya başlayan çocuklar içinde oldukça uygun bir kalemdir. Siz de Faber Castell rahatlığına ulaşabilmek için Faber Castell 2160 mercanlı kurşun kaleminizi avansas.com adresi üzerinden verebilirsiniz.

Faber Castell 2160 HB Mercanlı Kurşun Kalem 12'li Paket Kırılma Yapar mı?

Kurşun kalem ararken alıcıların en çok dikkat ettiği detaylardan biriside genellikle kırılma yapmaması ve dayanıklı olmasıdır. Faber Castell dünyada bilinen kalem kategorisinde en iyi olan markalardan biri olarak bilinmektedir. Faber Castell 2160 HB kurşun kalem çeşidi ile de bu bilinirliğini sürdürmektedir. Faber Castell 2160 mercanlı 12’li kurşun kalem kullanım sırasında içerden veya dışarıdan herhangi bir kırılmaya sebebiyet vermez ve yazınızı yazarken sizi yarı yolda bırakmaz.

 

Faber Castell 2160 HB Mercanlı Kurşun Kalem 12'li Paket Silik Yazar mı?

 

Faber Castell 2160 12’li paket kurşun kalem tasarımı ile elde rahatlıkla kavrandığı gibi yazı yazılırken de silik bir renk bırakmaz. HB yumuşaklığındaki uca sahip olan Faber Castell 2160 12’li paket kurşun kalem yazınızın da düzgün bir şekilde yazılmasına yardımcı olabilmektedir, kolayca silinebilme özelliği ile de defterinizi, kitabınızı veya kâğıdınızda aşındırma yapmaz ve yırtmaz. Her yazı çeşidi için uygun olan Faber Castell 2160 HB mercanlı kurşun kalem 12'li paket setine Avansas güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Faber Castell 2160 HB Mercanlı Kurşun Kalem 12'li Paket
Birim Fiyat = 2,00 TL
24,00 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.