İş Ayakkabısı

Toplam 13 sonuç

İş Güvenliği Ayakkabıları

Özellikle fabrika, atölye gibi üretimin yapıldığı mekanlarda ihtiyaç duyulan iş ayakkabısı, iş yerinizdeki elemanların rahat bir şekilde çalışabilmesi için gerekli olan belli başlı ögelerden biridir. İş ayakkabısı kategorisinde, çalışanların kişisel ayakkabılarıyla rahat bir şekilde çalışamadığı veya tek tip kıyafetin gerekli olduğu iş yerlerinde çalışanlarınıza verebileceğiniz iş ayakkabılarına ait ürünler yer alır. İş ayakkabısı modelleri arasında seçim yaparken ayakkabı numarasını göz önünde bulundurabilirsiniz.

İş ayakkabılarının özellikleri, çalışanın iş güvenliğini hedefleyerek güvenli ve rahat bir şekilde çalışmasını amaçlar. Darbe ve şoka karşı dayanıklı yapısı uzun süre kullanımlara olanak verir. Su ve yağa karşı korunaklı dış yapısı ise hem çalışanın rahat bir şekilde hareket edebilmesini sağlarken hem de ayakkabının kullanım süresi uzatır. Hafif ve esnek tasarımı ile rahat bir kullanım sağlayarak iş yerindeki verimi arttırır. Burnunda bulunan çelik koruyucusu ise ayağı gelebilecek darbelere karşı koruyarak güvenli bir kullanım sunar.

Kategorimizde yer alan Foster marka iş ayakkabıları arasından ayakkabı numarasına bakarak ihtiyacınıza en uygun olanına kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Dayanıklı iş ayakkabısı modelleri ve ürün çeşitlerini inceleyebilir, ürünleri kendi sayfalarında açarak iş ayakkabısı fiyatı ve diğer özellikleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ayakkabı modellerinin yanı sıra ayakkabı cilası süngeri ve siyah cilalı krem gibi ayakkabının ihtiyaç duyduğu tüm bakım ürünlerine ulaşabilirsiniz; cila ile süngerle ayakkabınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Online iş ve ofis alışveriş merkeziniz Avansas.com ile aradığınız ürünü geniş ürün yelpazesi sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Kategorilerdeki kaliteli ürünlerin uygun fiyatları sayesinde maliyetlerinizi düşürebilir, 1 iş günü içerisinde gerçekleştirilen hızlı teslimat sayesinde de ihtiyaçlarınızı hemen giderebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri, uygun fiyat ve ödeme koşulları, hızlı kargo, kolay iade ve değişim avantajlarından yararlanarak satın almak için hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.