Ürün Kodu: 108506
Ürün Barkodu: 2000000251530

Marka : Pars

Product State: A0

Pars 110 Rolax Deri S2 Çelik Burunlu İş Ayakkabısı 42 Numara

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 42 Numara
  • S2 Standart
  • Çelik Burun
  • Kaymaz Taban
  • Yarma Deri Malzeme

Ürün Hakkında

PARS 110 Rolax Deri S2 Çelik Burunlu İş Ayakkabısı

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

İş ayakkabısı, kanunlara ve ilgili mevzuata uygun olarak üretilen, tüm süreç iş sağlığı ve güvenliği açısından uygun olan, kullanımı zorunlu koruyucu ekipmanlardan bir tanesidir. İş sağlığı ve güvenliği ekipmanlarının hiçbiri bir diğerinin önüne geçemez. Her işin ve çalışma alanının kıyafeti ve ayakkabısı birbirinden farklı ham maddelere ve farklı özelliklere sahip olmaktadır. Hangi ürün ne için üretilirse üretilsin, ulusal ve uluslararası iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun üretilmesi gerekmektedir. Pars yazlık süet iş ayakabısı bu 

 

 

   
Marka Pars
Model 110
İç/dış metaryel Yarma deri
Taban Anti-statik PU kaymaz
Burun koruma malzemesi Çelik
Standart S2

 

 

Pars İş ayakkabıları kişisel koruyucu donanımların işyerlerinde kullanılması hakkında yönetmeliğe uygundur.

 

EN ISO 20345 standartına sahiptir.

 

Sayfamızda uygun bir fiyattan size sunulan Gezer Sabo Ortopedik terlikten çok sayıda alarak, toptan alışveriş ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bu sayede iş yerlerinizde ihtiyaç duyulan her yerde, çalışanların güvenliğini ve sağlığını bu terlikler ile sağlayabilirsiniz.

 

Pars İş Ayakkabısı İş Yerleri İçin Uygun mudur?

 

Pars iş ayakkabısı materyal ve eşya düşmeleri, çarpmalar, düşmeler vb. yaşanabilecek herhangi bir olumsuz kazada oluşabilecek ezilmeler, delinmeler, çivi batması, kaymalar, sıçramalar iş yerlerinde olabilecek kazalara karşı koruma sağlar. Çalışanlar mesai başladığı andan itibaren güvenlik ayakkabısı giymeli ve çalışma alanına hazır halde gitmelidir. Özellikle ayak yaralanmaları birçok iş kolunda yaygındır. Bunların önüne geçmek ve yaralanmaları minimuma indirmek için çelik uçlu Pars iş ayakkabısı tercih edilebilir.

200 Joule yani 1500 Newton çelik burun koruyucu vardır. Sıvı geçirmeyen yarma deri malzemeye sahip Pars Rolax iş ayakkabısı yağ ve petrole dayanıklıdır.

 

Pars İş Ayakkabısının Standartı Nedir?

 

S2 standarda sahip Pars İş ayakkabıları, gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklıdırlar. Yağa ve suya direnç gösteren ayakkabılar, bu tarz ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Şok emici topuğa ve antistatik malzemeden üretildiği için bu özelliğe de sahiptir. S1 ayakkabıları gibi 200 joule seviyesinde darbeye dayanıklıdır. Antistatik özelliğe sahip olması da elektriğe karşı yüksek koruma sağladığını gösterir. Her açıdan yüksek koruma sağlayan iş sağlığı ve güvenliği ayakkabıları, çalışan bireyler için güven oluşturmaktadır.yat kurtarıcı olmaktadır. Pars iş ayakabısı bu standartta en çok tercih edilen modelleri arasındadır.

 

Pars İş Ayakkabısı S2 standartı Mevzuata Uygun mudur?

 

S2 iş ayakkabısı belirli standartlara sahip olacak şekilde üretilmektedir. Genel olarak tüm iş sağlığı ve güvenliği ayakkabıları ulusal ve uluslararası standartlara sahiptir. S2 ayakkabı özellikleri, kuru ortamlarda kullanıma uygunluk gösteren iş sağlığı ve güvenliği ayakkabısıdır. 200 joule seviyesinde darbeye dayanıklı olan ayakkabılar, kompozit burunlu iş ayakkabısı olarak bilinmektedir. Tabanı kaymaz ve asit gibi eritici maddelere karşı oldukça dayanıklıdır. Resmi gazetede yayınlanan KKD mevzuatına uygundur.

 

Avansas’tan Alışveriş Yapmak Güvenli midir? 

 

Güvenli alışveriş için 500 binin üzerinde firmanın ilk tercihi olan Avansas ile siz de daha güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği konusunda herhangi bir endişe yaşamadan, alışveriş deneyimini yaşamanız için Verisign sistemini kullanıyoruz.

Kişisel verilerinizin üçüncü kişilerin eline geçmesini önlemek için ise veri tabanımızında şifreli bir koruma sağlıyoruz. Aldığınız ürünlerin sağlam yapıda size ulaşabilmesi için en korunaklı şekilde paketlemelerini yaparak, kapınıza kadar teslimat sağlıyoruz.

Sayfamız, TOBB tarafından güvenilir e-ticaret sitelerine verilen Güven Damgası’na sahiptir. 5000’in üzerinde ürün çeşidimiz arasından tercihinizi yaparak, siz de güvenli alışveriş ayrıcalığını hemen yaşayabilirsiniz.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Pars 110 Rolax Deri S2 Çelik Burunlu İş Ayakkabısı 42 Numara
468,89 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.