Toplam 7 sonuç

Sıvı Sabunluk Modelleri

Eğer işletmenizde veya ofisinizde çok sayıda personel çalıştırıyorsanız, dikkat etmeniz gereken konulardan biri de işyerinizde uyulması gereken hijyen kuralları olmalıdır.

İşyerinde hijyen deyince de akla ilk gelen mutfak ve tuvalet temizliği oluyor. Toplu kullanılan alanlar olduğu için bu bölgelerdeki bir temizlik ihlalinin tüm ofise yayılması da kaçınılmaz. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre gelişmekte olan ülkelerde ortaya çıkan bulaşıcı hastalıkların %80’inden yetersiz hijyen koşulları sorumlu. Restoran gibi temizliğinin öneminin halk sağlığı için en üst noktada olduğu mekanlarda ise mutfağın ve tuvaletin temizliği ayrı bir önem taşıyor.

Kullanım Alanları

Su ve sabunla sağlanan temizlik sizi ve çevrenizdekileri pek çok hastalıktan koruyor. Toplu kullanılan yerlerde sabun kullanımı ise, her ne kadar üzerinde mikrop tutmaz diye düşünülse de gerçekte pek de öyle olmuyor. Suyla temas ettiğinde eriyen sabun, pek hoş bir görüntü vermiyor ve kullanılmamaya başlanıyor. Bu koşulda da hijyen tam anlamıyla sağlanamıyor.

Hijyen sağlamak adına çözümü sabun makinelerinde arayabiliriz. Sabun dispenserlerinin kullanım alanları; özellikle fabrika, ofis, restoran, hastane, kafe gibi toplu kullanımın olduğu tuvaletlerde ve mutfakta. Sabun dispenserleri sayesinde sabuna direk temas olmadığı için mikropların bulaşma olasılığı oldukça düşüyor.

Piyasada kullanım şekline göre pek çok farklı sabun makinesi modeli mevcut. Basmalı ve sensörlü, dolum şekline göre de sıvı sabunlu veya köpüklü ve özellikle hastanelerde kullanılan dirsek temaslı dezenfektan makinesi bu modeller arasında yer alıyor.

Sabun dispenser fiyatları makinenin sahip olduğu özelliklere göre değişiyor. Siz de bütçenize uygun bir sabun makinesi alıp işyerinizde hijyen koşullarını sağlayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sabun makinesi içine konulacak sıvı sabun veya köpüğün markası hijyen bakımından önemlidir. Amaç hijyen olduğuna göre merdiven altı tabir edilen markasız ürünlerden uzak durulması gerekiyor.

Sabun makinesi modellerine ve fiyatlarına Avansas.com aracılığıyla bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Sabun Dispenserleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak dispenser ürünlerine Türkiye’nin ilk ve en büyük alışveriş sitesi Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 1 iş gününde teslimat ve kargo bedava avantajıyla siparişlerinizi verebilirsiniz. En popüler ürünleri uygun fiyatlarla satın alın!