Bizi Tanıyın

Ödüllerimiz

Araştırmanın En İyi Kullanımı-Yılın SEO Kullanımı

İngiltere’de dijital dünyaya yön veren UK Digital Growth Ödülleri, tüm sektörlerde dijital büyümeyi ve satışları yönlendiren ajansları, markaları ve kampanyaları ödüllendiriyor. Toplam 5 kategoride 29 ödülün sahibini bulduğu UK Digital Growth Awards 2021 kapsamında Avansas, Application Of Tools or Data Awards kategorisinde ‘’Best Use Of Research’’ ve Campaign Awards kategorisinde ise ‘’SEO Campaign Of The Year’’ ödüllerine layık görüldü.

Yılın En İtibarlı İş Ortağı Ödülü

Marketing Türkiye, Kuantum Araştırma ile bir ilki gerçekleştirerek “B2B Excellence Awards” ile “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortaklarını” ödüllendiriyor. Türkiye temsili 2 bin 800 işletmeyle görüşülerek gerçekleştirilen kapsamlı bir araştırmaya dayanan ödüllendirme mekanizması Deloitte’un uzmanlığıyla değerlendirildi. Toplam 16 kategoride 19 ödülün sahibini bulduğu B2B Excellence Awards 2021 kapsamında Avansas, Ofis – Kırtasiye kategorisinde ‘’Yılın En İtibarlı İş Ortağı’’ ödülüne layık görüldü.

Müşteri Memnuniyeti Ödülü

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma işbirliği, Deloitte’un uzmanlığıyla geliştirilen B2B Excellence Awards ile Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları’nı belirledi. Ülke genelinde yapılan değerlendirme için 12 ilde 2 bin 800 işletmeyle görüşüldü. Toplamda 70 bin saat süren detaylı araştırma sayesinde B2B odaklı işletmeler için “Mükemmellik Marka Modeli” oluşturuldu. Bilinirlik, müşteriye verilen önem, tanıma ve beğeni, mevcutta markanın tercih durumu olmak üzere B2B alanındaki markalar değerlendirildi. Ve 12’si sektör bazlı olmak üzere toplamda 16 kategoride “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” seçildi. Avansas, Mükemmellik Marka Modeli’ne göre “Müşteri Memnuniyetinde” en yüksek puanı alarak Yılın En İtibarlı İş Ortağı büyük ödülünü kazanan üç markadan biri oldu.

ECHO Awards ‘’Ofis Kırtasiye’’ Kategorisinde En Başarılı E-Ticaret Sitesi Ödülü

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle müşterilere en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformlarını tespit etmek için yapılan araştırma kapsamında; e-ticaret sitelerinin performansı, ürün, hizmet ve iletişim özellikleri ile kullanıcı deneyimleri açısından değerlendirildi. Türkiye genelinde AKADEMETRE tarafından 12 ilde 1.200 kişi ile online anket tekniği kullanılarak, e-ticaretin en iyileri nihai tüketicilerin değerlendirmeleri sonucunda belirlendi. Avansas ‘’Ofis- Kırtasiye’’ kategorisinde en başarılı e-ticaret sitesi seçildi.