Sıcak Çikolata

Toplam 2 sonuç

Sıcak Çikolata

Ofis ortamında ve evlerde, özellikle kış aylarında çay, kahve gibi sıcak içecekler sıklıkla tüketilir. Enfes tadı, şeker ihtiyacını karşılayan yapısı ile sıcak çikolata da kış mevsiminin en popüler tüketim ürünlerinden biri olarak dikkat çeker. Eritilmiş çikolata veya toz kakaodan yapılan, bazen sıcak süt veya şeker ilave edilerek tüketilen içecek özellikle şekerli tatlardan hoşlanan kişiler için harika bir alternatif sunar.

Genellikle keyif için tüketilen ve çocuklar tarafından çok sevilen ürünün sağlık açısından da büyük faydaları vardır. Araştırmalar sıcak çikolatanın ruh halini iyileştirdiğini ve serotonin üretimini arttıran yapısıyla depresyona ve strese iyi geldiğini göstermektedir. Sıcak çikolata çeşitleri polifenol yönünden zengin olduğu için kolesterol seviyesini düşürür, kalp hastalıklarına karşı sizi korur.

Kategorimizde Nestle ve Cafe Crown gibi dünya çapında kendini kanıtlamış uzman markaların sıcak çikolata tozu ve salep tozu ürünleri beğeninize sunulmaktadır. Sıcak çikolatanızı dilerseniz 19 gr'lık tek kullanımlık 24'lü paketler halinde, dilerseniz ise 1 kg'lık paket halinde temin edebilirsiniz. Hazırlaması oldukça pratik olan Nestle ürünlerinin içindeki sıcak çikolata tozunu bardağa boşaltıp üzerine kaynar su ilave ederek aradığınız sıcak çikolata tadına saniyeler içinde kavuşabilirsiniz. Şayet kış aylarında salep tüketimini tercih ediyorsanız, Cafe Crown'un 18,5 gr'lık 10'lu paketlerini satın alabilir, salep tozunu sıcak su ya da sıcak süt ile karıştırarak enfes bir lezzet elde edebilirsiniz.

Kazandıran ofis marketiniz Avansas, ihtiyaç duyduğunuz tüm ofis malzemelerini, maliyetleri düşürerek, online alışveriş ayrıcalığı ile kolayca sipariş etmenize olanak tanır. Avansas'ın uygun fiyat ve ödeme koşulları, kolay iade, ücretsiz kargo ve sadece 1 iş günü içerisinde teslimat avantajlarından faydalanabilir, dilediğiniz sıcak çikolata ürününü sepetinize ekleyerek, ürüne hemen sahip olabilirsiniz.