Mobilya ve Hırdavat

Toplam 565 sonuç
3 Taksit
Çok İyi Fiyat
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Mobilya Modelleri ve Mobilya Çeşitleri Nelerdir?


Kişisel ve toplu çalışma ofisleriniz için gerekli olan kaliteli, şık, ergonomik ve konforlu mobilyalarınız, birbirinden farklı birçok model seçeneğiyle Avansas.com güvencesiyle kısa sürede kullanıcısına ulaşmak üzere envanterimizde siz değerli müşterilerimizle buluşmayı bekliyor.

Ofis mobilyaları; ofis dolapları ve kesonlar, ofis kitaplıkları, ofis sandalyeleri ve koltukları, ofis masaları, ofis çalışma grupları, ofis tipi askılıklar, stor perdeler ve yönetici koltukları olarak farklı kategorilere ayrılmıştır.

Farklı kapak ve çekmece sayısına sahip ofis dolapları ve kesonlar, kilitlenebilir çekmeceleriyle de kıymetli eşyalarınızı güvende tutuyor. Şık ve ergonomik dizayn ile kolay taşınabilir olması için tekerlekli yapısıyla sunulan mobilyalar, farklı renkleriyle ofisinize farklı bir hava katarak ofis dekorasyonunuzu tamamlıyor.

Ofis kitaplıkları; yine ofis mobilyaları kategorisinde bulunan ve ofisinizin şık görünmesine yardım edecek, ayrıca klasör ve benzeri evrak saklama işlerinde sizlere kolaylık sağlayacak mobilyalardır. Farklı raf sayıları ve farklı genişlik seçenekleriyle dosyalarınızı, dökümanlarınızı, kitaplarınızı ve belgelerinizi kolaylıkla yerleştirmenize yardımcı oluyor.

Ofis sandalyeleri ve koltukları, ofis çalışanlarının her gün kullanmak durumunda oldukları mobilyalardır. Bu mobilyaların çalışana konfor sağlaması, uzun süreli kullanımda çalışanın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Yöneticilerin ve ofis çalışanlarının kullanımlarına sunulmuş birbirinden farklı birçok model ofis sandalyesi ve koltuğu envanterimizde ofis mobilyaları kategorisinde bulunmaktadır.

Ofis çalışma grupları ve masaları, sağladıkları şık, fonksiyonel ve rahat kullanımlarıyla öne çıkan mobilyalardır. Toplantı masası, çalışma masası veya çalışma grupları olarak farklı dizaynlarla üretilen bu mobilyalar iş yerindeki çalışma ortamını konforlu hale getirip çalışanın verimini arttırmakya yardımcı olmaktadır. Ofis mobilyaları kategorimizde bu mobilyalarda yerlerini almış bulunmaktadır.

Askılıklar, ofis mobilyası kategorimizde bulunan ürün gruplarından bir diğeridir. Bu mobilyaların ayaklı askılıklar, duvar askısı ve dilsiz uşak modelleri gibi pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Farklı malzemeden üretilmiş birçok farklı model ofis askılığı tüketicilere sunulmak üzere kataloğumuzda yerini almıştır.

Stor perde, geniş kullanım alanına sahip bir ofis mobilyasıdır. Işık geçirmediği için genellikle ofislerde, toplantı salonlarında ve dışarıdan görülmesi istenmeyen yerlerde kullanılmaktadır.

Ofis Mobilyaları


Çok genel bir tanımla çalışanların konforunu arttırıp üretim kapasitelerinin artmasında katkıda bulunan ofis mobilyaları şık tasarımlarıyla aynı zamanda ofisleri süslemektedir. Birçok farklı türü bulunan bu mobilyalar motivasyonu da arttırmaktadır. Mobilya modellerinin çeşitliliği sayesinde ihtiyacınıza veya zevkinize hitap edecek ofis mobilyalarını envanterimizden kolaylıkla seçebilirsiniz.

Ahşap Mobilya


Ahşap mobilyalar özellikle büro mobilyalarının, dolap ve kesonlar, kitaplıklar, ofis masaları ve ofis çalışma gruplarının yapımında kullanılmaktadır. Bu mobilyalar renklerini genellikle yapıldıkları ahşaptan almaktadırlar.

Popüler Mobilya Markaları Nelerdir?


Popüler mobilya markaları denildiğinde birçok marka hafızalarda canlanmaktadır. Süregelmişlik kimi zaman insanların yeni ve daha iyisini vaat eden şeyleri denemesine engel oluşturmakla beraber, sizleri Avansas konforundan ve kalitesinden mahrum bırakmaktadır. Kaliteli materyallerden üretilen konforlu Avansas mobilyaları işyerinizde motivasyonu arttırmakla kalmayıp şık ve ergonomik yapılarıyla ofis mobilyalarının sağlayabileceği en iyi hizmeti vaat etmektedir.

Bunun yanında, en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde, rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunma ilkemiz sayesinde, sunduğumuz mobilya fiyatlarıyla da işletmelerin maliyetlerini ciddi oranda düşürmesine katkı sağlıyoruz.

Hırdavat Nedir? E-Hırdavat Nedir?


Üretim veya tüketim sonrasında, yıpranmış, aşınmış ya da bozulmuş olan herhangi bir ürünün veya malın yeniden kullanılabilmesi için yapılan her türlü işleme tamirat denir. Tamirat işlerini, tamircilerin gerçekleştirebilmek için kullandığı malzemelere ise hırdavat denir. İnternet üzerinden online hırdavat satın alımları yapılabilir.

E hırdavat, hırdavat ürünlerinin online olarak satışı anlamına gelmektedir. Online hırdavat olarak da adlandırılabilir. Online hırdavat almanın sağladığı en büyük faydalardan biri ürünün taşıma masrafının ve zahmetinin ortadan kalkmasıdır. Online hırdavat alışverişlerinde gönderim ücretleri tamamen Avansas tarafından karşılanmaktadır. E hırdavat yani online hırdavat alışverişleri, kolay sipariş, zamandan ve yakıttan tasarruf gibi ekstra faydalarda sağlamaktadır. Bunlardan yola çıkarak online hırdavat alışverişi müşterilerimiz için oldukça avantajlı bir yoldur ve son zamanlarda online hırdavat alışverişleri oldukça artmıştır.

Hırdavat Çeşitleri Nelerdir?


Hırdavat çeşitleri envanterimizde ve online hırdavat olarak internet üzerinde kataloglandırılmış halde kullanıcıyla buluşmaya hazırdır. Bu hırdavat malzemeleri aşağıdaki gibidir;

  • Asma kilit ve kapı kilidi
  • Elektrikli el aletleri
  • Metre ölçüm aletleri
  • Hortum – makaralar – sulama sistemleri
  • Alet takım çantası
  • El aletleri
  • Kapı ve pencere malzemeleri

Asma kilit ve kapı kilitleri, birçok farklı sektörde kullanılan basit ve etkili güvenlik ürünleridir. Envanterimizde ve online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır. Online hırdavat kataloğumuzda birçok farklı tür ve modeli bulunmaktadır.

Elektrikli el aletleri kimi zaman yapılan işi hızlandırmaya ve kolaylaştırmaya kimi zaman ise çıplak elle yapamayacağımız işleri yapabilmemize olanak sağlayan elektronik ürünlerdir. Envanterimizde ve online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır. Türleri: avuç taşlama aletleri, darbeli ve darbesiz matkap, dezenfektan makinesi, şarjlı vidalama makinesi ve kırıcı delici makine olmak üzere online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır.

Metre ölçüm aletleri, işyeri, ofis veya evlerde herhangi bir yerin ölçüsünü almak için veya bir tamirat/tadilat işi yaparken gerekli uzunlukları ölçmekte kullanılır. Envanterimizde ve online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır. Otomatik mezura, şerit metre ve mezura çeşitleri olan hırdavat ürünüdür. Online hırdavat kataloğumuzda pek çok metre ölçüm aleti bulunmaktadır.

Alet takım çantaları, “all in one” tabirinin hırdavat sektöründeki karşılığıdır. Vida ve çivi gibi küçük malzemeler için ayrılmış bölümleri vardır. Envanterimizde ve online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır. Pek çok alet takım çantası modeli online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır.

El aletleri, ev, ofis ve işyerlerinde ihtiyaç duyulabilecek basit onarım ve dekorasyon işlerini kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. Envanterimizde ve online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır. Bu hırdavat türü pense, çekiç, tornavida, katlanabilir taşıyıcı gibi türlere ayrılmaktadır. Birçok el aleti online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır.

Kapı ve pencere malzemeleri, birçok tür ve çeşit olarak farklı işler için üretilmişlerdir. Envanterimizde ve online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır. Pencere stoperi, ışık geçirmez stor perde, temassız kapı açma ürünleri, gibi birçok farklı kapı ve pencere malzemesi online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır.

Toptan Hırdavat Alışverişinin Adresi Avansas!


Toptan hırdavat alışverişlerinde kimi zaman problemler yaşanabilmektedir. İstenilen ürünün yetersiz sayıda olması gibi problemler asla Avansas’ta yaşanmaz. Avansas, 12000 metrekarelik devasa deposunda 5000’den fazla ürünü her zaman stoklu ve satışa hazır halde tutmaktadır. Ek olarak online hırdavat satışımız da bulunmaktadır.

En kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde, rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunma ilkemiz ve sahip olduğumuz yüksek satın alma gücü sayesinde siz müşterilerimize ciddi maliyet avantajları sunuyoruz. Online hırdavat alışverişlerinizi Avansas’la çok daha uygun fiyata mâl edebilirsiniz. Avansas olarak sağladığımız bu avantajlar sayesinde kaliteye daha fazla ödemenizin de önüne geçiyoruz.

Online Hırdavat Alışverişi Yapmanın Avantajları Nelerdir?


Online hırdavat alışverişi yapmanın en büyük avantajlarından biri alınan ürünün taşıma masrafının ve zahmetinin ortadan kalkmasıdır. Avansas olarak online hırdavat alışverişlerinde İstanbul içine kendi araçlarımızla transferleri gerçekleştirirken İstanbul dışındaki illere anlaşmalı kargo firmaları ile gönderim sağlıyoruz. Yani Online hırdavat satın alım sürecinde alıcının zahmeti en aza inmektedir.

Online hırdavat alışverişi, kolay sipariş, hızlı teslimat, zamandan ve yakıttan tasarruf gibi kolaylıklar sağlamaktadır. Online hırdavat alışverişi sayesinde hiç bir zahmete girmenize gerek kalmaz. Online hırdavat sayesinde marketlere ulaşmanıza dahi gerek kalmaz. Kısacası online hırdavat alışverişleri alıcı için en kolay ve tasarruflu yoldur.