Evrak Mandalları

Toplam 7 sonuç

Evrak Mandalları

Ofis ortamınızı düzenli ve temiz tutmak, düzgün ve etkili çalışabilmeniz için oldukça önemlidir. Bir ofiste en çok bulunan sarf malzemesi A4 kağıttır. Resmi belgeler, dosyalar, yeni fotokopiler derken binlerce kağıt belge etrafta bulunur. Evrak düzenleyiciler tam olarak bu noktada devreye girerek size rahat ve kolay çalışılabilir bir ofis ortamı yaratmayı amaçlar.

Kullanım Alanları

Evrak düzenleyiciler arasında en çok kullanılanlar araçlardan biri olan kıskaç, birden fazla belgeyi bir arada tutmak için kullanılır. Ataçların kapasitesini aşan durumlarda kullanılan evrak mandalları sayesinde ofis ortamınızı düzenli tutabilir, belge karmaşasını önleyebilirsiniz.

Çeşitli ebat seçenekleri bulunan evrak mandalları sayesinde kâğıtlarınızı üst üste sabitleyebilirsiniz. 19, 25, 32, 51mm ebatlarında standart olarak sıralanan evrak mandalları ofis hayatınızı oldukça kolaylaştırır. Sadece ofiste değil evde de rahatlıkla kullanabileceğiniz evrak mandalları, duralit üzerinde çizim yapan tasarımcıların da en çok kullandığı ofis araçlarından biridir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evrak mandalı modelleri kullanım ihtiyacına göre değişkenlik gösterir;

Yaysız olan evrak mandalları genellikle yüksek kaliteli alüminyum veya metalden üretilirler. Yaya gerek duymadan, kavisli tasarımıyla esneyerek istenilen aralıkta açılabilir. Bu sayede evraklarınızı kolayca bu iki yüzeyin arasında sıkıştırarak sabitleyebilirsiniz.

Yaylı evrak mandalları ise belgelerinizi ve önemli kâğıtlarınızı masanızda düzenli bir şekilde saklayabilmeniz için, yaylı mekanizmasıyla geniş bir boşluk sağlayacak şekilde açılır. İçerisindeki yayın sağladığı destekle rahatça evraklarınızı bu kıskacın arasına alarak dolabınıza kaldırabilirsiniz.

Bir diğer kıskaç tipi ise klipsli kıskaç denilen, yaka kartlarını giyilen kıyafete tutturmaya yarayan klipsli mandallardır. Günümüzde birçok ofis ve organizasyonda kimlik bilgileri önem taşır. Bu tip kıskaçlar sayesinde yaka kartları görülebilen bir yere takılarak ofis ve organizasyon güvenliği sağlanır.

Evrak mandalı fiyatları yapıldıkları malzemeye ve seçilen evrak mandalı modeline göre değişkenlik gösterir. Ebatlar fiyat konusunda etkili olurlar. 19mm’lik kıskaç en uygun mandalken 51mm’lik olanlara doğru gittikçe fiyat artışı söz konusudur. Ofis malzemelerinizin düzeni söz konusu olduğunda bütçenizi sarsmayacak evrak mandalları, size ve ofis arkadaşlarınıza rahat ve güvenli bir ofis ortamı sağlar.

Evrak mandalı modellerine ve fiyatlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Evrak Mandalları kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak ürünler ofis ve kırtasiye malzemeleri alışveriş sitesi Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kargo bedava ve 1 iş gününde teslimat avantajıyla siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. En popüler ürünleri uygun fiyatlarla satın alın!