Askılı Dosyalar

Toplam 16 sonuç
Stokta Yok

Askılı Dosyalar

Bir iş yerinde ne kadar fazla dosya ve klasör olduğunu, bunların içerisinde de ne kadar fazla belge olabileceğini hiç düşündünüz mü? Firma bilgileri, müşteri bilgileri, sunumlar, toplantı notları, hedefler, kampanyalar, projeler, yapılacak işler, anlaşmalar, dekontlar... Sanırım bu listeyi uzatmak için daha fazla akıl yormaya gerek yok. Çünkü firmaların belgelerini depolamak için birçok farklı yönteme başvurduklarını söyleyebiliriz.

Belge depolama konusunda ilk akla gelen şey her ne kadar bilgisayar gibi elektronik cihazlar olsa da, günümüz iş hayatında halen önemli belge nüshalarının saklanması bir zorunluluk olmaya devam etmektedir. Ancak ofislerde ne kadar fazla mobilya olsa da, zamanla önemli evrakların depolanması giderek zorlaşmaya başlamaktadır. İşte bu noktada imdadımıza askılı dosyalar yetişmektedir. Ofislerin evrak saklama sıkıntısına son veren bir ürün olan askılı dosyalar, içinde ek sayfa bulunmayan, uçlarında askıları ve isimlik kısmı bulunan bir tür saklama aracıdır.

Ofis çalışanlarının aradığı tüm evraklara kolayca ulaşmasını sağlayan bir kırtasiye ürünü olan askılı dosya çeşitleri, iş yerinde düzenli şekilde döküman istiflemenizi kolaylaştırarak işlerinizde size kolaylık sağlar. Askılı dosyaları bir arada tutmaya yarayan askılı dosya havuzu ile uyumlu olan Esselte, Elba ve Leitz marka dosyalar ile ofislerinize kolaylıkla düzen getirebilirsiniz.

Prensip olarak temelinde çok basit bir ürün gibi görünen askılı dosyalar, liste yönetimini disiplinli bir şekilde uygulayarak operasyonel süreç oranını düşürmeyi başarmış firmaların başarı hikayelerinin gizli kahramanı gibidir. Oysa ki çoğu insan tarafından önemi henüz tam kavranamamış bir araç olan askılı dosyalar sayesinde başarılı bir liste yönetimi yapmanız kaçınılmazdır.

Peki ya hepsi birbirinden farklı renk ve çeşitlere sahip askılı dosyalara uygun fiyat avantajı ile sahip olacağınız Avansas.com’da online alışveriş keyfini yaşamaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise, Avansas.com’un online alışveriş sitesine girin ve ürün kategorileri arasında ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olun! Çünkü e-ticaretin güvenilir yüzü olan Avansas.com, ofis ihtiyaçlarını karşılamak isteyen her firma için cazip ürün ve fiyat avantajları sunuyor. Siz de Avansas’a gelin, kalitenin ve güvenilir ofis alışverişin farkını yaşayın.