Ürün Kodu: 54493
Ürün Barkodu: 4002432312610

Marka : Leitz

Product State: A0

Leitz Alpha 6114 Telli Dosya Kavalyesi 50'li Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Sağlam malzeme
  • 6 cm x 2.5 cm 
  • Uygun fiyat avantajı

Ürün Hakkında

Leitz Alpha 6114 Telli Dosya Kavalyesi 50'li Paket

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Boyut 6 Cm X 2.5 Cm
Tür Şeffaf Etiket Tutucu
Malzeme PVC Malzemesi
Adet 50 Adet
Renk Gri
Ölçüt 60x5x33 Mm
Tutuş Gücü Sağlam
Marka Leitz

 

Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi, iş yaşamında önemli bir yeri olan belge, evrak ve kâğıtları düzenlemek ve korumak için dosyalara takılan kavalyedir. Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi özelliklerinden biri de üzerinde şeffaf etiket tutucu bulunmasıdır. Bu tutucu sayesinde kavalye üzerine istediğiniz konuyu ya da ayırt edici notu yazabilirsiniz. Tutuş gücü sayesinde kayma sebebi ile kâğıtların dağılma ihtimali söz konusu olmaz.

Leitz Alpha 6114 Telli Dosya Kavalyesi Nerede kullanılır?

Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi, iş yerlerinde belgelerin ve kâğıtların arşivlenmesi için kullanılan dosyalara takılır. Bu sayede kâğıtların kaybolması ve karışması ihtimalini ortadan kalkar. İlgili kavalye telli dosyalar ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple telli dosyalarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi kullanımı oldukça basittir ve uzun süreli kullanım için oldukça sağlam bir yapıdadır.

Leitz Alpha 6114 Telli Dosya Kavalyesi Sağlam mıdır?

Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi tutuş gücü yüksek olacak şekilde tasarlanmıştır. Kavalyenin tutuş gücü ne kadar yüksek olursa, sağlamlığı da o kadar artmaktadır. Bu sebeple Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi ele tam oturan biçimi ile ergonomik bir yapıya sahiptir. Ayrıca ergonomik yapısı, tutuş gücünün sağlamlığı ile birleştirildiğinde, uzun süre problem yaşamadan kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Leitz Alpha 6114 Telli Dosya Kavalyesi Kullanışlı mıdır?

Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi performansı ile günlük hayatta işimizi kolaylaştıran ürünlerden biridir. Bu kavalye sayesinde dosyalardaki verileri ayırt edebilir, arşivleme işlemini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi, çoğunlukla dosyaların içini düzenlemede kullanılmaktadır. Dosyaların içine birçok farklı evrak konabildiği için, bu kâğıtlar zamanla karışabilmektedir. Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi üzerinde bulunan şeffaf etiket bölümüne dosya ismi veya konusunu yazarak istediğiniz evrakları daha kolay bulabilirsiniz.

Leitz Alpha 6114 Telli Dosya Kavalyesi Dayanıklı mıdır?

Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi oldukça dayanıklı ve tutuş gücü yüksek olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede  kavalye, dosyalara tutuş sağlar ve düşme, kırılma gibi sorunlarla karşılaşılamaz. Özellikle evrak işlerinin oldukça fazla olduğu iş yerlerinde, dosyalar üzerinde bu kavalyeler çok sık kullanılmaktadır. Bu işlem ofislerde ve çeşitli iş yerlerinde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Leitz Alpha 6114 Telli Dosya Kavalyesi Neden ve Nasıl Kullanılır?

Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi dosyaların üzerine mazgal biçiminde tutturulur. Bu kavalyelerin üzerindeki şeffaf etiket kısım sayesinde dosyanızı dilediğiniz gibi isimlendirebilir veya numaralandırabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde dosyaların kaybolma ve karışma riski ortadan kalkar. Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesinin kullanımı oldukça pratiktir. Kolayca takıp çıkarabilirsiniz. Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi kullananlar, sunduğu kolay kullanım sayesinde işlerini daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi kullanıcı yorumları baz alınarak tasarlanmıştır. Bu ürün, dosyalama işlemleriniz sırasında arzu ettiğiniz düzen ihtiyacını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır ve piyasaya sunulmadan önce büyük bir titizlikle incelenmiştir. Leitz Alpha 6114 telli dosya kavalyesi fiyat açısından oldukça bütçe dostu bir üründür. avansas.com güvencesi ile vereceğiniz siparişler, eğer hızlı teslimat bölgesi içerisinde iseniz 1 iş günü içinde size teslim edilir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Leitz Alpha 6114 Telli Dosya Kavalyesi 50'li Paket
Birim Fiyat = 10,04 TL
502,00 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.