Toplam 5 sonuç

Islak Mendiller

Gündelik hayatın her alanında ihtiyaç duyulabilen ıslak mendiller ofislerde de sıkça tercih ediliyor. Son derece emici olan yapıları sayesinde pratik bir kullanımları var. Ayrıca ıslak mendilleri ofis temizliği için kullanabileceğiniz gibi kişisel hijyeniniz için de kullanabilirsiniz. Ofis masalarının, laptop dış yüzeylerinin temizliğinde kullanımı da çokça tercih edilmektedir. Bu yüzden onları yanınızdan ayırmak istemeyeceğinizden eminiz.

Özellikle bayanlar yanında her zaman ıslak mendil bulundurmayı tercih ederler. Farklı kullanım alanlarına sahip ıslak mendillerin açılır kapanır kısımları sayesinde hiç kurumadıklarını belirtelim. Ayrıca kimi mendiller sadece yapıştırmalı iken kimilerinde açıp kapatma kapakları bulunuyor.

Islak mendilleri nerelerde kullanabilirsiniz?

Ofiste temizlik amaçlı kullanıldığı kadar kişisel temizlik ihtiyaçlarında da çok fazla alanda kullanımı var. İşyerlerinde bay ya da bayan fark etmeden ayakkabıların yüzeyinin temizliğinde kullanılmakta. Masa, raf, televizyon, mouse, klavye gibi sık kullandığımız eşyaların temizliğinde de kullanılmakta. Bebeklerin ve çocukların kişisel hijyenlerinin sağlanması için çok fazla tercih edilir ve yanınızda mutlaka bulundurmanız gereken bir üründür. Restoranlar, kafeler, lokantalar gibi yemek içmek için gidilen mekanlarda müşterilerin kullanımı için mutlaka masalarda bulundurulur. Araç içi temizliğe önem verenler için olmazsa olmaz ürünlerden biridir mendiller.

Kapaklı olan modellerin diğerlerine oranla daha uzun bir kullanım ömrü vardır. Bu sebeple ihtiyacınız olduğu kadar kullandıktan sonra kapaklarını kapatarak muhafaza edebileceğiniz ıslak havlu ürünlerini uzun süre kullanabilirsiniz. Kategorimizde sizlere sunduğumuz ıslak mendillerimiz herhangi bir şekilde alkol içerikli olmadığından hassas ciltlerin kullanımı için de uygundur.

Hoş ve kalıcı kokuları ile gün boyunca ferahlık hissini yakalayabilmenizi sağlayan ıslak mendillerin yumuşak dokuları sayesinde masanızda ve ofisinizin tüm bölgelerinde etkili bir temizlik imkanı elde edebilirsiniz. İş yerinizdeki çalışma masanıza dökülen yiyecek ve içeceklerinizi tek bir seferde silerek ortadan kaldırabileceğiniz ürünlerimiz sildiğiniz bölgenin gün boyunca hoş kokular yayabilmesini sağlar.

Birçok büyük markanın ıslak mendil ürünlerini çok uygun fiyatlar size sunduğumuzu göreceksiniz. Uni Wipes, Uni Extra, Komili ve Avansas markalı ıslak mendillerini kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Islak Mendiller Bakterileri Yok Eder mi?

Çalışma masanızda veya çekmecenizde bulundurabileceğiniz anti bakteriyel ıslak mendiller sayesinde etraftaki ve cildinizdeki zararlı bakterilerden kurtulabilirsiniz. Ofis ihtiyaçlarınızı online olarak giderebileceğiniz Avansas.com olarak sizlere kalıcı koku özellikleri olan ve iş hayatınızda sürekli ihtiyaç duyabileceğiniz yumuşak dokulu ıslak mendiller sunuyoruz.