Laminasyon Filmleri

Toplam 9 sonuç

Laminasyon Filmleri

Laminasyon, iki plastik film materyalin ısıl işlem yardımıyla bir araya getirilerek yapıştırılması bu sayede tek bir yüzeyin üzerine kaplanarak ambalaj haline getirilmesi işlemidir. Laminasyon işlemi, laminasyon makineleri aracılığı ile yapılmaktadır. Laminasyon işlemi için kullanılan plastik filmlere laminasyon filmleri denilmektedir.

Laminasyon filmleri, birçok ebatta bulunabilen plastik veya kağıt malzemeden yapılmış kart ve dokümanları dış etkenlere karşı koruyarak yıpranmalarını önler. Laminasyon filmleri, dokümanları ambalajlayarak koruma altına alan şeffaf bir torba olarak görev görür.

Laminasyon poşeti, kimlik kartı,kartvizitler, güvenlik kartları, yaka kartları, üyelik kartları ve akbil kartları gibi küçük ölçeklerde malzemeleri kaplayacak ebatlara sahip olduğu gibi aynı zamanda A3, A4 ve A5 gibi büyük boyutlarda dokümanları kaplayacak veya ciltleyecek ebatlarda hizmetinize sunulmaktadır. Ürün, şeffaf yapısı sayesinde yazı, resim veya fotoğrafların tüm renkleriyle net olarak görünmesini sağlar. Kartların ve belgelerin zamanla yıpranmasını ve eskimesini önler. Laminasyon filmleri, su, mürekkep veya boya gibi kağıt ve plastik malzemelere istenmeyen zararlar verici niteliğe sahip maddelerin bulaşmasını engeller. Bu poşetler hava geçirgenliğini de azaltarak malzemeyi hava şartlarının olumsuz etkisinden korur.

Laminasyon poşetlerinin bir diğer önemli özelliği ise hassas ve yumuşak kağıtların kırışmasına ve kıvrılmasına engel olmasıdır. Oldukça kullanışlı yapıya sahip olan laminasyon filmlerini proje dosyalarınızın ön ve arka kapaklarını ciltlemede de kullanarak bir kitapçık haline getirebilirsiniz. Dokümanların arasına koyarak farklı işlere ait belgeleri gruplandırabilirsiniz. Sunum, proje veya teklif dosyalarınızı zarif bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Bu poşetler aynı zamanda kart ve belgelerinizin şık bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Sarff ve Mapi gibi ofis malzemeleri alanında uzman markalar aracılığıyla bulabileceğiniz laminasyon filmleri, 125 mikron ve 150 mikron seçenekleri ile beraber 100 adetlik avantajlı paketler halinde hizmetinize sunulur.

Eğer bu ürüne şimdi sahip olmak isterseniz kazandıran ofis marketiniz Avansas.com aracılığıyla kolay ve hızlı bir şekilde online sipariş verebilirsiniz. Avansas.com’da kolay alışverişin tadını çıkarırken uygun fiyat, kolay ödeme ve iade imkânlarına da sahip olacaksınız.