Toplam 3 sonuç

Fihrist Defteri

Fihristler, ajandanın ABC’si olarak sıralandırılmış olanıdır. Kenarlarında alfabetik sıraya göre sıralanmış harflerin sağladığı kullanım kolaylığı ile telefon numaraları, yazışma adresleri, mail adresleri ve kişilere ait tüm bilgilere çabucak ulaşabilmeniz için özel olarak hazırlanan bu ürünlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Evlerde ve her tip iş yerinde kullanılan fihristlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Telefon fihristleri, kanun fihristleri ve dosya fihristleri olarak kendini gösteren fihrist çeşitleri kullanım alanına göre büyük kolaylık sağlamakta; deri, bez, kalın kapaklı, spiralli çeşitleriyle kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır.

Genişletilmiş özelliklere sahip yeni fihristler sayesinde çok daha kapsamlı bilgi depolama alanları oluşturabilirsiniz. Çalışanlarınız, müşterileriniz, iş ortaklarınız ve arkadaşlarınız için farklı bölümler oluşturarak bu kişilerin adres, telefon numarası, mail adresi bilgilerine tek bir yerden, en düzenli haliyle ulaşabilirsiniz. Dağınık bilgileri düzenli hale getirip zaman kazanabilirsiniz. Kişilerle ilgili özel notlarınızı sayfalarının bulunduğu bölümlere yazabilirsiniz. Ayrıca kullanım amacınıza göre tahsilat günleri, ödemeler ya da hatırlamanız gereken tarihleri not düşebilirsiniz.

Kategorimizde Bayındır ve Liz gibi kaliteli markaların değişik ebat, yaprak ve basamak sayısındaki farklı seçeneklerine ulaşabilirsiniz. 12 cm x 22.5 cm, 14 cm x 20 cm, 15 cm x 22 cm, 17 cm x 24 cm, 20 cm x 28 cm ebatlarında telefon defteri, çizgili, kareli, adres fihristi ve ticari fihrist ürünlerini bulabilir; bu ürünlerin 4 yapraklı 112 yaprak 28 basamaklı, 8 yapraklı 28 basamaklı, 4 yapraklı 28 basamaklı, 6 yapraklı 26 basamaklı seçeneklerini anında sepetinize ekleyebilirsiniz.

İyi ticari ilişkiler, zamanında yapılan ödemeler, tahsilat ve müşteri bilgilerinin düzenli olması iş hayatınızda bir adım önde olmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Hesaplı alışverişin adresi Avansas.com'da aradığınız fihriste en uygun fiyat seçenekleri ile anında ulaşabilir, dilediğiniz ürünü Avansas'ın uygun ödeme koşulları, ücretsiz iade ve 1 iş gününde teslimat avantajlarıyla hemen satın alabilirsiniz.