Fonksiyonel Dosyalar

Toplam 33 sonuç

Fonksiyonel Dosyalar

Ofislerde kullanılan renkler, büro mobilyaları, teknolojik ekipmanlar hem çalışanların verimliliğini, hem motivasyonunu arttırmak, hem de müşterileri ilk bakışta etkileyebilmek için özel olarak seçiliyor. Ofislerde kullanılan bu tip ofis sarf malzemeleri de ofisin genel dizaynına uygun olmak zorunda. Fonksiyonel dosyalar bu modern dizayna uyduğu gibi evrakları derleyip toparlayarak verimli bir çalışma ortamı da yaratıyor.

Kullanım Alanları

Gelişen endüstriyel ürün tasarımlarıyla birlikte ofis sarf malzemeleri de çok değişti ve çeşitlendi. Artık evraklarınızı saklamak, özellikle de bir yerden bir yere taşımak için kullanabileceğiniz, çıtçıtlı, fermuarlı, kapaklı sıkıştırmalı,, sadece A3, A4, A5 kâğıtlar için üretilmiş, renkli, hatta içine kalem, CD koyma yeri bile olan, pek çok farklı fonksiyonel dosya modelleri mevcut. Hepsinin tek amacı evraklarınıza zarar vermeden değerli evraklarınızı muhafaza edebilmek.

Bu tür dosyalara evrakların, belgelerin kullanıldığı her alanda, daha düzenli ve verimli bir iş alanı oluşturmak adına ihtiyaç duyuluyor. Proje dosyalarından, yaylı dosyalara fonksiyonel dosyalarını fiyatları oldukça uygun olduğundan rahatlıkla satın alıp iş yerinizde siz de ferah ve düzenli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Avansas.com’da pek çok farklı fonksiyonel dosya modeli mevcut.Bu dosyaların ne işe yaradıkları ve kullanım alanları ise şu şekilde sıralanıyor:

Körüklü evrak dosyası; sert plastikten imal edilmiş, tek seferde 180-200 sayfa evrak taşımanıza imkan sağlayan, isterseniz içine broşürlerinizi de yerleştirebileceğiniz, çift çıtçıt kapaklı dosyalar.

Genişleyebilen dosya; özellikle kalın katalog ve broşürlerinizi bir arada taşımanıza imkân sağlar.

4 halkalı dosya; kayıp düşmesini istemediğiniz evraklarınız için, 4 yerinden sabitleyerek kullanabileceğiniz bir dosya türüdür.

Proje dosyası; müşterinize giderken hem körüğü sayesinde kalın evrak ve broşürleri taşımanıza olanak sağlar, hem de etiketleri sayesinde evrakları kolayca ayırmanıza yardımcı olur.

Mimar proje çantası; harita ve proje gibi çok büyük evraklarınızın taşınmasında kolaylık sağlar.

Yaylı dosya; 100 yaprak kapasitelidir. Daha fazla sayıda evrakı içindeki yaylı mekanizma ile hapsederek kaybolmadan taşınmasını sağlar.

Fermuarlı dosya; 50 yaprak kapasitelidir. Fermuarı sayesinde evraklar kolaylıkla taşınabilir.

Duvar üniteli poşet dosya; duvara asılan özel aparatı sayesinde, göstermek istediğiniz evrakların asılı kalmasını sağlar.

Körüklü kapaklı dosya; 200 yaprak kapasitelidir. Dağınık ve birbirinden ayrılması zor evraklarınızı muhafaza etmek için kullanabilirsiniz.

Fonksiyonel dosya kategorisinde, pek çok farklı marka bulunuyor. Leitz, Globox, Esselte, Noki, Tarifold fonksiyonel dosya konusunda öne çıkan markalardan. Bu markalarının kaliteli ve farklı tasarımlı dosyalarını avansas.com’da bulabilirsiniz.

Fonksiyonel dosya çeşitlerine ve fiyatlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Fonksiyonel Dosyalar kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak ürünler ofis ve kırtasiye malzemelerinde lider alışveriş sitesi Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 1 iş gününde teslimat ve kargo bedava avantajıyla siparişlerinizi verebilirsiniz. En popüler ürünleri en uygun fiyatlarla satın alın!