Çevre Dostu
Ürün Kodu: 65706
Ürün Barkodu: 4002432331437

Marka : Leitz

Product State: A0

Leitz 1914 Alpha Askılı Dosya Telli Bej 10'lu Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Telli
  • Arşivleme için ideal
  • Alttan dosya beslemesi
  • 34.8 cm x 26.8 cm ölçülerinde
  • Kullanılacak havuza göre ±50 mm’ye kadar kullanılabilir

Ürün Hakkında

Leitz 1914 Alpha Askılı Dosya Telli Bej 10'lu Paket

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Model Telli
Marka Leitz
Paket Sayısı Ekonomik 10'lu Paket
Renk Canlı Bej Renk
En 34.8 cm
Boy 26.8 cm
Kullanım Geri Dönüşümlü

 

Leitz 1914 Alpha askılı telli dosya, günümüzde iş yerlerinde önemli belge ve dokümanların saklanması için, eğitim kurumlarında çoklu dosyaları sınıflandırmak için kullanılan bir üründür. Bu ürün sayesinde, önemli olan belge ve dokümanları istenilen sırayla, kargaşayı engelleyecek şekilde saklama işlemi kolaylıkla yapılabilir. Bu dosya, belgelerin kaybolmaması, karışmaması gibi birçok alternatif çözüm sunmaktadır.

Pratik bir kullanımı ile kullanıcıya hem zaman kazandırır hem de alandan tasarruf etmesini sağlar. Sağ ve sol taraflarında bulunan askı çubukları genellikle kullanılan kartoteks dolaplarla uyumlu ve bu dolap benzeri sistemlere yerleştirilmesini sağlayacak şekilde üretilmiştir. Bu dosyalar genel olarak, dosyalamada ve arşivlemede kullanılan donanım ve yardımcı araçlardır. Aynı zamanda büro çalışanlarına da kolaylık sağlamaktadır.

LEITZ 1914 Alpha Telli Askılı Dosya Kullanımı Kolay mıdır?

Kişi işinde ne kadar pratik ve sağlıklı çalışırsa işinden de o derece verim alabilir ve Leitz 1913 Alpha telli askılı dosya kişinin işindeki görevini daha verimli yapmasını sağlar. Bu sebeple de iş dünyasında büyük bir yere sahiptir. Leitz 1914 Alpha telli dosya kullanımıoldukça kolaydır. Dosyalama sistemini kuracak kişi kurulumdaki dosyalama araçlarını tanımalı, özelliklerini bilmeli ve sisteme en uygun araçları seçmelidir. Dosyalama araçları, sistemin genel işleyişini kolaylaştırmaktadır.

 LEITZ 1914 Alpha Telli Askılı Dosya Kullanışlı mıdır?

Ofis ortamlarında çok sayıda evrak ve dosya bulunmaktadır. Bu sebeple bu evrakların en kolay ve en anlaşılır yerde muhafaza edilmesi gerekir çünkü bu evraklara hızlıca ulaşabilmek kimi zaman hayati önem taşımaktadır. Bu belgeler her ne kadar bilgisayar ortamlarında toplansa da bir doküman olarak elde mevcut bulunması tercih edilir. Bu yüzden ofislerde ve birçok iş yerlerinde Leitz 1914 Alpha askılı dosya kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir.

LEITZ 1914 Alpha Telli Askılı Dosya Bej 10’lu Paket Dayanıklı mıdır?

İş yerlerinde, ofis ortamlarında bulunan masaların arkalarında bulunan raflar vardır. Bu raflar bir süre sonra dolar ve artık sığmaz. Bu noktada Leitz 1914 Alpha telli askılı devreye girer. Bu dosyalar sayesinde evraklar en az yer kaplayacak şekilde muhafaza edilir. Askılı dosya olması, ofis ortamlarında toplayıcı olarak da rahatlık sağlar. Dağınık görünümü ortadan kaldırır ve düzenli bir şekilde kullanım sağlar. Bu araçlar raf sistemleriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Leitz 1914 Alpha telli askılı dosya modeli, kullanıcıya birçok kolaylık sağlamaktadır. Askılı dosyaların yüzeyinde yazı yazabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. İstediğiniz dosyayı istediğiniz biçimde sınıflandırabilir, kolay şekilde kategorize edebilirsiniz. Bunun yanı sıra düzenli bir şekilde arşivlemiş olursunuz. Leitz 1914 Alpha telli askılı dosya özellikleri, ofis ortamlarında hem kullanışlı hem de fazla yer kaplamamasıyla birçok fayda sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Leitz 1914 Alpha telli askılı dosya bej rengi ile bulunduğu her ortama estetik bir görüntü katmaktadır. Böylece hem ergonomik bir kullanım sağlar hem de ofisinizdeki ortamın eskisinden çok daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Şık ve sade görünümü ile istediğiniz her ortamda göz zevkinize hitap edecektir. Leitz 1914 telli askılı dosya fiyat performansı olarak da ekonomik bir düzeydedir. Sizler de hemen sipariş verebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgemizde yer alıyorsanız, siparişiniz belirtmiş olduğunuz adresinize 1 iş günü içerisinde teslim edilir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Leitz 1914 Alpha Askılı Dosya Telli Bej 10'lu Paket
Birim Fiyat = 53,15 TL
531,52 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.