Oki Muadil Toner

Toplam 12 sonuç

Oki Muadil Toner

Bilgisayar ile birlikte kullanılan yan ürünlerin başında tonerler ya da kartuşlar gelir. İşyerlerinde kullanılan yazıcıların toner ihtiyacını karşılamak için alternatif ürün çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Bunlardan biri de pratik kullanım özelliğine sahip olan muadil tonerlerdir. Muadil tonerler mürekkep haznesi ihtiyacınızı ekonomik bir şekilde karşılamanızı sağlar. Orijinal toner çeşitleriyle eşdeğer özelliklere sahip olacak şekilde üretilmiş olan muadil toner fiyatı ile de bütçe dostu bir üründür.

Muadil Toner Nedir?


Ofislerde yaygın bir şekilde kullanılan muadil toner, yazıcının üretimini yapan firma dışında, başka bir firma tarafından üretilmiş olan toner çeşitleridir. Muadil kelimesi denk, eşit anlamında kullanılır. Toner ile birlikte kullanılan muadil kelimesi orijinaline denk, orijinali ile eşdeğer anlamını taşımaktadır. Bu ürünlerin baskı maliyetleri hemen hemen 4/1 oranında daha düşüktür.

Sitemizde satışa sunulan Oki muadil toner çeşitleri yüksek kalite standartlarında üretilmiştir. Yeniden doldurulabilir bir mekanizmaya sahip olan toner çeşitlerinin atık hazneleri son derece geniş olarak tasarlanmıştır. Geniş atık haznesi sayesinde dolum sonrasında toner tozu sızdırmaz ve baskı alınan kağıtta herhangi bir leke bırakmaz.

Avansas.com olarak sitemizde yenilenmiş toner satışı yapılmamaktadır. Kategorimiz içerisinde satışa sunduğumuz tüm ürünler sıfır üretilmiş ve kalite kontrolünden geçirilmiş muadil tonerlerdir. Güvenle satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Avansas.com avantajları eşliğinde en uygun muadil toner fiyatları Oki muadil toner kategorimizde karşınıza çıkıyor. Uygun ödeme kolaylıkları ve kargo fırsatlarından da faydalanarak ofisinizin tüm teknolojik ekipman ihtiyaçlarında olduğu gibi toner ihtiyaçlarını da sitemizden karşılayabilir, karlı bir alışverişe imza atabilirsiniz.