Toplam 2 sonuç

Ketçap, Mayonez ve Soslar

Ofiste çalışan personellerin her birinin damak zevki ayrı olabilir. Yiyecek seçimlerinde kendi zevklerini göz önünde bulunduranlar söz konusu ketçap, mayonez ve soslar olduğu zaman ortak bir noktada buluşurlar. Damak zevki fark etmeksizin herkesin afiyetle tükettiği bu ürünler yiyeceklere daha özel bir tat verir.

Her sofranın vazgeçilmezleri arasında yer alan ketçap, mayonez ve özel soslar özellikle makarna, kızartma ve ekmek arası (sıcak-soğuk) aperatiflerin vazgeçilmez bir dostudur.

Sandviçlerin daha lezzetli hale gelmesini sağlayan ketçap, yiyen kişinin ağzında unutulmaz bir lezzet bırakır.

Sevmediğiniz yemekleri ve atıştırmalıkları bile iştahla yiyebilmenizi sağlayan ketçap, mayonez ve sosları satın alabilmek ve ofislerinizin yemek saatlerinde tüketebilmek için artık dışarıya çıkmanıza da gerek yok.

Ketçap mayonez markaları arasında güvenilir ve kaliteli olan Calve markasının ürünlerini sizlere Avansas.com olarak en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

İstediğiniz her ürüne ulaşabileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahip olan online alışveriş sitemizden dilerseniz ekonomik ketçap ve mayonez paketlerini de satın alabilirsiniz. Ketçap ve mayonezin birlikte paket halinde sunulduğu ürünler iş aralarında ofiste yemeğini yemek isteyenlerin ilk tercih ettiği ürünler arasında.

Kızartma, sandviç ve et yemeklerinin en iyi dostu olan ketçap ve mayonez ürünlerinin Akıllı Kapak özellikleri sayesinde uzun süre boyunca ofislerinizde muhafaza edebilirsiniz.

Siparişlerinizi bizlere ulaştırdıktan sonra yemeklerinizi daha lezzetli tüketebilmenizi sağlayacak olan ketçap, mayonez ve sosları adresinize kadar teslim ediyoruz. İstanbul içindeki müşterilerimize 1 iş gününde teslim edebildiğimiz ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine hızlı bir şekilde adrese teslim ediyoruz.

Ketçap mayonez ürünleri uygun fiyatlarla Avansas.com’da. En uygun fiyatlara en lezzetli ürünleri temin edebilmeniz ve bunu sadece birkaç tık ile gerçekleştirmeniz için buradayız.

Lezzetli ürünlerimize ulaşabilmek ve ofisteki yemek saatlerinizi daha keyifli bir hale getirmek istiyorsanız tercih ettiğiniz Calve ketçap, mayonez veya özel sosları sepetinize atmanız yeterli olacaktır.