Vileda Temizlik Bezi

Toplam 8 sonuç

 

Temizlikteki en büyük yardımcınız Vileda temizlik bezleri ile hijyenik ve pratik temizlik yapmak artık daha kolay. Ev ve ofis ortamınızı kirlerden ve tozlardan arındırmak için güçlü emicilik özelliği ve kolay temizlenebilir yönüyle Vileda temizlik bezlerini tercih edebilirsiniz. Vileda temizlik bezleri farklı ürün seçenekleri ile tüm yüzeylerde maksimum hijyen sağlar. Kolayca elinizin altında bulundurabileceğiniz Vileda temizlik bezlerini, ofiste bulunan masalar, mobilyalar ve ofis gereçlerinde; evde ise mutfak, mobilya ve diğer eşyaların temizliğinde kullanabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Vileda Temizlik Bezleri

Senelerdir farklı temizlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilen Vileda temizlik bezlerinde değişmeyen tek şey kalite oluyor. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen Vileda temizlik bezleri kolay kolay deforme olmadığı için tüketicilerine uzun süreli kullanım garanti eder. Vileda’nın üstün kaliteye sahip temizlik bezleri, tek seferde yüzeylerdeki kir ve tozları kolayca yok ederek temizlikten maksimum verim almanızı sağlar. Yüksek emici özelliği ile yüzeylerde leke bırakmayan Vileda temizlik bezleri zengin ürün çeşitliliği ile derinlemesine temizlik imkanı sunar!

Vileda Temizlik Bezleri ile Derinlemesine Temizlik

Temizlik denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Vileda uzmanlığında üretilen temizlik bezleri, farklı temizlik ihtiyaçlarına kaliteli çözümler sunuyor. Evlerde mobilya ve mutfak temizliğinin yanı sıra banyo ve çok amaçlı yüzeylerde de tercih edilen Vileda temizlik bezleri, kusursuz ve derinlemesine bir temizliğin kapılarını aralıyor. Temizliğe ayıracak çok vaktiniz yoksa fakat %100 temizlik elde etmek istiyorsanız, Vileda temizlik bezlerini tercih edebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Vileda Temizlik Bezleri

Farklı alanlarda yüzde yüz temizlik sağlayan Vileda temizlik bezleri, hem ofis hem de ev ortamında kullanım için idealdir. İhtiyaçlarınıza en uygun Vileda temizlik bezinin hangisi olduğunu öğrenmek için aşağıdaki ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

  • Vileda Bezzy Temizlik Bezi: Temizliğin her aşamasında pratik olarak kullanılan Vileda Bezzy Temizlik Bezi, yüzeylerdeki tozları ve kirleri kısa sürede siler atar. Birçok yüzeyde etkili temizlik sağlayan Vileda Bezzy Temizlik Bezini işyerlerinizde ve evlerinizde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Vileda Bezzy Temizlik Bezi, aşındırıcı temizlik ürünleri ile temas ettirilmediği ve uzun süre ıslak bir şekilde bırakılmadığı takdirde uzun süre kullanılabilmektedir. Fonksiyonel kullanım özelliği olan Vileda Bezzy Temizlik Bezi ile evde ve ofiste etkili ve hijyenik temizlik yapabilirsiniz.
  • Mikrofiber Vileda temizlik bezleri: Vileda mikrofiber özelliğe sahip Tırtıklı Temizlik Bezi, %30 Mikrofiberli Temizlik Bezi ve Mikrofiber Colors Temizlik Bezleri ile temizliğe yeni bir kapı aralıyor. Vileda Tırtıklı Temizlik Bezi, iplik ve tüy bırakmayan özelliği ve dayanıklı yapısıyla cam da dahil olmak üzere pek çok yüzeyde kolayca temizlik yapma imkanı sunar. Klasik sarı temizlik bezlerinin aksine içeriğindeki gümüş klorür iyonları kötü koku oluşumunu engeller. Vileda Tırtıklı Temizlik Bezini çamaşır makinesinde yıkayarak temizleyebilir ve uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Vileda %30 Mikrofiberli Temizlik Bezi, içerisindeki mikrofiber tanecikleri sayesinde temizlenen yüzeydeki kirleri ve tozları hapsederek derinlemesine bir temizlik deneyimi yaşatır. Sadece temiz su kullanarak bile mükemmel temizliğe ulaşmanızı sağlar. Temizlikte zamandan tasarruf etmenizi sağlayan Vileda %30 Mikrofiberli Temizlik Bezini ev ve işyerlerinde tercih edebilirsiniz.
  • Vileda Sünger Bez: Dayanıklı yapısı sayesinde günlük hayatta sıkça kullanılmasına rağmen kopmaz ve parçalanmaz. Vileda Sünger Bez, Bacti-Stop özelliği ile yüzeylerde bakterimi oluşumunu engeller. Kıvrımlı yapısı sayesinde yüzeylerdeki kir ve tozları tek seferde temizleyen Vileda Sünger Bezi mutfak ve banyo gibi ortak alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Vileda Cam Bezi: Tüm cam yüzeylerde tüy ve leke bırakmadan yüzde yüz temizlik sağlar. Polyester ve polyamid elyaf kullanılarak üretilen Vileda Cam Bezi, maksimum emici ve yumuşak yapısıyla camları temizler ve parlatır. Vileda Cam Bezi deterjana ihtiyaç duymadan da hijyenik temizlik yapabildiği için alerjik rahatsızlığı olan tüketiciler için de uygun bir temizlik ürünüdür.

Temizlik konusunda öncü markalardan biri olan Vileda markasının farklı hijyen ihtiyaçlarına uygun olarak üretmiş olduğu temizlik bezleri ile hem evlerinizde hem de işyerlerinizde derinlemesine temizlik yapabilirsiniz.