Ürün Kodu: 93803
Ürün Barkodu: 8690637054679

Marka : Cif

Product State: A0

Cif Krem Yüzey Temizleyici Limon 1.5 LT

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Daha Kolay Durulama
  • Bitksel Kaynaklı Kir Sökücü İçerir
  • Fosfat Klor, Boya Paraben İçermez
  • 1.5 LT

Ürün Hakkında

 

Cif Krem Limon

Yeni Cleanboost Teknolojisi ile Cif Krem Limon, şimdiye kadarki en güçlü Cif Krem formülüyle en inatçı lekeleri bile %100 çıkarır, kolay durulama sağlar.
Eviniz her zaman tertemiz olsun istersiniz, değil mi? Bunun için elbette hem ev temizliğinde etkili olacak hem de kolaylık sağlayacak bir yardımcıya ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. İnatçı lekelerle kolayca mücadele edebilmeniz için tüm lekelere %100 Cif gücüyle meydan okuyacak Cif Krem Limon karşınızda! Cif Krem Limon ve güçlü içeriği sayesinde inatçı lekelerle vedalaşın!
Cif Cleanboost Teknolojisi sayesinde hedefine derinlemesine nüfuz eden güçlü fornülüyle en inatçı kirleri bile %100 çıkarır. Maksimum temizlik, minimum çaba. Eşsiz temizlik gücü ve içerdiği milyonlarca mikropartikül ile en zor kirleri bile kolayca temizlersiniz. Cleanboost teknolojisi ile %100 Cif gücünden faydalanırken Cif Krem’in içeriğindeki doğal temizlik minralleri yüzeylere zarar vermeden temizlik yapmanızı sağlar.
Yenilenen Cif Krem ile temizlik yaparken artık defalarca durulamanıza gerek kalmadan kolayca temizlik yapabilirsiniz. Kolay durulama özelliği ve etkin temizliği tek bir şişede sunan Cif Krem Limon ile tertemiz yüzeylerinin keyfini sürmeye hazır olun. Evinizin olmazsa olmaz yüzey temizleyicisi Cif Krem Limon. Ayakkabı, mutfak, fırın, ocak, tezgah, mangal, banyo, fayans arası, duşakabin, kuvet gibi sayısız yüzeyde temizlik sağlayan Cif Krem Limon ile olay lekeleri kolay çıkarın.
Cif ‘‘Temizken Güzel’’ projesiyle Cif çöpkaparların İstanbul Boğazından topladığı plastikler doğa dostu Cif Krem şişelerinin üretimine katkıda bulunmaktadır. Cif Krem şişelerinin üretiminde çöpkaparlarla toplanan plastikler dönüştürülmüştür.
Ürün İçeriği:
<%5 Anyonik Yüzey Aktif Madde, Noniyonik Yüzey Aktif Madde, Parfüm, Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol, Limonene, Linalool, Geraniol
• Cif Cleanboost Teknolojisi hedefine derinlemesine nüfuc eden güçlü formülüyle %100 Cif Gücü sağlar
• Cleanboost Teknolojisi sayesinde en inatçı kirleri bile %100 çıkarır.
• Kolay durulama sağlar
• Klor, boya ve paraben içermez
• Şimdiye kadarki en güçlü Cif Krem
• Çöpkaparlarla toplanan plastikler dönüştürülmüştür

Cif’ten yepyeni iki haber! Cif şimdiye kadarki en güçlü Cif Krem formülü ile karşınızda… Yenilenen formülüyle Cif Krem Limon en zorlu yağlı lekelerde daha etkili, durulaması da daha kolay! Üstelik %100 Cif Gücü %100 geri dönüştürülebilir şişelerde. Şişelerin yapımında #TemizkenGüzel projesi kapsamında Cif Çöp Kaparlarla İstanbul Boğazı’ndan toplanan plastikler kullanılmıştır.
Cif krem ürünleri, temizlik malzemeleri arasında uzmanlığı ile güçlü ve güvenilir şekilde süper temizleyici olarak bilinir. Temizleyici özellikleri krem formatının temizlik gücünden ve Cif kalitesinden gelir, minimum çabayla maksimum temizlik sağlar. İçerdiği mikropartiküller; yanmış yağ lekesi, yemek lekesi, kireç lekesi, sabun artığı, yağ lekesi gibi en inatçı kirleri bile kolayca çıkarmanızı sağlar ve limon kokusuyla evinizi ferahlık sarar. Fosfat, klor, boya, paraben içermez. %100 doğal temizlik mineralleri ve bitkisel kaynaklı kir sökücü içeren Cif Krem Limon’u banyo ve mutfak temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Yüzeylerde maksimum hijyen sağlarken, zarar vermeden derinlemesine temizlik sunar. Mutfak temizliğinde etkili olduğu gibi banyo temizliğinde de oldukça etkilidir. Ocak, fırın, ızgara, lavabo, fayans, küvet gibi zeminlerde ve seramik, porselen, plastik, emaye veya krom gibi farklı yüzeylerde güvenle kullanılabilir, etkili ve uzun süren hijyen sağlar. Tek başına mükemmel temizlik ve parlaklık sunar.
Siz de hemen yenilenen Cif Krem Limon’u deneyin. Farklı temizlik deneyimleri için Cif Krem Ailesinin diğer üyeleriyle de tanışın.

En zorlu yağlı lekelerde en güçlü Cif Krem formülü
Daha kolay durulama
%100 Geri Dönüştürülebilir Şişe
%100 Doğal temizlik mineralleri
Fosfat, klor, boya ve paraben içermez.
Hem mutfakta hem de banyoda, zeminlerde, plastik, krom, porselen gibi yüzeylerde güvenle kullanılır.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Cif Krem Yüzey Temizleyici Limon 1.5 LT
99,80 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.