Ürün Kodu: 59811
Ürün Barkodu: 8691474983245

Marka : Esselte

Product State: A0

Esselte Eko 9940 Plastik Klasör Geniş A4 Siyah

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 480 sayfa kapasite
  • Yüksek kaliteli 2 halkalı iç mekanizma
  • Boyut: 28.5 x 32 x 7 cm
  • Geniş Plastik Klasör
  • Renk: Siyah

Ürün Hakkında

Esselte Eko 9940 Plastik Klasör Geniş A4 Siyah

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Marka Esselte
Model 9940
Ürün Çeşidi Geniş Plastik Klasör
Üretim Yeri Türkiye
Sayfa Kapasitesi 480
Mekanizma Avrupa
Boyut 28.5 x 32 x 7 cm
Renk Siyah
Materyal PP
Halka Sayısı 2
Kullanım Alanı Dosyalama ve Arşivleme
Ağırlık 500 gr
Paket İçeriği 1 adet
Garanti 1 yıl

 

 

Ergonomi  
Rafta kapalı ve dik durmasını sağlayan kilit özelliği var mı ? Evet
Ek bir doküman koymak için cep kısmı var mı ? Hayır
Su geçirmez özelliği mevcut mu ? Evet
Çizilmez yüzeye sahip mi ? Evet
Yazı yazılabilen kendinden yapışkanlı sırt etiket kısmı var mı ? Evet

 

 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte arşivleme stillerinde bilgisayar ve benzeri aygıtların kullanımı yaygınlaşsa da hala elde muhafaza edilmesi gereken ve bir arada tutulması gereken belgeler olabilmektedir. Bazen de tamamen tercih olarak bu yöntem kişi tarafından seçilebilmektedir. Bilgisayarda tutulan belgelerin imzalanması gibi süreçlerde çıktı kullanımı gerektiği için zamandan kayıp yaşanabilmektedir. Bu nedenle böyle belgelerin bir arada klasörde tutulmaları ulaşmak açısından kolaylık sağlamaktadır. 

Esselte Plastik Klasör Sağlam mıdır?

Belgelerin sağlıklı bir şekilde, deforme olmadan muhafaza edilebilmesi için alınacak olan dosyanın dış kapağı ve iç kısmının da sağlam ve dayanıklı bir materyalden üretilmesi gerekmektedir. Esselte Eko plastik klasör sağlam dış yüzeyi ile dış etkenlerden belgenin korunmasını sağlamaktadır. İç bölgesinde bulunan özel bölmeler sayesinde de belgeler ayrı ayrı muhafaza edilebilmektedir. Şeffaf dosyalarla ayrılmış bölmelere istenen belgeler kategorize edilerek yerleştirilebilmektedir. Bu dosyalar sayesinde su ve benzeri risklerden belgeler korunmuş olmaktadır. Bunun dışında klasörün sert ve dayanıklı bir materyalden olması en önemli özelliklerden biridir. Bu sayede belgelerin kıvrılması, kırışması ve deforme olması da önlenebilmektedir. Esselte klasörler ile belgeler, klasör içine yerleştirildiği şekilde geri çıkarılabilmektedir. 

Siyah Esselte Klasör Uzun Ömürlü müdür?

Uzun ömürlü bir kullanım, kişi kullanımının özenli olmasından bağımsız olarak alınan klasörün kalitesiyle de alakalıdır. Dış etkenlere karşı dayanıklı ve sert kapaklı bir klasör tercih edilmesi kullanım süresinin uzamasını sağlamaktadır. Bu nedenle Esselte siyah plastik klasör birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle ofis ve işyerlerinde saklanacak belgeler çok daha önemli olduğu için sağlam bir klasör tercih edilmelidir. Klasörün dış yüzeyi ve tasarımı kullanımı ne kadar kolaylaştırırsa o kadar uzun ömürlü olabilir. Bu nedenle klasör seçiminde Esselte klasörün tasarımı da ayırt edici bir şekilde göze çarpmaktadır. Siyah renkli olması da şık ve sade bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. 

Çabuk Deforme Olur mu?

Esselte Eko plastik klasör özellikleri arasında dış etkenlere karşı koruma için sağlam bir materyalden üretilmek temel olduğu için deforme olma olasılığı düşüktür. Kişinin kullanımına bağlı oluşabilecek hasarlar tüm arşivleme ürünleri için geçerli olmakla birlikte klasörün üretiliş şeklinden bağımsız olmaktadır. Plastik bir materyalden üretilmiş olması ıslanma gibi durumlarda belgelere geçmesini önleyebilmektedir. İçerisindeki belgeler başka bir dosyalama içerisine koyulmadıysa dahi dış yüzeyin plastik ve sert bir yapıya sahip olması suyun belgelere ulaşmasını engellemektedir. Bu da güvenli bir şekilde taşımayı kolaylaştıracak özelliklerden biridir. 

Çizilme, Solmaya Karşı Dayanıklı mıdır?

Çizilme ve solma gibi durumlardan etkilenmemek için öncelikle seçilen materyalin buna uygun olması gerekmektedir. Sert bir plastikten üretilen Esselte klasörlerde çizik, soyulma ve solma gibi durumlar minimize edilmeye çalışılmıştır. Suya da diğer materyallerden daha dayanıklı olan plastik bu konuda da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Islanan yüzeyden akarak içeriye su girmesini önlemektedir. Bu özellikleri sayesinde dayanıklı bir klasör çeşidi olarak tercih edilmektedir. Esselte klasör fiyatı için her zaman geçerli olabilecek bir ücretlendirmeden söz edilememektedir. Birçok değişkene bağlı olarak farklı fiyatlandırmalara tabii tutulabilmektedir. Fiyatlandırma konusundaki stabil olmayan durum, ürün avansas.com üzerinden alınmak istendiğinde teslimat konusunda aynı şekilde işlememektedir. Teslimat için belirli ve stabil yollar izlenmektedir. Hızlı teslimat bölgemizdeyseniz 1 iş günü içerisinde istenen adrese ürün teslim edilebilmektedir. Bunun dışındaki bölgeler için farklı bir teslimat süreci izlenmektedir. 

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Esselte Eko 9940 Plastik Klasör Geniş A4 Siyah
101,75 TL KDV
DAHİL
Toplu alım avantajınız 11,868 TL
89,88 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.