Ürün Kodu: 64008
Ürün Barkodu: 8690345305643

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas 11 inç x 24 cm Sürekli Form Kağıdı 1 Nüsha 5.5 Perfore 2000'li

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Tek nüsha 60gr
  • Koli içi yerleşimi tek sıra
  • Nokta vuruşlu yazıcılar için
  • Baskısız
  • Yüksek kalite kağıt

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Günümüz dünyasında muhasebe işlemleri belge saklamayı gerektiren bir alandır. İşlemin yapıldığına ve geçerli olduğuna dair belge alınması veya verilmesi tarafların güven bağını pekiştirmektedir.

Avansas sürekli form kağıtları muhasebe ile alakalı alanlarda yoğunlukla kullanılan bir kağıt türüdür. Nokta vuruşlu yazıcılarda kullanılan bu kağıtlara verilebilecek en bilinen örnek faturalardır. Avansas’a ait sürekli form kağıtları bir nüshalı işlemler için yoğunlukla tercih edilmektedir. Üzerinde kimyasal yoktur. Kimyasal olmaması, otokopi yani çift katmandan oluştuğunu ve altındaki nüshaya kendiliğinden geçirme özelliğinin olmadığını gösterir.

Ayrıca işlem kolaylığı ve kullanıldıkları makineye sıkışma yapmaması için tüm kağıtlar zikzaklı yapıyla birbirine bağlıdır. Fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu gibi evraklar sürekli form kağıdına basılmaktadır.

MarkaAvansas
TürSürekli form kağıdı
Boyut11 inç x 24 cm
Birim ağırlığı70 gr
Adet2000
Yazıcı uyumluluğuNokta vuruşlu yazıcılar
Koli içi yerleştirilme şekliTek sıra

Avansas sürekli form kağıdı yüksek kaliteli malzemeden imal edilmiştir. 11 inç x 24 cm boyutundadır. Her bir kağıdın ağırlığı 70 gramdır. Bir pakette 2000 adet zikzaklı sürekli form kağıdı bulunmaktadır. Nokta yazıcılar için uygundur ve tek sıralı şekilde paketlenmiştir.

Yüksek kaliteli yapısı ve uygun paketlenme şekli sayesinde sıkışma yapmaz. Ayrıca, paketlerde hatalı basılmış kağıt bulundurmaz. Yazıcı kaynaklı bir sorun olmadıkça kusursuz baskı verir. Uygun fiyatı sayesinde küçük, orta veya büyük fark etmeksizin tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Avansas 11 inç x 24 cm 1 Nüsha 5.5 Perfore Sürekli Form Kağıdının Gramajı Ne Kadardır?

Avansas sürekli form kağıdının her bir adedi 70 gram ağırlığındadır ve 11 inç (27.94 cm) x 24 cm ölçülere sahiptir.

Avansas 11 inç x 24 cm 1 Nüsha 5.5 Perfore Sürekli Form Kağıdının Kullanım Alanları Nerelerdir?

Avansas sürekli form kağıdı genellikle muhasebe işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu muhasebe alanlarının en genel örneği faturalardır. Faturalar dışında irsaliye ve tahsilat makbuzu gibi alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir.

Avansas 11 inç x 24 cm 1 Nüsha 5.5 Perfore Sürekli Form Kağıdı Hangi Yazıcı Tipleri İçin Uygundur?

Sürekli form kağıtları iki farklı kopya temelli çalışmaktadır. Birinde kağıt işletmede kalır iken diğeri tüketiciye teslim edilir. Otokopi kağıtları gibi tek baskı işleminde iki farklı kopya vermez. Ek olarak üzerinde kimyasal madde de bulundurmaz.

Avansas sürekli form kağıdı nokta vuruşlu yazıcılarda kullanılması amacıyla üretilmiştir.

Avansas 11 inç x 24 cm 1 Nüsha 5.5 Perfore Sürekli Form Kağıdı Kaliteli midir?

Avansas markasını taşıyan diğer tüm ürünler gibi baskısız sürekli form kağıtları da birinci kalite malzemeden imal edilmiştir. Zaman kaybına neden olacak sıkışmaların veya hatalı kağıt basımı kaynaklı gecikmelerin önüne geçer.

Baskı sonrası orijinal örneğin ve kopyanın rahatlıkla birbirinden ayrılmasını sağlamak amacıyla perfore yapılıdır. Yani zikzaklı birleştirilmiş kağıtlar istendiğinde rahatlıkla ayrılabilir. Bu özelliğiyle ayırma işlemi sırasında kağıtların zarar görmesi engellenir.

Avansas’tan Alışveriş Yapmak Güvenilir midir?

Uzun süreli piyasa deneyimimizden yola çıkarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Avansas olarak izlediğimiz rekabetçi ve tutarlı fiyatlandırma politikası sayesinde, kaliteyi uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ürün kataloğumuzda bulunan ürünlerin kalitelerinden asla ödün vermemek için büyük firmalarla çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. 12000 metrekarelik depomuzda 5000’den fazla ürünü stoklu olarak satışa hazır bir halde tutuyoruz.

E-ticarette çeşitli sebeplerden dolayı tüketiciler, mağduriyet yaşayabilmektedir. TOBB Güven Damgası sahibi olan Avansas, müşteri memnuniyeti bazlı çalışma prensibi sayesinde tüketiciyi bu tür durumlara karşı korumaya özen gösterir. Müşterilerimize sunabileceğimiz en somut örnek ise diğer kullanıcı veya firmaların Avansas hizmetlerine yönelik olumlu yorumları olacaktır.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas 11 inç x 24 cm Sürekli Form Kağıdı 1 Nüsha 5.5 Perfore 2000'li
2.028,83 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.