Mutfak Temizliği

Mutfak Temizliği

Sadece evlerde değil, işyerlerinin mutfaklarında da hijyen ilk koşuldur. Derinlemesine mutfak temizliği yapabilmek için doğru ekipmanlara sahip olmak gerekir. ‌‌Pril, ‌‌Fairy, ‌Frosch ve ‌Avansas gibi bulaşık deterjanları sayesinde bardak, fincan ve tabak gibi gereçler her zaman temiz bir şekilde kullanıma hazır olacaktır.

İş yerlerinde toplu kullanıma açık olan mutfak, banyo ve tuvalet gibi yüzeylerin daima hijyenik olması için bu alanlarda ‌Parex veya ‌Scotch Brite süngerleri tercih edebilirsiniz. Örneğin mutfak tezgahları için ‌Cif Krem Amonyaklı Yüzey Temizleyicisi kullanırken, banyo ve tuvaletler için ‌‌Mr. ‌Muscle 5 in 1 Banyo Temizleyici tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır. Temizlik esnasında kimyasal maddelerle ten temasından kaçınmak ve daha sağlıklı şekilde hareket etmek için ‌‌Beybi, ‌Burpak veya ‌Parex eldivenler kullanılabilir ve böylece mutfak temizliği yaparken cilt sorunları da yaşanmamış olur.

İş yerlerindeki çöp sıkıntısını çözmek için de ‌‌‌Avansas, ‌‌‌Parex, veya ‌‌Koroplast ürünlerini tercih edebilirsiniz. Mutfak gibi daha fazla çöpün çıktığı yerlerde battal boy, ofis içindeki çöp kutuları için küçük boy, banyo ve tuvaletler için de orta boy çöp torbası yeterli olacaktır.

Banyo, tuvalet ve mutfak alanları için kullanılan ‌‌‌‌‌Avansas, ‌Marathon veya ‌Selpak kağıt havlular aynı zamanda mutfak temizliği yapmak için de kullanılmaktadır ayrıca çalışanların temizlik hissini de artırır. Bu ürünlere destek olarak ‌‌‌‌Selpak, ‌‌Papia, ‌Focus, Tensi, ‌Avansas veya ‌Palex peçete ve ‌dispenserler de sıklıkla tercih edilen iş yeri temizlik ürünleri arasında bulunmaktadır.