Ürün Kodu: 55679
Ürün Barkodu: 8698806200018

Marka : Tanex

Product State: A0

Tanex Tw-2000 Beyaz Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 210 mm x 297 mm (100 Etiket)

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Ebatları: 210 mm x 297 mm
  • 1 pakette 100 sayfa bulunur
  • Koli, kutu ve palet üzeri etiketi olarak kullanılması için tasarlanmıştır
  • 1 pakette 100 adet etiket bulunur
  • 1 sayfada 1 adet etiket bulunmaktadır

Ürün Hakkında

Tanex Tw-2000 Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 210 mm x 297 mm

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Ebatları 210 Mm x 297 mm
Sayfa Sayısı 1 Pakette 100 Sayfa
Etiket Sayısı 1 Pakette 100 Etiket
Adet 1 Sayfada 1 Adet
Marka Tanex
Renk Beyaz
Tür Yapışkanlı Etiket

Büyük fabrikalarda, üretim alanlarında veya kolileme işlemi yapılan birçok alanda ayırt edici bir etikete ihtiyaç vardır. Bu etiketler, koliler üzerinde rahatlıkla bilgilendirme yapılabilmesi için tasarlanmıştır. Etiketler, kolilerin kargoya verilecek her ürünün ya da sevkiyatı yapılacak eşyaların üzerine yapıştırılarak kullanılır. Etiketler ile ürün üzerine isim, uyarı işareti gibi bilgilendirmeler yazılabilir.

Tanex-2000 Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 210x297 mm Nerelerde kullanılır ve Neden İhtiyaç Duyulur?

Tanex 2000 sevkiyat ve lojistik etiketisevkiyat alanlarında ihtiyaç duyulan bir üründür. Tanex 2000 sevkiyat ve lojistik etiketi özellikleri, bu alanlardaki hızlı kullanım ihtiyacına yönelik tasarlanmıştır. Kolilerin karışmasını ve kaybolmasını önlemek için veya içerisinde ne olduğunun kolay bir şekilde öğrenilebilmesi için tercih edilmektedir. Bu anlamda en kullanışlı ürünlerden birisidir. Tanex etiket kullanımı ile birlikte sevkiyatlar arasındaki karışıklık önlenir ve sevkiyatların hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır.

Tanex 2000 Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 210x297 mm Yapışkanı Kuvvetli midir?

Tanex 2000 sevkiyat ve lojistik etiketi ihtiyaca yönelik tasarlanmasının yanı sıra birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Etiketlerin uzun ömürlü olmasını sağlayan bu özellik sayesinde, etiketler paketler üzerinde olabildiğince uzun süre kalabilmekte, istenilen bir şey arandığında kolaylıkla bulunabilmektedir. Tanex 2000 sevkiyat ve lojistik etiketi yapışkanının gücü, yapıştırılmak istenilen konuma etkili biçimde tutunabilmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Bu sebeple etiket yapıştırıldığı andan itibaren uzun bir süre o alandan düşmesi, yapışkanının çözülmesi gibi ihtimaller söz konusu olmamaktadır.

Tanex 2000 Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 210x297 mm Kullanışlı mıdır?

Tanex 2000 sevkiyat ve lojistik etiketi kullanımıoldukça basit ve pratiktir. Yalnızca şeffaf jelatini çıkararak istediğiniz alana kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. Tanex 2000 sevkiyat ve lojistik etiketi kullananlar, sıkça tercih ettikleri bu ürünün pratikliğine dikkat çekmektedir. İşlerin en pratik şekilde tamamlanmasına yardımcı olduğu için, Tanex 2000 en çok tercih edilen sevkiyat ve lojistik etiketleri arasında yerini almıştır. Tanex 2000 sevkiyat ve lojistik etiketi kullanıcı yorumları incelendiğinde de bu tercihin sebeplerini rahatlıkla görmek mümkündür.

Tanex 2000 Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 210x297 mm Boyutları Nasıldır?

Tanex 2000 sevkiyat ve lojistik etiketinin boyutları 210x297 mm’dir. Boyutu, kullanılan alanlar göz önünde bulundurulduğunda ideal bir şekilde tasarlanmıştır. Çok fazla yer kaplamadığı için de ayrıca tercih edilmektedir. Tanex 2000 sevkiyat ve lojistik etiketi birçok özelliği ile ergonomik bir üründür. Tanex 2000 sevkiyat ve lojistik etiketi fiyat performans oranı göz önünde bulundurulduğunda oldukça faydalı olarak göze çarpmaktadır. Ayrıca kullanım alanları ve faydaları göz önünde bulundurulduğunda da fark edileceği üzere dostudur.

Etiketler yalnızca iş hayatımızda değil, günlük hayatımızda da oldukça sık kullandığımız ürünler olarak karşımıza çıkar. Sizler de bu ürüne ihtiyaç duyuyorsanız, ihtiyacınızı karşılayacağından emin olarak, gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Üstelik avansas.com güvencesi ile vereceğiniz siparişler, hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız 1 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Tanex Tw-2000 Beyaz Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 210 mm x 297 mm (100 Etiket)
278,88 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.