Ürün Kodu: 55684
Ürün Barkodu: 8698806200087

Marka : Tanex

Product State: A0

Tanex Tw-2008 Beyaz Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 99.1 x 67.7 mm

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Ebatları: 99.1 x 67.7 mm
  • 1 pakette 100 sayfa bulunur
  • 1 sayfada 8 adet etiket bulunmaktadır
  • 1 pakette 800 adet etiket bulunur
  • Koli, kutu ve palet üzeri etiketi olarak kullanmak için tasarlanmıştır

Ürün Hakkında

Tanex Tw-2008 Beyaz Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 99.1 x 67.7 mm

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Ebat 99.1x67.7 mm
Renk Beyaz
Adet (1 Paket) 800 Adet
Muhafaza Edilebilir Evet
Palet Yüzeylerde Kullanıma Uygundur
Karton Ve Kâğıt Yüzeylerde Kullanıma Uygundur
Kullanım Alanı Sevkiyat ve Lojistik

 

Tanex Tw-2008 etiketi, özel olarak sevkiyat ve lojistik alanında kullanılması amacı ile üretilmiş olan beyaz renkli etiketler son derece kullanışlı olmasından dolayı kullanıcılar tarafından oldukça talep görmektedir. Etiketin beyaz renkte olması, rengi fark etmeksizin her kalemin kullanımına olanak sağlamaktadır. Renk yüzeyinin kullanıcıya sunduğu avantajdan dolayı beyaz yüzeyli etiketler daha çok tercih edilmektedir. Karton kutuların üzerine rahatlıkla yapışır ve böylece yapışkanının kalkması veya etiketin düşmesi gibi bir sorun ile karşılaşılmaz. Özellikle palet kullanımına uygun olup ahşap yüzeylerin yanı sıra plastik ve tahta yüzeylerde de yapışkanı son derece dayanıklıdır.

Bir paketin içinde 800 adet etiket, bir sayfada ise 8 adet etiket bulunmaktadır. Paketin içerisinde ise toplamda 100 adet sayfa bulunur. Kullanımı oldukça rahat ve basit olup paketin içerisindeki etiketin ebatları, her kullanıcıya hitap etmesi açısından özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca aynı paket içerisindeki tüm etiketlerin boyutu aynıdır. Boyutlarında herhangi bir yamukluk, eğrilik bulunmamaktadır. Etiketler özenle paketlenerek muhafaza edilmiştir. Kalem kullanımında sorun yaşanmaz, etiketin üzerindeki mürekkep kuruduktan sonra yazıda veya harflerde bozulma ya da akma sorunları meydana gelmez. Etiketler uzun yıllar boyunca yapışkanlığını muhafaza etmektedir. Uzun ömürlü kullanımıyla da dikkat çeken Tanex Tw-2008 modeli etiketler kullanıcıların beklentilerini oldukça karşılamaktadır.

Tanex Tw-2008 Sevkiyat ve Lojistik Etiketi Uzun Süre Dayanıklı mıdır?

Tanex Tw-2008 beyaz sevkiyat ve lojistik etiketi, uzun süreli kullanımlara son derece uygundur. Kullanılmadığı takdirde paketinde saklanabilir, muhafaza edilebilir; sonrasında tekrar kullanıma imkân sağlamaktadır. Yapıştırıldığı yüzeylere tutunur ve çıkmaz. Bir paketin içerisinde 800 adet etiket bulunması uzun süreli rahat kullanımlara imkân sunar. Etiket yüzeyi kalın ya da ince uçlu fark etmeksizin her kalem tipi ile yazıma son derece uygudur. Sevkiyatlarda etiketin kaybolma, düşme veya yazının silinmesi durumu ile karşılaşılmamıştır. Yapısı gereği yazıları muhafaza ederek, şekil bozukluklarını önleyerek, sevkiyat karışıklıklarının çıkmasını önler. Boyut olarak kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde dizayn edilen ürünün dayanıklılık süresi kullanılan her yüzey aşağı yukarı için aynı sonucu vermektedir.

Tanex Tw-2008 Sevkiyat ve Lojistik Etiketi Fiyat Performans Açısından Uygun mudur?

Avansas.com üzerinden Tanex Tw-2008 kodu ile aratarak rahatlıkla bulabileceğiniz sevkiyat ve lojistik etiketi fiyat performans açısından her bütçeye hitap etmektedir. Orijinal bir ürün olan Tanex etiket ergonomik ve uzun ömürlüdür. Bir paketin içerisinde 800 adet bulunması sayesinde uzun ömürlü ve rahat bir kullanım sağlamaktadır. Kullanılmadığı zaman iyi bir şekilde saklanırsa, yapısında, şekilde veya yapışkanında bozulmalar meydana gelmez. Bu sayede kullanıcıya uzun yıllar kullanma imkânı sağlamaktadır. Palet kullanımı içinde uygunluk gösteren Tanex etiket, karton, kâğıt yüzeylerin yanı sıra plastik yüzeylerde de kullanıma uygundur.

Etiket yüzeyi, mürekkep türü ya da uç kalınlığı fark etmeksizin her kalem ile yazıma uygundur. Sizler de Tanex Tw-2008 beyaz sevkiyat ve lojistik etiketi 99.1x67.7 mm avantajlı fiyatlarına avansas.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Güvenli ve sorunsuz alışveriş yapa imkânı sunan Avansas için müşteri memnuniyeti oldukça önemli olup, siparişinizle özenle ilgilenilecektir. Siparişleriniz güvenle oluşturulduktan sonra kargoya teslim ederek vermiş olduğunuz adrese gönderilir. Hızlı teslimat bölgemizdeyseniz siparişiniz 1 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Tanex Tw-2008 Beyaz Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 99.1 x 67.7 mm
301,93 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.