Bic Tükenmez Kalem

Toplam 5 sonuç

Kesintisiz Yazın

0,7-1,0 mm arasında kalınlığa sahip tükenmez kalemler yüksek hacimli haznelerindeki yağ bazlı kaliteli mürekkepleri ile kesintisiz yazarlar.

 

Akmaz, Kurumaz

Kaliteli tükenmez kalemler, kompozit malzemelerden üretilmiş özel bilyeli uçları sayesinde mürekkep akıtmaz ve mürekkepleri kalem içerisinde kurumaz.

 

Konfor ve Dayanıklılık

Kaliteli polistren malzemeden üretilen sağlam ve ergonomik gövdeleri ile sorun yaşamadan ve yorulmadan uzun süreler yazabilirsiniz.

 

Arabica Kahve Çekirdekleri

Kahve Çekirdeği Yumuşak içim sunar

Kahve Çekirdeği Baharatlı ve aromalı
tatlar sunar

Kahve Çekirdeği Asiditesi yüksektir

Çekirdek

Robusta Kahve Çekirdekleri

Kahve Çekirdeği Sert içim sunar

Kahve Çekirdeği Topraksı tat sunar

Kahve Çekirdeği 2 katı daha fazla kafein içerir

Ürün Çeşitliliği

Dünyanın önde gelen markalarının ürettiği tükenmez kalemler, farklı gövde tasarımları, uç kalınlıkları ve renk alternatifleriyle Avansas'ta.

 

 

 

Evde veya ofiste bir çekmeceyi açtığınızda, muhtemelen bir BIC kalemi bulursunuz. BIC, piyasada en yaygın kullanılan ve ikonik mürekkepli kalem markalarından biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. BIC Atlantis modeli gibi kalemleri inanılmaz derecede erişilebilir ve kullanımı kolaydır ve aynı zamanda yıllarca dayanan yüksek kaliteli ürünlerdir.

Evde veya ofiste kullanmak için uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir kalem arıyorsanız, BIC sizin için harika bir seçenek. En konforlu yazı işlerinde sizlere yardımcı BIC tükenmez kalemi gün içerisinde birçok farklı alanda kullanabilirsiniz.

Bic Tükenmez Kalemlerin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

BIC tükenmez kalemi, kolaylık ve işlevseliği bir araya getirerek farklı ihtiyaçlara hitap eder. Öncelikle tüm BIC kalemleri çevreye duyarlı bir şekilde üretilir ve sürdürülebilirdir. Bu sayede hem doğa dostu hem de uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar.

 • BIC kalemleri pirinç uca sahip olduğu için basınca, kırılmaya ve bükülmeye karşı oldukça dayanıklılık gösterir. Ayrıca İnce pirinç ucuna sahip kalemleri akıcı bir yazma imkanı sağlar.
 • Easy glide teknolojisine sahip Bic tükenmez kalemler, daha yumuşak bir yazma deneyimi sunar.
 • Silindir gövdeli modelleri ile yazı yazarken daha iyi kavrama yapabilirsiniz; böylece uzun süre yazı yazarken eliniz yorulmaz.
 • Bazı modellerin gövdesi kauçuktan üretilmiştir; yani eliniz için maksimum konfor sağlar.
 • Geniş renk yelpazesi ile ofisinize renk katabilirsiniz. Klasik kullanımlar için mavi, siyah ve kırmızı renkleri tercih edebilir ve oldukça canlı renklerle yazı yazabilirsiniz.
 • Üstten basmalı mekanizmaya sahip Bic tükenmez kalemlerinin gizlenebilir uç kısmını yalnızca yazı yazarken kullanabilirsiniz. Böylece çantanıza veya kıyafetlerinize mürekkep bulaşmadan keyifli, akıcı ve pratik bir yazma deneyimi elde edebilirsiniz.
 • Şeffaf gövdeye sahip oldukları için mürekkep seviyesini her zaman görebilir ve bitmeye yakın müdahale edebilirsiniz.
 • Mürekkep rengindeki tıpası ve kapağı sayesinde tükenmez kalemlerin hangi renk olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.
 • 4 mürekkebin aynı kalemde olduğu seçenekler ise oldukça ekonomik ve pratiktir. Aynı kalemi elinizde tutarak farklı renkler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.
 • Yağ bazlı ve suya dayanıklı mürekkepler sayesinde yazılarınız daha kaliteli görünür.
 • Geniş mürekkep kapasitesine sahip BIC tükenmez kalemleri ile uzun ömürlü kullanım yapabilirsiniz. Kartuş ya da dolum zahmetini ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Özel mürekkep formülüne sahip imza kalemleri ise yazdıklarınızın anında kurumasını ve bulaşmamasını sağlar. Yumuşak yazım özelliği ile yazı yazarken yorulmazsınız.

Bir tükenmez kalemde aradığınız tüm özellikleri BIC kalitesinde bulabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınıza uygun diğer BIC kalemlerini Avansas’ta inceleyebilirsiniz.

Senin İçin En İyi Bic Tükenmez Kalemi Hangisi?

Gün içinde kullanılan kalemlerin ihtiyaçlarınıza uygun doğru seçilmesi oldukça önemlidir. Çünkü kalem seçenekleri farklı özelliklere sahiptir. Örneğin; okul için tercih edilen kalemler ile işte kullanılması gerekenler arasında farklar vardır. Tükenmez kalemler, gün içinde oldukça sık kullanılan kalem çeşitleri arasında yer alır. BIC farklı kullanım alanları ve meslek gruplarına yönelik tükenmez kalem modelleri üretir. Bic tükenmez kalem modellerine aşağıdan ulaşabilir, sizin için ideal modele karar verebilirsiniz:

 • Bic Round Stic: 1 mm’lik pirinç ucu sayesinde oldukça dayanıklıdır. Mürekkep miktarını görebilmek için mürekkep rengi gövdeye sahiptir ve yağ bazlı mürekkebi dağılma yapmaz. Silindir gövdesi hem şıktır hem de uzun süreli kullanımda eli yormaz.
 • Bic Cristal: Şeffaf gövdesi ile mürekkep miktarını takip etmeyi sağlar. 1 mm’lik pirinç ucu gündelik kullanımlar için idealdir. İnce yazmak için Cristal Fine, yumuşak yazmak için ise Cristal Soft ön plana çıkar.
 • Bic 4 Colours: Aynı kalem içinde 4 farklı rengi bulundurarak pratik bir kullanım imkanı sunar. Renkler arası geçiş yapmak oldukça kolaydır. 4 Colours Medium’da mavi, siyah, kırmızıve yeşil renkler bulunur. 4 Colours Fashion’da ise yeşil, pembe, mavi ve mor renkler yer alır.
 • Bic All in One: Hepsi bir arada özelliğe sahip olduğundan kartuş ya da dolum gerektirmez. Çelik ucu sayesinde oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda geniş mürekkep kapasitesi ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.
 • Bic 537.R:5 ve 0.7 mm’lik uç seçeneklerine sahiptir. Sıvı mürekkepli iğne ve sıvı ucu ile yumuşak bir yazma imkanı sunar. Hızlı kuruyarak ele bulaşmaz, imzalar için uygundur. Metal klips tasarımı ile oldukça şıktır.
 • Bic Atlantis: Easy glide teknolojsine sahip Bic Atlantis Soft, suda kayar gibi yazım yapmayı sağlar. Daha ince bir uca sahip Bic Atlantis Exact özellikle çizimler için idealdir.

Bic Tükenmez Kalemleri Ne Kadar Süre Kullanabilirim?

Ofis kırtasiye malzemeleri arasında önemli bir yeri olan tükenmez kalemlerin uzun ömürlü olması çok önemlidir. BIC kaleminin kullanım süresi, ne kadar yazdığınıza ve sahip olduğunuz BIC mürekkepli kalemlerin türüne bağlıdır. Ancak genel olarak, BIC kalemlerinin piyasadaki diğer birçok kalemden daha uzun süre dayandığı bilinmektedir. BIC Atlantis kalemleri ve BIC Cristal kalemleri gibi BIC tükenmez kalemleri, 3 kilometreye kadar yazı üretir. Bic All in One gibi modeller, geniş mürekkep kapasitesi ile sık dolum veya kartuş değişimi gerektirmez. Evde, ofiste veya okulda bir kaleme ihtiyacınız olduğunda BIC tükenmez kalemleri her zaman güvenilir bir seçenektir. Kullanışlı ve avantajlı özelliklere sahip Bic tükenmez kalem modellerine Avansas’tan ulaşabilirsiniz.