Ürün Kodu: 76808
Ürün Barkodu: 8699897310013

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kağıdı 90 gr 1 Koli 5 Paket (2.000 Sayfa)

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 1 kolide 5 paket A4 (2000 sayfa)
  • Çift taraflı baskıya uygun
  • Yazıcıda sıkışma yapmaz
  • Çevre dostu
  • Yüksek adetli çıktılarda düşük maliyet

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kağıdı Özellikleri
1 Koli 5 paket
1 Paket 400 sayfa
5 Paket 2000 sayfa
1 m² Ağırlık 90 gram
Boyut A4
Çift Taraflı Baskı Mevcut
Daha Parlak Renkler Mevcut
Yazıcıda Sıkışmaz Mevcut
Yazıcı Makinelerine Uygunluk Mevcut
Çevre Dostu Mevcut

A4 fotokopi kağıdı iş hayatında ve eğitimlerde sıklıkla ihtiyaç duyulan ve kullanılan ürünlerden biridir. Avansas Diamond A4 fotokopi kağıdını iş yerlerinizde önemli belgeler ve raporlar için kullanabilirsiniz. Şirket içi ve şirketler arası yazışmalarınızda ihtiyacınız olan ve sıklıkla kullanılan fotokopi kağıtlarını Avansas Diamond A4 fotokopi kağıdı ürünü ile sağlayabilirsiniz.

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kağıdı Özellikleri Nelerdir?

Avansas Diamond A4 fotokopi kağıdı 1 kolide 5 paket barındırır. 1 paket içerisinde 400 kağıt, 5 paket içerisinde ise toplam 2000 adet A4 fotokopi kağıdı barındıran ürün sıklıkla fotokopi kağıdına ihtiyaç duyulan iş yerlerinde vazgeçilmez ürünlerden biri olmayı başarmıştır. 1 m² ağırlığı 90 gram olan Avansas Diamond A4, çift taraflı baskı için de ideal bir üründür. Baskı makinelerinin tümüne uygunluğu ile kullanışlı bir ürün haline gelen model yazıcılarda sıkışma yapmaz. Önemli belgelerde ve yönetim raporlarında en çok tercih edilen ürün yüksek adetli çıktılarda düşük maliyet sağlamasıyla öne çıkan modellerden biri haline gelmeyi başarmıştır.

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kağıdı Dokusu Pürüzsüz müdür?

Avansas Diamond A4 fotokopi kağıdı dokusu parlak bir görünüme sahiptir, böylelikle karşı tarafı etkilemeniz gereken sunumlarda göz alıcı özelliğiyle dikkat çeken bu ürün başarılı bir iş yapmanıza olanak sağlar.

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kağıdı Çevre Dostu mudur?

Öne çıkan önemli özelliklerinden biri de çevre dostu bir ürün olmasıdır. Geri dönüşüm yapılabilecek malzemelerden üretilen fotokopi kağıdını iş yerlerinizde tercih ederek sizler de çevreye katkıda bulunabilirsiniz. Fotokopi makinelerine, inkjet yazıcılara ve faks makinelerine uygun olarak tasarlanan fotokopi kağıdını işyerlerinizde bulunan yazıcılara uygun olup olmadığını düşünmeden gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Portatif boyutlara sahip olan model toptan alışverişe uygun bir üründür. Ayrıca Avansas Diamond A4 fotokopi kağıdı akıllı koli tasarımıyla sizlere kullanım kolaylığı sağlayarak en çok tercih edilen ürünlerden biri haline gelmeyi başarmıştır.

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kağıdı Toptan Satın Alınabilir mi?

Avansas Diamond, 1 koli içerisinde bulundurduğu 5 paket ve toplamda 2000 sayfası sayesinde toptan alışverişe uygun bir üründür. Portatif boyutları sayesinde arşivlenmeye uygun olan ürünü daha sağlıklı koşullarda saklayabilir ve ihtiyaç halinde bu modeli yeni almış gibi kullanabilirsiniz.

Yüksek hava akımı, nem ve toz bulunduran alanlardan Avansas Diamond A4 paketini uzak tutmak gerekli olan kullanım tavsiyelerinden biridir. Ürün paketini doğrudan alabileceği ışık ve ısı gibi etkilerden korumak bir diğer önemli kullanım tavsiyelerinden biridir. Mevcutta bulunan Avansas Diamond A4 paketi bitmeden bir diğer paketi açmak doğru kullanımlardan biri değildir. Avansas Diamond A4 paketinde bulunan fotokopi kağıtlarını baskı için yazıcıda kullanmadan önce havalandırmanız önerilir. Ayrıca paketi yazıcıların bulunduğu ortamdan farklı bir yerde tutmak yerine aynı ortamda muhafaza ederseniz kalite olarak daha üstün baskılar elde edebilir ve baskı performansını arttırabilirsiniz.

avansas.com üzerinden Avansas Diamond A4 fotokopi kağıdını dilediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgemizdeyseniz 1 iş günü içerisinde ürün sizlere teslim edilir. Güvenli, avantajlı ve uygun fiyatlı alışverişleriniz için Avansas’ı tercih edebilirsiniz!

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Diamond A4 Fotokopi Kağıdı 90 gr 1 Koli 5 Paket (2.000 Sayfa)
Birim Fiyat = 119,80 TL
625,90 TL KDV
DAHİL
Toplu alım avantajınız 26,89 TL
599,01 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.