Işıldaklar

Toplam 4 sonuç

Işıldak

Elektrikler kesildiğinde ya da arıza olduğunda, ev ve işyerlerinde gerektiğinde ihtiyacınız olabilecek ışıldaklar, farklı özelliklere sahip çeşitleriyle karanlık probleminize çözüm sunuyorlar. Pratik aydınlatma cihazları olan ışıldaklar; evlerde, iş yerlerinde, dükkan ve ofislerde karanlıkta kalmanızı önlüyor.

Şarjlı LED IşıldaklarPelsan, S-Link, Mack gibi markaların ürünleri, farklı çeşitleri ile farklı kullanım alanı yaratıyor. Şarjlı ve pilli olarak sunulan ışıldaklar, genellikle LEDli olmaları sayesinde uzun süreli aydınlatma sağlıyor. 12 ve 24 saat arasında şarj edilmeyi gerektiren şarjlı ışıldaklar, genellikle 6 saat kadar kesintisiz ışık veriyor. Ortalama 25 metrekare alanı aydınlatabilen LED ışıldakların ayrıntılı özellikleri için beğendiğiniz ürünlerin özelliklerini incelemeniz öneriliyor. Aydınlatma gereçlerinin masaüstünde kullanılabilmesi sayesinde az ışıkta çalışmayı tercih eden masa başı çalışanları için kolaylık sunuluyor.

Işıldak kategorisinde hem aydınlatma hem de sinek öldürücü işlevi olan ürünler de yer alıyor. Özel ışık sayesinde sinek gibi küçük haşerelerin içine çekilmesi ve imha edilmesi sağlanıyor. El feneri olarak elde taşınabilecek ürünlerin yanında asma ve taşıma aparatına sahip olan modeller de bulunuyor. Bu sayede ışıldak istenilen yere taşınabiliyor ve duvara asılabiliyor. Geniş arazilerde ya da geniş depo alanlarında çalışanlar, ışıldaklardan fazla sayıda kullanarak birkaç metre ara ile duvarlara asarak karanlık alanların aydınlatılmasını sağlıyorlar.

Otel ya da restoranlarda, açık alanların aydınlatılması için ışıldaklardan yararlanılabiliyor. Açık havada hizmet veren yeme – içme sektörü çalışanlarının mesaisini kolaylaştıran ve müşteriler için de hoş bir aydınlatma yapan ürünler dikkat çekiyor. Kamp hizmeti veren işletmelerin sıklıkla kullandığı aydınlatmalar, müşterilerin en sık ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alıyor. Geniş alanlarda, uzun süreli aydınlatma sağlayan ışıldakların özelliklerini inceleyerek kullanım amacınıza ve aydınlatmayı planladığınız alana göre ürünleri seçebilirsiniz.