Ürün Kodu: 64378
Ürün Barkodu: 8697417042345

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Büro Dosyası Tam Kapak Mavi 25'li Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Tam kapak dosya
  • Arşivlemeye uygun
  • A4 boyutlarında
  • Yüksek sayfa kapasitesi

Ürün Hakkında

Avansas Büro Dosyası Tam Kapak Mavi 25'li Paket

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Boyut A4
Sayfa Kapasitesi Yüksek
Dosya Türü Tam Kapak
Paket 25'li
Renk Mavi

 

Belgelerin sınıflandırılarak saklanması için gerekli olan dosyalar birçok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle iş hayatında özellikle önemi olan belgelerin daha özenle muhafaza edilmesi gerekebilmektedir. Bu nedenle Avansas büro dosyası gibi dosya çeşitleri tercih etmek kolaylaştırıcı bir yöntem olabilmektedir. Bu dosya çeşidi sayesinde belgelerin sınıflandırılması ve arşivlenmesi kolaylaşmaktadır. Sadece iş hayatında değil kişisel olarak da saklanmak ve muhafaza edilmek istenen belgeler için uygun yöntemlerden biri olarak büro dosyaları kullanılabilmektedir. 

Avansas Büro Dosyası Sağlam mıdır?

Saklanan belgeler genellikle daha sonrasında kullanılmak üzere muhafaza edilen belgeler olduğu için herhangi bir zarara karşı korunabilmeleri gerekmektedir. Avansas büro dosyası özellikleri belgelerin en iyi şekilde muhafaza edilebilmesi için geliştirilmiştir. Bunların başında da sağlamlık yerini almaktadır. Dış etkenlere karşı sert bir kapak ve doğru materyal kullanımı ile tam koruma sağlanabilmektedir. Çizilme ya da dosyanın içinden belgelerin kayıp düşmesi gibi durumlara karşılık olarak sert bir kapak ve dosyanın içerisinde metal teller bulunmaktadır. Bu teller sayesinde dosyalar hem birbirinden ayırt edilebilir hem de düşmeleri engellenir.

Avansas Büro Dosyası 25’li Paket Kullanışlı mıdır?

Dosya çeşitleri arasında iş yerlerinde kullanıma en uygun dosyalardan biri büro dosyalarıdır. Her bir belgeyi ayrı muhafaza edebilmek için ve ayrı ayrı kenarlarına hangi belge olduğuna dair not düşebilmek için en uygun dosyalardan biridir. Bu özelliği sayesinde arşivlemeye de uygun olmaktadır. Şeffaf dosyalar içerisinde belgeleri bu dosya içerisinde saklamak mümkündür. Kenardaki kısma belgenin adını ve ayırt edici özelliklerini yazabilmek kullanışı kolaylaştıran bir diğer özelliktir. Böylelikle, dosya içerisindeki tüm belgeler tek tek aranmadan kolaylıkla bulunabilecektir. Kullanışlı bir dosya olan Avansas büro dosyası fiyatı açısından tek bir ücretlendirmeden bahsetmek mümkün olmamaktadır. Farklı fiyatlandırmalara tabii tutulabilmektedir.

Kullanılan Malzeme Kaliteli midir?

Çeşit ve kullanıldığı yer açısından önemli belgelerin muhafaza edildiği büro dosyalarının kaliteli bir malzemeden yapılması gerekmektedir. Bu nedenle Avansas büro dosyası çeşidinde de kullanılan malzeme kalitesine oldukça dikkat edilmiştir. Dış kapaklarda kullanılan materyal suyu olabildiğince iç kısma geçirmemek üzere tasarlanmıştır. Dosyanın içinde kullanılan şeffaf dosyalarda da aynı prensip geçerli olduğu için bu gibi risklerden kaçınılması sağlanabilmektedir. Kaliteli bir dokusu olmasının yanı sıra kullanım esnasında şık ve elegant bir görünüme sahip olan Avansas büro dosyası mavi renkte üretilmiştir.

Deforme Olur mu?

Dosya kullanımının kişi tarafından düzgün yapıldığı takdirde oldukça uzun süre deforme olmadan kullanım sağlanabilmektedir. Deforme olmaması için de dosyanın dış kısmı olabildiğince dayanıklı bir malzeme kullanılarak hazırlanmıştır. İçerisinde çok sayıda belge bulundurmanın mümkün olduğu bir dosya türü için kullanışlılıktan sonra gelen ilk özelliklerden biri deforme olma riskinin düşük olmasıdır. Bu nedenle buna ekstra özen gösterildiğini söylemek doğru olacaktır. Avansas adlı site üzerinden temin edilebilecek olan büro dosyası için fiyat bilgilendirmesi yukarıda yapıldı. Site üzerinden alındığı takdirde teslimat için de izlenen yöntemi kısaca açıklamak mümkündür. Hızlı teslimat bölgesi ve bunun dışındaki bölgeler olarak iki kategorizasyonda teslim sitemi bulunmaktadır. Hızlı teslimat bölgelerinden birinde bulunan adresler için 1 iş günü içinde teslimat gerçekleştirilebilmektedir. Bunun dışındaki bölgeler için daha farklı bir teslimat süreci izlenmektedir. 

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Büro Dosyası Tam Kapak Mavi 25'li Paket
Birim Fiyat = 11,80 TL
295,02 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.