Domestos Çamaşır Suyu

Toplam 13 sonuç

 

Temizlik dünyasının efsanesi Domestos Çamaşır Suları, çok uzun yıllardan beri ev ve işyerine hijyen getirmeye devam etmektedir. Yoğun kıvamlı yapısıyla Domestos Çamaşır Suları mutfak, banyo ve tuvalet gibi ortak kullanım alanlarını hızlı ve pratik bir şekilde temizleyerek hayatınızı kolaylaştırır.

Domestos Çamaşır Suları, mikropların sık görüldüğü yüzeylerde maksimum hijyen sağlayarak sizlerin ve sevdiklerinizin bulunduğu ortamlarda sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Yüzeylerde uzun süreli hijyen sağlayan ve iç mekanların kirlerden tamamen arınmasını sağlayan Domestos Çamaşır Sularını gönül rahatlığıyla ev ve ofis ortamında kullanabilirsiniz.

Domestos Çamaşır Suları ile Maksimum Temizlik

Güçlü kimyasal yapıya sahip olan Domestos Çamaşır Suları, yüzeylerde diğer çamaşır sularına göre çok daha etkilidir. Yoğun kıvamı ve yenilenen formülü ile yüzeylerde derinlemesine hijyen sağlayarak uzun süreli temizlik sağlar.

Buna ek olarak kireç önleme özelliği ile kireçli yüzeylerin üç kat daha uzun süre boyunca hijyenik kalmasında da oldukça etkilidir. Domestos Çamaşır Suları, emniyetli kapak özelliği ile tüketicilere güvenli kullanım olanağı sağlar.

Domestos Çamaşır Suları ile Bakterilere Elveda

Domestos Çamaşır Sularının içerisindeki güçlü bileşenler, bakterileri hayatınızdan söküp atar. Özellikle kalabalık ofis ortamları, bakterilerin kolayca çoğalması için uygun bir zemin hazırlar. Domestos Çamaşır Suları ise işyerlerindeki zeminlerin bakterilerden arındırılması noktasında en büyük yardımcınız olur.

Yalnızca ofis ortamında değil evlerinde de maksimum temizlik etkisini daha ilk bakışta fark etmenize yardımcı olan temizlik markası Domestos’un çamaşır suları, beklentilerinizi geniş ürün çeşitliliği ile karşılar.

Domestos Ultra Beyaz ve Kar Beyazı ile Yüzde Yüz Temizlik

Domestos Çamaşır Suyu Ultra Beyaz ve Domestos Çamaşır Suyu Kar Beyazı, ev ve işyerlerinizdeki temizlenmesi zor kir ve lekelerinizi saniyeler içinde yok eder.

Domestos Çamaşır Suyu Ultra Beyaz ve Domestos Çamaşır Suyu Kar Beyazı bulaşıkların kirlerden arındırılmasının yanı sıra banyo, lavabo ve fayans gibi yüzeylerde de kullanılabilir. Kolay kullanımı ile yüzeylere doğrudan uygulanabilir ve maksimum hijyen sağlar.

3240 ml ve 750 ml’lik ambalaj seçeneklerine sahip bu ürünleri ihtiyaçlarınıza uygun olarak işyerinin alışveriş yeri Avansas farkı ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Çam Kokusunu Sevenler için Domestos Çam Ferahlığı

Yeni geliştirilen formülü ile Domestos Çamaşır Suyu Çam Ferahlığı, yalnızca temizlik etkisi sağlamakla kalmaz. Alışılagelen çamaşır suyu kokusunun yerini alan çam kokusu, aradığınız ferahlığı sunar ve temizlik yaparken rahatsız olmanızı engeller.

Hem mutfak hem de tuvaletlerde kullanabileceğiniz Domestos Çamaşır Suyu Çam Ferahlığı’nı Avansas’ta 3240 ml’lik ambalajında bulabilirsiniz. Ultra yoğun kıvamı ile maksimum temizlik sunan Domestos Çam Ferahlığı, temizlik yaptığınız alanların uzun bir süre boyunca tertemiz kalmasını sağlar.

Domestos’tan Yenilikçi Ürün: Sıfır Klor Çamaşır Suları

Klor bazlı ağartıcıların çıkarılıp aktif oksijenler ile zenginleştirilen yoğun kıvamı ile Domestos Sıfır Klor Çamaşır Suları, yenilikçi bir temizlik anlayışının kapılarını aralar. Piyasaya sürülmeden önce dermotolojik olarak test edilen Domestos Sıfır Klor Çamaşır Suları, tuvalet; banyo, tuvalet ve mutfaklarda maksimum hijyen etkisi sağlar.

Giysilerinizle temas etmesi durumunda kıyafetlerinizi ağartmayan ve renklerini değiştirmeyen Domestos Sıfır Klor Çamaşır Sularını, Avansas’ta 675 ml’lik ambalaj seçenekleri ile bulmanız mümkün. Yüzeylerde etkisi aynı olan Domestos Sıfır Klor Çamaşır Sularını, Okyanus Esintisi ve Orman Ferahlığı seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Banyo ve Tuvalette Uzman Marka: Domestos

Domestos Çamaşır Suyu Banyo ve Domestos Tuvalet Uzmanı, ortak kullanıma sahip tuvalet, banyo gibi alanlardaki bakterilerin ve mikropların yok edilmesinde son derece etkilidir. Yoğun kıvamları ile bu bölümlerdeki kireçleri ve en zor lekeleri dahi kolayca temizler.

Domestos Tuvalet Uzmanı renk değiştiren akıllı formülü sayesinde uzun süreli hijyen sağlar. Domestos’un hem ev hem de ofis ortamlarında en çok tercih edilen ürünü Domestos Tuvalet Uzmanını 750 ml’lik ambalajı ile Avansas’ta en uygun fiyat alternatifi ile bulabilirsiniz.

Anında ve uzun süreli hijyen sağlayan Domestos Pro Çamaşır Suyu, özellikle de işyerlerinin vazgeçilmez temizlik ürünlerinden biri olarak öne çıkar. Tek kullanımda daha fazla temizlik vadeden Domestos Pro Çamaşır Suyu, bu yönü ile rakipleri arasında fark yaratır. 10 litrelik ambalajında satışa sunulan bu ürünü, uzun bir süre boyunca kullanabilirsiniz.

Kir ve Pas Düşmanı: Domestos Hijyenik Köpük Banyo Kutup Ferahlığı

Güçlü formülü ile ovalamaya gerek kalmadan kir ve pası söküp atan Domestos Hijyenik Köpük Banyo Kutup Ferahlığı Spreyi, banyonuzdaki fayans, lavabo ve klozetlerin temizliğinde uzun süreli maksimum hijyen sağlar.

Güçlü çamaşır suyu formülünde sağlığa zararlı herhangi bir madde bulunmayan Domestos Hijyenik Köpük Banyo Kutup Ferahlığı sprey formu ile pratik bir kullanım sunar. Ovalama gerektirmeyen formülü ile yorulmadan aradığınız temizliği elde edebileceğiniz bu ürün için de Avansas kalitesini tercih edebilirsiniz.

Uzun süreli hijyen sağlayan güçlü formülleri ile Domestos, hem ev hem de işyerlerinin temizlik ihtiyaçlarında en çok tercih edilen markalardan biri olarak öne çıkar. Sizler de ortak çalışma ve yaşam alanlarınız için Domestos kalitesine güvenebilir, hem çamaşır suyu ürünlerini hem de diğer temizlik malzemelerini işyerinin alışveriş yeri Avansas üzerinden tek tıkla satın alabilirsiniz.