Ürün Kodu: 52429
Ürün Barkodu: 8680869405080

Marka : Serve

Product State: A0

Serve SV 5323 Ayraç A4 1-5 Rakam

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Dosyalama işlemlerine uygun
  • Uygun fiyat avantajı
  • Polipropilen malzeme
  • 1-5 arası rakam

Ürün Hakkında

Serve SV 5323 Ayraç A4 1-5 Rakam

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Ürün Cinsi Ofis Malzemesi
Kullanım Amacı Dosyalama İşlemleri
Üretildiği Malzeme Polipropilen
Kullanım Özelliği Delikli ve Kulakçıklı
Rakam Aralığı 1-5

 

İş hayatında dosyalama işlemleri her zaman önemli bir yer tutmuştur. Mevcut işimiz için kullandığımız kıymetli evraklar, belgeler, dosyalar mutlaka belirli bir düzen içinde olmalıdır. Bu düzenin, işlerin doğru ve hızlı ilerleyebilmesine kolaylık sağladığı çalışma hayatının bir gerçeğidir. Dağınık, üst üste ya da karmaşık dizilmiş belgeler adeta kağıt yığınından öteye değildir. Dolayısıyla teknolojik ilerlemeler, her geçen gün iş dünyasında fayda sağlayacak birçok pratik malzemeyi hizmete sunmaktadır. Bunlardan birisi de Serve SV 5323 ayraç A4 1-5 rakam. Ürünün dayanıklılığı ve pratik kullanımı sayesinde her türlü dosyalama işleri hızlıca yapılabilir. Bunun yanı sıra, ayraç A4 üzerinde 1-5 arası rakamlarla ayrılan alanlara dosyanıza ait önemli bilgi ve notlar yazılarak istenilen belgeye ulaşma konusunda iş yükü daha da hafifletilebilir.

 Serve SV 5323 Ayraç A4 1-5 Rakam Dayanıklı mıdır? 

Serve SV 5323 ayraç A4 1-5 rakampolipropilen malzemeden üretilmiştir. Propilen; sert, opak ve sağlam olması ile bilinir. Asit ve bazlara karşı aşırı derecede direnç gösterir ve ısıya oldukça duyarlıdır. Tüm bu özelliklerinden dolayı propilen malzemeler otomotivden tekstile, ambalajdan dayanıklı tüketim eşyalarına kadar birçok sektörde kullanılmaktadır. Ofis malzemelerinin içeriğinde kullanıldığında oldukça başarılı sonuçları olan bu hammadde sayesinde ürünü kolay aşınmaz, yırtılmaz ve deforme olmaz. Dolayısıyla her türlü dosyalama işlemlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

 Serve SV 5323 Ayraç A4 1-5 Rakamın Kullanım Şekli Kolay mıdır? 

Serve SV 5323 ayraç A4 1-5 rakamın kullanımıoldukça kolaydır. Üzerinde güçlendirilmiş delikler ve kulakçıkları vardır. Kulakçık baskıları silinmez özelliğine sahiptir. Bu delik ve kulakçıklar sayenizde belgeler kolaylıkla ve oldukça pratik şekilde dosyalanır. Yine üzerindeki rakamlarla ayrılmış  mevcut alanlara çeşitli notlar alabilir ya da bilgiler yazabilirsiniz. Eğer isterseniz kendinize  göre bir kodlama oluşturabilir ve yine buna göre evraklarınız arasında kategorileştirme yapabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz belge ya da bilgiye kolay ve hızlıca ulaşabilirsiniz. Evraklama işlemlerinde Serve ayraç kullanılması, iş arasında ya da esnasında zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

 Ürünün Kullanım Alanı Sadece Ofis ve İş yerleri midir? 

Serve SV 5323 ayraç A4 1-5 rakam özellikleriilk etapta bakıldığında bir ofis malzemesi özelliklerini taşır. Ancak elbette ki kullanım alanı sadece ofis ve iş yeri ile sınırlı değildir. Mevcut ürünü iş hayatının yanı sıra ev ve eğitim hayatı gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Örneğin; evinize ait faturalarınızı dosyalayarak saklamak istediğinizde bu ürün kesinlikle işinizi kolaylaştıracaktır. Başka bir kullanım alanı örneği verecek olursak; bir öğrenci dersleri ile ilgili derlemek istediği eğitsel verilerine ait belgelerini bu ayraç sayesinde düzenleme yapabilir. İş hayatında ise sınırsız derecede örnekler sunabiliriz: Arşiv depoları, her türlü kamu kurumları, her çeşit özel sektör şirketleri, mali müşavir ve muhasebeciler, hukuk büroları, esnaflar, okullar ve eğitim merkezleri gibi sayısız yerde kullanılabilir.

 Ürünün Online Satışı Var mıdır? 

Avansas.com üzerinde mevcut bulunan birçok ofis malzemesi gibi Serve SV 5323 ayraç A4 1-5 rakam adlı ürünü de tercih ettiğiniz takdirde sitemizden uygun fiyat avantajıyla kolayca sipariş verebilirsiniz. Serve kalitesi ve Avansas güvencesiyle sizler de evraklarınızı daha düzenli hale getirebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgemizde yer alıyorsanız, Avansas güvencesiyle vereceğiniz siparişiniz 1 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Serve SV 5323 Ayraç A4 1-5 Rakam
20,15 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.