Serve

Toplam 11 sonuç

2001 yılında kurulan Kemerburgaz Ofis ve Okul Gereçleri San. Tic. A.Ş.’nin bir markası olan Serve, ofis ve okul grubu ürünleri sunmaktadır. Yüksek kaliteye sahip okul ve ofis malzemeleri sayesinde dünya pazarında yer almaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan inovatif ürünlere sahiptir. Bu geniş ürün yelpazesinin yanı sıra güvenilirliğiyle de yoluna devam etmektedir. Ofis gereçleri, dosyalama ürünleri, kalem, silgi, makas gibi daha pek çok ürünü Serve’de bulmak mümkündür.

Okulun Temel İhtiyaçları Serve’de

Okula gidenlerin en temel ihtiyaçları arasında yer alan malzemeler, Serve kalitesinde bulunur. Yazma gereci olan kalem, farklı çeşitleri ile sizlere sunulur. Serve kalem çeşitleri içinde kurşun, versatil fosforlu, jel, finelinler gibi farklı çeşitleri bulmak mümkündür. Her biri kaliteli malzemelerle üretilen bu kalemler, yoğun pigmentleri ile canlı ve belirgin renkler sunar. Özellikle fosforlu kalemlerin yumuşak dokulu ucu ve kullanışlı tasarımları pratik kullanım olanağı verir. Kurşun kalemler ile yazdığınız yazılardaki hatalarınızı silmek için eğlenceli tasarıma sahip Serve silgiler vardır. Fonksiyonel çok kenarlı yapıya sahip Burgo silgiler ile hassas ve toz bırakmadan silme yapabilirsiniz.

Bu kalemleri ve silgileri bir arada tutmak için ise ikonik tasarıma sahip Serve kalemlikleri tercih edebilirsiniz. Silikon malzemeden üretilen Serve Hoop kalemlikler dikey tasarımları ile dikkat çeker. Silikondan üretildikleri için yıkanabilir özelliğe sahiptirler ve oldukça dayanıklıdırlar. Kauçuk elcikli fermuarları ile kolay kullanım olanağı sunarlar ve fosforlu renkleri ile göz alıcıdırlar. Serve Prismo kalemlikler ise üçgen ve kare şekle sahiptir. Kumaş ve silikonu bir araya getirir ve kırışmama özelliğine sahiptir. Ayrıca suya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

Ofisi Eğlenceli Hale Getirmenin Yolu Serve’den Geçer

Ofiste evraklarınızı dosyalamak ve arşivlemek için pek çok araca ihtiyacınız var. Belgeleri bir arada tutabilme konusunda Serve sunum dosyaları size yardımcı olur. 60’lı sayfa seçeneğine varan çeşitler arasında belgelerinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Klasör içine kolayca yerleştirebileceğiniz bu sunum dosyaları, delikli yapıya sahiptir. Aynı zamanda dayanıklı yapıları ile evrakları aşınmaya karşı korur. Serve ayaklı sunum dosyası, arkaya doğru açılan sırtlık mekanizması sayesinde kolayca ayakta durabilir. Farklı belgelerinizi düzenli bir şekilde saklamak ve dosyalar içinde güvenli bir şekilde saklamak için Serve sunum dosyalarını kullanabilirsiniz.

Dosya içinde aradığınız belgeyi kolayca bulabilmek için ise Serve dosya ayraçları tam size göre. Şeffaf ya da renkli tasarıma sahip bu ayraçlar sayesinde, dosyadaki farklı kategorileri belirtebilirsiniz. Kategorileri birbirinden ayırarak aradığınız belgeye daha kolay ulaşabilirsiniz. Bazı çeşitlerin ön kısmında içerik notu alınabilir; bazılarına ise etiket eklenebilir. Böylece hangi bölmede neler olduğunu daha anlaşılır bir şekilde belirtebilirsiniz. Dosyalamayı kolay ve eğlenceli hale getirmek için Serve sunum dosyaları ve dosya ayraçları sizi bekliyor.

Okulda ve Ofiste Neye İhtiyacın Varsa Serve ve Avansas Yanında

Okul ve iş hayatını daha verimli bir hale getirmek için Serve’de birbirinden çeşitli malzemeler bulunuyor. Kaliteli Serve ürünleri sayesinde ofiste ve okulda daha keyifli bir şekilde çalışabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı Serve ofis ve kırtasiye malzemeleri ile işlerinizi çok daha pratik ve kolay bir şekilde halledebilir ve vakit kazanabilirsiniz. Pek çok Serve ürününü Avansas’ta bulabilir ve aradığınız malzemeye günler içinde sahip olabiliriniz. Hızlı ve güvenli kargo avantajı sayesinde ihtiyaçlarınızı en kısa süre içinde karşılar. 100 TL üzeri ücretsiz kargo imkanı sunarak aynı zamanda ürünü beğenmediğiniz takdirde ücretsiz iade hakkı da verir.